Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Pysia (offline)

07-10-2011 20:41:43

coś więcej hm mam 22 lata ale duchem czuje się na 16 po za ty od niedawna zaczęłam studium więc się edukuje i szukam pracy smiling smiley co jeszcze byś chciała wiedzieć ??

Pysia (offline)

07-10-2011 20:45:19

maxim16 a gdzie taki test mogę wykonać czy to może być szpital czy obojętnie np osrodek zdrowa

maxim16 (offline)

07-10-2011 21:14:13

Łomianki / Warszawa
Pysia - zazwyczaj tam gdzie do ginekologa chodzisz u nas np w szpitalu robią najlepiej zadzwoń do gin i Ci powie albo niech Ci da skierowanie smiling smiley napisz jak masz na imię przede wszytskim skąd pochodzisz i w jakim kierunku się edukujesz smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

sysia (offline)

07-10-2011 21:20:18

ok. ŁASKU
smiling smiley hej
ja juz sie rozpakowałam ale jakos i tak mi jest mało miejsa jutro jade do rodziców w odwiedziny bo juz zamną płacza musze skontrolowac jak sobie bedemnie radza bo ja tam zajowałam ie domem i sie smialam ze jak sie wyprowadze bedą mieszkac w wielkim bałaganiesmiling smileysmiling smiley błazej juz spiocha smiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

07-10-2011 21:21:35

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
hey laskiradość
MADZIK dobrze że poszłaś do lekarza, musisz dbać o siebie oby to tylko była wina stresu. Jeśli chodzi o mnie to nie jest tak że my uparcie chcemy mieć dziecko. Mamy dużo zajęć żeby o tym nie myśleć hihi :-). Jutro mam zajęcia na uczelni i cały weekend z głowy . Nudy od 8 do 20tej.:neutral:
SYSIA i MADZIK fajnie że poszłyście na prawko . Kobieta musi być niezależnaradość
Dziewczyny mój mąż też nie nosi obrączki bo zachacza mu się w pracy. I muszę się wam przyznać że ja też nie noszę. Bo musiałabym ją ściągać przy każdym myciu naczyń, zresztą ja nie lubię złota. Chociaż srebrna też by przeszkadzała bo ja ogólnie nie lubię pierścionków. Obrączki ubieramy tylko gdy idziemy gdzieś razem. Zresztą nam nie przeszkadza brak gpsa na palcu. Ważne co w sercużartowniś
SYSIA jeśli Ci przeszkadza że twój nie chce nosić to się go zapytaj dlaczego a jak będzie się wykręcał to powiedz że po to się żenił że ma nosić. A u teściowej to długo będziecie mieszkać?
Powiem wam dziewczyny że ja mam WSPANIAŁĄ teściową !!! Świetnie się dogadujemy. Teraz nie mieszkamy razem ale kiedyś mieszkaliśmy razem 8 miesięcy.

julka2404 (offline)

07-10-2011 21:29:26

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
TYNKA a czego się tak dużo uczysz jeśli mogę spytać ?

tynka03 (offline)

08-10-2011 09:50:04

Carolajna to u nas na razie (oby tak zostało) to tak bardziej w żartach, znaczy kiedyś się martwiłam, ale teraz begne go szybko przytuli, albo on mnie i jest zgoda smiling smiley

Pysia witaj, mi na początku też nic nie było, czułam się super, potem trochę mdłości, ale to też nic wielkiego, dopiero jak brzuszek zaczął rosnąć to zaczęłam sobie zdawać sprawę ze wszystkeigo grinning smiley Chociaż czasem nawet pod koniec, jak już pisałam to stawałam przed lustrem i nie wierzyłam w to co widzę hehe tongue sticking out smiley Co do laboratorium to ja do prywatnego poszłam, bo najszybciej, 25 zł chyba mnie to kosztowało i po 1,5h miałam wyniki smiling smiley musisz poszukać gdzie w okolicy najbliższe laboratorium jest. Do takiego przy szpitalu chyba też możesz iśc mi się wydaje, tylko chyba skierowanie będzie potrzebne.

sysia to jedz jedz kontroluj, u mnie Piotrek na początku też sięczęsto do domu rwał, i często jeździł nawet sam sobie, bezemnie ale nie miałam nic przeciwko pewnie też bym tęskniłai to bardzo, ale teraz już mi trochę przeszło smiling smiley

julka ja jeszcze przed ciążą zaczęłam 2 kierunki studiować, ekonomię i międzynarodowe stosunki gospodarcze. Ekonomię dłużej więc miałam przejść na zaoczne, a z msg zrezygnować. ALe rodzice mnie przekonali żebym nie rezygnowała Więc msg kontynuuję na 1 stopniu a na ekonomii poszłam na drugi stopnień na zaoczne bo na dzienne się nie dostałam tongue sticking out smiley No i tak w skrócie jeżdzę teraz i w weekendy i w tygodniu. Chociaż na tym msg mam indywidualny tok więc jak znajdę jakąś pracę to będę tam jeździć tylko na zaliczenia, bo tak na dziennie i zaoczne to nie ekonomicznie tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Pysia (offline)

08-10-2011 11:22:45

A więc tak na imię mam Magda i pochodzę z okolic Zamościa edukuję się na kierunku Administracja i finanse ... na Dziecko chyba nie jestem gotowa przynajmniej tak mi się wydaje boję się jak ... Ale mój chłopak bardzo mnie teraz wspiera bo gdyby nie on to sama nie wiem ... czasami boję się swoich własnych myśli Wy też tak miałyście czy byłście już przygotowane i po prostu tylko czekałyście kiedy pojawi się maleństwo w Waszym życiu?? Udanej soboty Kobietki

sysia (offline)

08-10-2011 11:56:54

ok. ŁASKU
niewiem jeszcze ile bede mieszkac u teściów jak narazie niemam wyjscia sad smiley bo odemnie mąż ma za daleko do roboty a na cos swojego narazie nam ciężko


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

08-10-2011 12:35:07

Łomianki / Warszawa
Pysia - ja też nie byłam gotowa na ciąże i jak się dowiedziałam o tym to nawet nie byłam z ojcem Gabi więc to był podwójny szok i stres ale z czasem się ułożyło nam i mamy wspaniałą córkę. Wątpliwości czy sobie poradzisz chyba każda kobieta ma ale z czasem to mija u mnie minęło dopiero jak mała się urodziła wydawało mi się że od zawsze to robiłam grinning smiley
sysia - współczuję serdecznie ale jakoś musicie dać radę nie ma inne opcji a z czasem może uda się Wam coś wynająć smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.