Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

maxim16 (offline)

17-10-2011 20:29:56

Łomianki / Warszawa
kate - moja mała tańczy i to do każdej melodii inaczej albo robi halo halo tylko w jej wersji wygląda to tak że przykłada coś nie koniecznie telefon do ucha i robi ha ha a ostatnio zaczęła korale nosić grinning smiley a od jakiegoś czasu nosi bransoletki nad łokciem i wcale nie trzeba było jej pokazywać bo ja nie noszę od czasów ciąży sama jakoś wiedziała grinning smiley super Julcia smiling smiley ja też kocham nad życie kilogramy, rozstępy wszędzie i obwisła skóra ale za to jaka nagroda czasami nie do zniesienia ale zawsze kochająca smiling smiley
madzik - trzeba sobie odciąć i tyle a nie się stresować grinning smiley
julka - może jednak ??:sleeping_baby_55: my chcieliśmy właśnie Alex dla chłopca a nie Olek ani Alek ale mi nie pasuje dla takiego typowo polskiego nazwiska imię zagraniczne nie podoba mi się to jak nie wiem i dla tego na drugie Aleksander a na pierwsze Antoś smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-17 20:32 przez maxim16.

Milenka1640 (offline)

17-10-2011 20:46:38

Kozłowo
wracając do brzucha to tez mam z nim problem bardzo sie go wstydze i wogole mam straszne rozstepy chyba nigdy w strój kapielowy sie nie ubiore .na poczatku po porodzie to przez trzy miesiace mezowi sie niepokazałam bo sie wstydzilamsad smiley ale teraz juz sie do niego przyzwyczajam musze z tym życ.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Milenka1640 (offline)

17-10-2011 20:55:32

Kozłowo
kochane mam pytanko jak dodawało sie zdjecia na swój profil bo nie moge wstawic nic bo zapomnialam jaksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nikolina82 (offline)

17-10-2011 22:21:06

Warszawa
Witam Was Dziewczyny!
Jestem tegoroczną Kwietniówką, choć Moja Pola zrobiła nam niespodziankę i pojawiła się w przedostatni dzień marca smiling smiley
Jeśli są wśród Was Mamy z Warszawy i okolic, to zapraszam Was na nasz Wamusiowy profil na facebook'u smiling smiley

Krótko o nas smiling smiley Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Pokazujemy sobie nawzajem, że bycie mamą może być wspaniałą przygodą. Uświadamiamy, że mama to atrakcyjna kobieta, która potrafi realizować swoje marzenia!
Wamusie powstały z inicjatywy trzech mam: Agaty, Ilony i Magdy, które postanowiły pokazać, że mama może być zaradną, przedsiębiorczą kobietą, która świetnie organizuje sobie czas i rewelacyjnie godzi obowiązki mamy i żony z przyjemnościami i realizacją swoich pasji.
Zapraszamy do polubienia nas smiling smiley

kate20 (offline)

17-10-2011 22:22:29

Milenka1640 tu moze znajdziesz pomoc https://ebobas.pl/strony/pomoc

Julka2404tak juz za ok tydzien bede wiedziala i od razu was poinformuje smiling smiley

A oto Julia wśrod domowego bałaganu




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

17-10-2011 22:25:40

Milenka1640 cudnego masz dzieciaczka♥ a wracajac do brzucha to nie przejmuj sie inne gorzej wygladają , kręć hula hop;p


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Karolcia_23 (offline)

18-10-2011 07:42:57

Olsztyn
Dziewczynki tak dużo piszecie , że 4 stronki do nadrobienia miałam smiling smiley Teraz jestem w 14 tygodniu dopiero ale od samego początku jestem na zwolnieniu niestety . Ostatnio się dowiedziałam , że Nasz Maluszek na świat będzie mógł przyjść tylko przez cięcie cesarskie . A kończąc to tak mój Mąż jest piłkarzem choć teraz po kontuzji już tak intensywnie nie gra . Buźka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

18-10-2011 08:59:48

Łomianki / Warszawa
Milenka - super Dawidek smiling smiley a zdjęcie możesz zmienić wchodząc w swój profil ustawienia forum i mój avatr
Kate - a widzę że Ty w bielsku mieszkasz ja mam tam rodzinkę grinning smiley
Karolcia - a czemu masz mieć CC?

ja dziś na szczęście o niebo lepiej przeszło mi to otępienie z głowy i trzeba jechać na 12:30 do ortopedy


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Karolcia_23 (offline)

18-10-2011 09:19:56

Olsztyn
Cesarkę mam mieć ponieważ mam w głowie torbiele pajęczynówki i mój neurochirurg powiedział , że absolutnie siłami natury to w żadnym wypadku bo to może zagrozić mojemu życiu bądź Maluszkowi .


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.