Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

ivette (offline)

16-04-2009 00:01:12

Newmarket
skoro tak to pij 2-3 litry wody dziennie, duzo jedz, wysypiaj sie, mysl pozytywnie, pij bawarke, herbatki mlekopedne ...i przede wszytskim mysl pozytywnie, a na pewno sie uda grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu][/url]

Sympatyczna (offline)

16-04-2009 00:07:43

Magda - dzięki za pozytywną opinię smiling smiley jasne, że jak zajrzę, to napiszę smiling smiley powodzenia na ślubnym kobiercu smiling smiley już czekam na foty smiling smiley

Madzisata - powtórzę tylko za Ivette - pic, odpoczywać i karmić, często karmić, niemal bez przerwy karmić - nawet, jeśli wydaje się, że piersi puste - unikać podawania butli, bo to tylko sprzyja zanikowi laktacji... dwie doby i będzie po kryzysie... cierpliwości i kciuki trzymam smiling smiley

może byście młode mamy trochę poklikały na Olka, bo spadł mi chłopak poza pierwszą dziesiątkę smiling smiley z góry dziękujemy smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

magda87 (offline)

16-04-2009 00:09:28

Wrocław
Sympatyczna głos oddany smiling smiley


madziasta88 (offline)

16-04-2009 00:12:10

JuKej
Sympatyczna zaglosowalam i ja tez zapraszam grinning smiley i to nie ja mam problem z karmieniem, tzn kiedys mialam ale juz nie karmie smiling smiley
Madzia ja od sierpnia wracam do pracy na pol etatu, od wrzesnia chce do szkoly pojsc (taka stara jestem, a dopiero bede zaczynac) a w grudniu zaczynamy staranka i mam nadzieje ze jakos pogodze to wszystko smiling smiley
Oczy mi sie juz zamykaja wiec DOBRANOC smiling smiley podoba mi sie na tym forum hehe


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-16 00:45 przez madziasta88.

magda87 (offline)

16-04-2009 00:19:53

Wrocław
madzista88 mam nadzieję że starania będą skuteczne smiling smiley
Ja także spadam spać, więc DOBREJ NOCY smiling smiley


Sympatyczna (offline)

16-04-2009 00:23:27

Madziasta - mózg mi zamuliło, to się zdarza w tym wieku LOL sorki smiling smiley powodzenia w planach wszelkich smiling smiley fajnie, że Ci się podoba smiling smiley a jak do nas trafiłaś??

głosiki poszły smiling smiley

dobrej nocki smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

mala_rybka (offline)

16-04-2009 07:39:46

70-895
witam się i ja z rana smiling smiley

moja córa jest niesamowita, wczoraj ostatnio zjadła o 21.30 i poszła spać koło 22, obudziła się w nocy koło 5 na jedzonko i poszła spać i śpi jeszcze !!!

madziasta my chcemy drugie, ale za jakieś 2-3 lata, żebym przynajmniej licencjat zrobiła i możemy o drugie się starać, jak wychowamy troszeczkę Natalkę i pieniążki pozwolą smiling smiley bo martwię się chyba najbardziej o stronę materialną, a na dziadków nie chce cały czas liczyć sad smiley

kinia ja też "nic nie miałam w piersi", puste, jak worki po ziemniakach, ale mała jadła i się najadała, dwa-trzy dni walczyłyśmy i dalej karmimy tylko piersią, chyba że jadę na uczelnie to podają jej butelkę, ale jej to nie przeszkadza
a jak myślisz, że nie masz pokarmu, to nie będziesz mieć, mi mówili, że kończy się, ale walczyłam i najpierw małą jednym karmieniem uspokajałam butlą, żeby mi się w piersiach uzbierało i jadłam jak głupia, teraz od ponad półtora miesiąca leci na samej piersi, jem z 6posiłków dziennie+owoce, koło 2-3litrów napojów i obowiązkowo zupa, mała jest syta, piersi "pełne", bo inaczej nazwać tego nie można winking smiley




madziasta88 (offline)

16-04-2009 10:57:59

JuKej

Sympatyczna sostra podeslala mi link do konkursu, ale skad ona go wziela nie mam pojecia, i tak odkrylam forum smiling smiley
Mala rybka no wlasnie zawsze chodzi o kase sad smiley my chcemy zaczac teraz budowe i zobaczymy jak to bedzie, mam nadzieje ze plany nam sie nie pokrzyzuja i bedziemy mogli sobie jeszcze 'pozwolic' na Julcie grinning smiley
Kurcze musze na miasto isc a deszcz pada sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-04-16 11:00 przez madziasta88.

mala_rybka (offline)

16-04-2009 13:46:29

70-895
madziasta niestety, jakby z kasą było łatwo, to chętnie bym do brzuszka wróciła tongue sticking out smiley bo naprawdę za nim tęsknię, za kopniaczkami w środku, nie na zewnątrz, ale Natalii nie oddam tongue sticking out smiley




Klaudia (offline)

16-04-2009 13:53:06

Warszawa
madzista Witaj! smiling smiley

Magda kurde, jak ten czas leci grinning smiley Wy już w tę sobotę ślubujecie?!
U nas jeszcze, albo już tylko, miesiąc został i jestem przerażona! przewracjący oczami

Ja do brzuszka też chętnie bym wróciła, ale nie do porodu. I właśnie przez poród raczej nie zdecyduję się na kolejne maleństwo..

My dziś idziemy z M. na koncert grinning smiley a dziadkowie zostają z Mikosiem winking smiley
Na reszcie sobie poszalejemy winking smiley młody kozak





"Bo gdy Ciebie by ze mną nie było, w gruzy by wszystko runęło.."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546042, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.