Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

tynka03 (offline)

03-02-2012 12:19:19

dobra dziewczyny ja spadam, mam jeszcze dwa egzaminy w weekend w niedzielę taki najgorszy, chociaz i do jutrzejszego dopiero zaczynam się uczyć, więc nie bede przesiadywać na forum. Wpadnę po wszystkim smiling smiley Buziaki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

03-02-2012 12:22:18

Łomianki / Warszawa
tynka - mamy 15.02 dopiero i wtedy mam nadzieję się dowiedzieć


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Elizka_89 (offline)

03-02-2012 12:53:38

Szczecin
Hey,nie bylo mnie troszq bo mam internet z limitem i przekroczylismy w tym miesiacu i strony sie ladowaly po kilka minut wiec nawet nie wchodzilam na netagrinning smiley Pozatym wczoraj robilismy przemeblowanie u malej w pokoiku i prawie caly dzien nam to zajelo,w nocy ogladalam wiadomosci bo myslalam ze znalezli ta dziewczynke a to lipasad smiley Jak dla mnie tam jest za duzo niescislosci! Bo przeciez wynik z obdukcji matki wykazal ze zostala ona uderzona jakims tepym narzedziem w glowe,byli swiadkowie co widzieli ja jak lezala na tym chodniku,jakas kobieta podobno ja znalazla i zadzwonila na policje:/ Ta matka jest jakas psychiczna chyba! Gowniara i tyle! Ja to bym ja wziela za klaki i kazala powiedziec i pokazac co zrobila z dzieckiem i gdzie ono jest nie rozumiem tego jak moga sie tlumaczyc tym ze ona nie jest w stanie zeznawac a czy byla w stanie skrzywdzic swoje dziecko?!
Mysle ze wszyscy bedziemy w szoku jak sie w koncu okaze co tak naprawde sie stalo!

A u mnie dzis w koncu spadl snieg! Pierwszy snieg w ta zimegrinning smiley Juz bylysmy na saneczkach z 40 min wrocilysmy na obiadek i popoludniu jeszcze raz pojdziemy,jutro mam szkole i nie wiem jakim cudem dojade do niej bo w taka pogode to autobusy jezdza sobie jak chcasad smiley

misia0805 (offline)

03-02-2012 13:18:50

Wrocław-Pietrowice Małe
hey dziewczynysmiling smiley
maxim a jak chcecie dac na imie dla maluszka i jak Gabi przeżywa twoją ciążę?
Moja Zuzinka pierwszy raz os jakis dwoch miesiecy zasneła w swoim łóżeczku bez buntowania sie.
Czytałam właśnie na onecie o tej małej Madzi co niby zagineła nie wiem jak jej matka mogła ukrywać tyle czasu śmierć własnego dziecka moze sie bala
Ja posprzątałam już połowe mieszkania i zasuwam dalej


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

Karolcia_23 (offline)

03-02-2012 15:00:30

Olsztyn
No w końcu posprzątałam mieszkanko smiling smiley :cleanning:zakurzona kanapa:washing: grinning smiley

I ledwo żyję ... Teraz idę na kanapę poleżeć grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

03-02-2012 15:07:52

Hej mamuśkismiling smiley
Wczoraj wieczorem coś nie mogłam wejść na forum... A wcześniej nie miałam czasu, bo była u mnie koleżanka z córeczką.

Farrah my mamy chyba jutro jechać do okulisty i się okażesmiling smiley Mam nadzieję, że to nic wielkiego i nie będą mi męczyć małej nieprzyjemnymi badaniami...
A co do wózka to ja z mojego pierwszego X-landera XA 2010 też byłam zadowolona, byłby idealny, gdyby spacerówka miała odwracane siedzisko. Byłam zmuszona go sprzedać, a był jak nowy i kupiłam spacerówkę Slalom Pro Reverse w kolorze Anis. Ładny wózeczek, tylko sama spacerówka kosztowała mnie 1500 więc dosyć drogo. Jednak i na nim się zawiodłam, bo miał niby przekładane siedzisko, ale strasznie się go prowadziło, budkę miał do kitu (rozkładaną razem z oparciem:/), a cholera zdesperowana wtedy byłam, bo z młodą nigdzie na spacer nie mogłam wyjść i go kupiłam przez internet, wcześniej nie oglądając go na żywo:/ No i też go sprzedałamgrinning smiley Na szczęście dużo na nim nie straciłamsmiling smiley Później mieliśmy "przejściowy" wózek, kupiłam używaną na Allegro Teutonię Spirit S3. Używaną, bo nowa spacerówka kosztuje ponad 2000, a plus dodatki typu torba do wózka, czy śpiwór to wychodzi cena z kosmosugrinning smiley Jednak allegrowicz okazał się nie fair:/ Nie napisał w ogłoszeniu, że wózek ma zepsute przednie koło:/ Nooo i też chcę go sprzedaćgrinning smiley A mamy teraz X-landera XQ 2011 jak już pisałam, od paru miesięcy i jestem w nim zakochanagrinning smiley Ładny wózeczek, nie za duży, nie za małysmiling smiley No i ma to przekładane siedzisko, co uważam, że jest bardzo przydatne tym bardziej teraz w zimę jak czasem jest wiaterek... Poza tym ma fajny nowoczesny wygląd, mój w kolorze Amethyst i jeszcze Desert najbardziej mi się podoba, ale to już rzecz gustutongue sticking out smiley Fajna skórzana rączka, fajna wkładka, fajny kosz na zakupy i wiele innych fajnych rzeczygrinning smiley Ja jeszcze dokupiłam torbę i śpiwórsmiling smiley Więc polecam jak cośtongue sticking out smiley

Carolajna i jaaa teraz też jestem zadowolona z niegogrinning smileygrinning smileygrinning smiley A jaki masz model?

DiaNiTaa współczuję... Ja sama uwieeelbiam zwierzęta, a wręcz kochamsmiling smiley Dwa lata temu zdechła mi moja ukochana pekinka - Tinkasad smiley I to dlatego, że mój dziadek ma wyżła i on nieraz mu ucieka, a ludzie się go boją i ktoś mu do kojca wrzucił truciznę... Tylko, że pech chciał, że moja Tina tam do niego nieraz właziła i ona to zjadłasad smiley Nie było dla niej ratunku, za duża dawka jak na takiego małego pieska. A bidulka jeszcze by trochę pożyła, miała już 13 lat, a lekarz jej dawał i tak mniej, bo kiedyś miała wypadek i miała paraliż, ale mój tata nawet w Wigilię z nią jeździł na zastrzyki, a moja mama robiła masaże i wyszła z tegosmiling smiley Długo by pisać, bo my to zawsze mieliśmy przeżycia z tymi zwierzakamismiling smiley A teraz mam psa: Juniora (syna Tiny) i 5 kotów: Antosię, Enza, Lalę, Juliana i Małegogrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Tynka dokładnie, moja miała chyba jakąś "nadpobudliwość ruchową"grinning smiley Hahaha... Po tatusiu zapewnegrinning smiley Dopiero jak zaczęła chodzić i więcej rozumieć to się uspokoiłasmiling smiley I teraz jak to się mówi jest "kasza w mleku" w porównaniu z tym, co było wcześniejsmiling smiley

Madzik to ja nie w temacie, nie wiedziałam, że spodziewasz się drugiego dzidziusia... Nie zauważyłam suwaczka ciążysmiling smiley Moje gratulacje! Imiona już wybrane???

Elizka to prawda, dużo niejasności w tej sprawie... Wszystko nie trzyma się kupy. Wywiozła jak twierdzi martwe dziecko i położyła przy drzewie, wskazała miejsce, a gdzie ciało Madzi???sad smiley Sądzę, że ona nadal coś ukrywa... A jej samej z dupy nogi bym powyrywała!!! Duży szok i brak słów na to, co ona wyrabia...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

03-02-2012 15:17:04

Łomianki / Warszawa
misia - jak będzie chłopiec to Antoni Aleksander dla dziewczynki ja chcę Antonina ale mój się nie zgadza więc tak jakbyśmy nie mieli on woli Amelię ale mi się odwidziała. Gabi znosi chyba dobrze nie bardzo rozumie że będzie dzidziuś albo nie chce rozumieć


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Elizka_89 (offline)

03-02-2012 15:30:00

Szczecin
Ona twierdzi ze dziecko wysunelo sie jej z kocyka po kapieli ale kto wsadza dziecko w kocyk po kapieli? No chyba ze juz ubrala ja i wtedy wsadzila w kocyk,ale pomijajc to,w uwadze ogladalam jak sie ojciec wypowiadal i mowil ze POMAGAŁ ZNOSIC ZONIE WOZEK BO SZŁA NA SPACER Z MADZIA! wiec oboje cos kreca!! Mi sie wydaje ze sprzedali dziecko a ona teraz zmysla zeby dac komus czas na wywiezienie malej? Albo moze sa szantazowani? no nie wiem strasznie poplatana ta sytuacja:/ Dla mnie by nie bylo tlumaczenia ze matka nie jest w stanie zeznawac,tylko bym ja wziela za klaki i kazala w tej chwili powiedziec cala prawde! Mi to sie odrazu agresor wlacza jak pokazuja ja w TV,co z niej za matka! Ona twierdzila ze dziecko bylo nieprzyzwyczajone do niej bo bylo wczesniakiem co za glupie gadanie! Bym pociagnela za jezyk ja jak i jej meza bo nie wykluczone ze on w tym rak nie maczal!

Elizka_89 (offline)

03-02-2012 15:31:13

Szczecin
Dziewuszki a jak sie objawia przeziebienie pecherza u dziecka? Bo podejrzewam ze Amelka przeziebila sobie pecherz bo chodzi ciagle sikac i nieraz juz nie wytrzymuje i w drodze na kibelek sie zesikasad smiley

DiaNiTaa (offline)

03-02-2012 15:34:31

Gorzyce
mój piesek męczył się 1,5 godziny , rzygał , brzuch mu urósł ... tak mi go szkoda , tęsknie za nim , dlaczego zwierzęa muszą cierpieć , przecież są takie niewinne .;-(

daje ostatnio mojej mysi kaszkę do picia i od dwóch dni śpi prawie całą noc , więc i ja się wyspałam hiih grinning smiley . teraz też sobie drzemie a ja sprzątam kuchnię . będę skakiwać na lapa od czasu do czasu ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.