Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

maxim16 (offline)

26-04-2011 14:19:23

Łomianki / Warszawa
Świątecznie



Śpiochy


Spacerek


ciekawe czy cała się zmieści



Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

sysia (offline)

26-04-2011 15:28:48

ok. ŁASKU
maxim - fotki super smiling smiley

ja dzis byłam na KTG skurczy narazie niema wiec jeszcze sie nie zapowiada sad smiley zeby mały wyszedł

Pogoda sliczna moze jakis spacerek dzis sobie zrobie smiling smileysmiling smileysmiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

ziz77 (offline)

26-04-2011 16:33:13

Puławy
maxim, jestem, jestem! smiling smiley ja ćwiczę codziennie brzuszek, a na diecie nigdy nie byłam i nie zamierzamsmiling smiley

sysia, jeszcze macie czas z Maluszkiemsmiling smiley troszkę cierpliwości trzeba ;]

My byliśmy dziś na szczepieniu, Tymon waży 10,100 kg i ma 73 cm grinning smiley spory skubaniec! I w ogóle nie płakał! smiling smiley ale duma mnie dzisiaj rozpierała...

A tu zaczytany Tymek:

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

26-04-2011 17:51:26

ok. ŁASKU
wiem ze jeszcze jest czas ale ja juz sie normalnie nie moge doczekacsmiling smiley


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

27-04-2011 16:34:15

Łomianki / Warszawa
my właśnie wróciliśmy z Gabi z nad jeziorka smiling smiley śpi jak suseł smiling smiley u nas dziś 25 stopni w cieniu pogoda przecudna smiling smiley

oto fotorelacja




oglądamy wodę





ziz - Tymek super zaczytany smiling smiley a jak dorosło wygląda jakby miał już ze 2-3 latka smiling smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

tynka03 (offline)

28-04-2011 16:11:29

maxim ale twoja malutka do taty podobna smiling smiley)

ziz Tymek naprawdę wygląda jakby dużo starszy był smiling smiley

Ja dzisiaj w szkole pierwszy raz byłam i dziewczyny oczywiscie musiały dowiedzieć się jak było ze wszystkimi szczegółami hehe tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

29-04-2011 11:03:55

Łomianki / Warszawa
wczoraj mnie nie było bo router nam padł i internetu nie było... wczoraj byłam na zabiegach pierwszych smiling smiley normalnie czułam się miejscami jak w szpitalu tongue sticking out smiley płyn do usg pasy jak przy ktg tongue sticking out smiley kupiliśmy Gabi wczoraj buciki w końcu chciałam w ciemniejszym kolorze ale zostały tylko dwie pary nr 19 z czego jedna zepsuta a Gabi ma już 20 i takich nie mogliśmy znaleźć więc kupiliśmy jej 21 na szczęście nie spadają smiling smiley zamówiliśmy też [link widoczny po zalogowaniu] taką biedronkę i chcemy też jej kupić garnuszek na klocuszek smiling smiley ale to już w przyszłym miesiącu
teraz czekamy na kuriera powinien być po 9 ma przyjść krzesełko i coś tam Marcina do samochodu wczoraj się wkurzył bo zamówiliśmy te krzesełko zielone a facet zadzwonił że on już nie ma i nie będzie mieć... i zmieniliśmy na pomarańczowe ale specjalnie szukałam aukcji żeby było zielone a facet nic nie napisał że już ich nie ma... no to chyba tyle co u nas przez wczoraj się wydarzyło

tynka - no właśnie wiem strasznie są do siebie podobni tongue sticking out smiley a do mnie prawie nie no ale co zrobić genów się nie wybiera niestety tongue sticking out smiley i jak pierwszy dzień minął bez dziecka ??


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

tynka03 (offline)

29-04-2011 18:45:13

maxim no fakt z tym allegro musiał napisać że nie ma konkretnego koloru.. a pierwszy dzień bez niuni .. w szkole ok ale jak wychodziłam z domu to myślałam że się popłacze.
To pewnie tatuś dumny że córcia po nim większość odziedziczyła hehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

29-04-2011 18:55:20

Łomianki / Warszawa
Przyszło mi dziś krzesełko do karmienia smiling smiley Gabi zachwycona tongue sticking out smiley Pan chyba zrehabilitował się za kolor bo pudło było zaklejone taśmą i w środku miła niespodzianka oprócz krzesełka smiling smiley dostaliśmy kocyk taki cienki z zebrą, termoopakowanie na dwie butle ( które w sklepie kosztowało nas ok 20 zł) i osłonę przeciwsłoneczną na szybę do samochodu smiling smiley a fotelika nie ma niestety.. i nie można się do nich dodzwonić... ehh zawsze problem

tynka - no oczywiście smiling smiley śmieje się ze mnie bo ja zazdrosna trochę jestem o to tongue sticking out smiley chciałabym żeby bardziej mnie przypominała no ale co zrobić nie zmienię tego genów się nie wybiera


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.