Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

madzik1988 (offline)

29-06-2012 23:14:52

Toruń
GusiuNesta kliknij na te napisy i wyswietli Ci sie ta stronka na ktorej je zakladasz smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

madzik1988 (offline)

29-06-2012 23:15:38

Toruń
Milych Snow Rozia :*



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

madzik1988 (offline)

29-06-2012 23:16:57

Toruń
Ja tez spadam Dziewczynki bo oczy juz mi sie kleja ... Milych snow Dziewice grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

izabelka0308 (offline)

29-06-2012 23:21:55

Madzik numer już nie odpowiada... Nie wiem, czy się rozłądował telefon, czy ten kto znalazł go chciał najpierw wykorzystać kasę na koncie, bo niedawno doładowałam... Będę patrzeć teraz na ręce każdemu, na Allegro też sprawdzam, czy ktoś nie wystawił na sprzedaż, sprawa zgłoszona na policji więc jakbym przypadkiem napotkała tego kogoś z moim tel. to za łeb i na komendętongue sticking out smiley Numer startowy P. dziś mi kupił, koleżanka dała swój stary telefon, ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić i nie mam numerówsad smiley
Kochana ja siusiałam w nocy do 5-go roku życia gdzieś. Lekarz powiedziała mojej matce, że tak nieraz bywa, a w Stanach dzieci mają normę moczenia się w nocy do 9-go roku życia... Powiedziała też, że może pomóc zmiana otoczenia. W moim przyoadku to pomogło, kiedy poszłam do przedszkolawinking smiley Nie przejmuj się, Nikolcia jest jeszcze malutkawinking smiley

Gusiu no w końcutongue sticking out smiley Teraz dopiero odpocznieszwinking smiley

Misia, a może drugie by się jedna przydało?grinning smiley

Ejjj... Wiecie co, tak piszemy i piszemy, raz szczegółowo, raz mniej, ale kurczę chciałabym się z Wami kiedyś spotkać na żywowinking smiley

Nikola dziś wstała o 4 w nocy, moja mama z nią siedziała do 7 rano i poszła spać i wstała o 11... Później popołudniu w związku z tym nie chciała za bardzo spać i przed 22 padła jak pies Pluto...tongue sticking out smiley
Już Wam zaczęłam odpisywać, ale zerwała się z płaczem i wszystko mi przepadłoprzewracjący oczami Teraz już znowu śpiocha, ale już nie pamiętałam, co której odpisaćtongue sticking out smiley

Jutro mamy jechać do mojej koleżanki, która ma synka rok młodszego od Niki... Ale ona na 11 co sobotę jeździ z nim na basen o wraca około 13, wtedy, kiedy Nikola idzie spać popołudniu zazwyczaj, ale stwierdziłyśmy, że Niki najwyżej uśpimy u niejwinking smileywinking smileywinking smiley
P. dziś na noc, ale ma przyjechać gdzieś o 3 bodajże... Muszę jeszcze do niego napisać... Z nowego numeru i telefonu, wrrr!!! Nie daruję sobie tego telefonutongue sticking out smiley Jeszcze tak dziś myślałam... Tyle tam zdjęć i filmików, matko oby sms-y jakieś zbereźne nie byłytongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

29-06-2012 23:32:14

P.S. A dziś pojechałam do sklepu pod wieczór rowerkiem i spotkałam swojego byłego i jego kolegów i moich kolegów tu stąd, booo ten exxx będąc ze mną kiedyś tak się z moimi kolegami zaprzyjaźnił, że do dziś się nieraz z nimi spotyka... Ale jakoś się zagotowałam w sobie troszkę widząc jegogrinning smileytongue sticking out smiley
W sumie to nieraz nachodzą mnie takie myśli, co by było gdyby... Ja z tamtym exxx baaardzo dobrze się dogadywałam, byłam zakochana po uszy, ale mnie zdradził po rokuprzewracjący oczami Jego wada była taka, że patrzył strasznie na kasę, a ja nie jestem biedna, ale też nie należę do straaasznie zamożnych i to nas chyba rozdzieliłoprzewracjący oczami Chociaż każdy mówił, że do siebie pasujemy jak mało kto...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

29-06-2012 23:46:26

Sieradz
Izabelka - przykra sprawa z tym telefonem... Ja nigdy nie zgubiłam swojego, ale wyobrażam sobie jak to jest nie mieć numerów itd... Może jeszcze się znajdzie winking smiley. Mi też się marzy spotkanie smiling smiley. To skoro z tym ex tak dobrze było to po cholerę Cię zdradzał? grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

29-06-2012 23:57:17

Gusiu on mnie zdradził ze swoją byłą, byli kiedyś miesiąc razem... Później tego żałował, ale ja nie umiałam mu tego wybaczyć, prosił mnie, żebym do niego wróciła itd... Był z nią nie cały rok... Ona miała/ma kasęęę i tylko na to poleciał z tego co mi wiadomo, bo poza tym to była o wiele gorsza ode mnie i dlatego ich związek długo nie potrwałtongue sticking out smiley
A między nami było aż za dobrze, jak w bajcetongue sticking out smiley Coś mu odpierdoliłotongue sticking out smiley Sądzę, że teraz, gdybyśmy byli razem to byłoby inaczej, bo ja wtedy miałam 16-17 lat, byłam gówniarą, zapatrzoną w niego jak w obrazek, bo był "ciachem szkolnym" itd., aleee bądź co bądź, ale tak jak z nim to nigdy chyba już z nikim nie będę szczęśliwaprzewracjący oczami Strasznieee nasze charaktery były dopasowane, wszystko mi w nim pasowało i jemu we mnie też, ale jak to później stwierdził, nie umiał tego docenić i dosłownie płakał, że tak się stało, a nie inaczej... I dlatego nieraz tak sobie myślę, co by było gdyby nie było Nikoli, a my byśmy znowu się spotkali...?tongue sticking out smiley Bo jak wiadomo czas najlepiej goi ranytongue sticking out smiley
E tam, nie myślę już o tym, bo wsiąknętongue sticking out smiley

A telefon, jakby miał się znaleźć to już by się raczej znalazł... Chuj temu komuś w dupętongue sticking out smiley Ja tam taka jestem, że bym oddała, ale jak widać jestem wyjątkiemtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

misia0805 (offline)

30-06-2012 05:05:25

Wrocław-Pietrowice Małe
pati, madzik, rozia na dziecko przyjdzie jeszcze czas jak by było to by było fajnie ale jak sie okazalo ze jednak w ciazy nie jestem to jakos mi sie tak zlej na duszy zrobilo bo zaraz by bylo gadanie wszystkich ze szkola nie skonczona ze 2 dziecko mam w wieku 19 lat....
izabelka ty popracuj nad rodzenstwem dla swojej corytongue sticking out smiley

A ja juz nie śpie od 03.13 i sie wziełam za sprzatanie i normalnie wszystko posprzatalam i jeszcze 200 brzuszków zrobilam. M po 6 bedzie w domu i zapewne znowu sie bedzie lasic jak jakis kocur.....


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

Lenkaa (offline)

30-06-2012 07:59:20

Cześć dziewczynki!


Wybaczcie, że znów Was opuściłam...eye rolling smiley ale mielismy cały tydzień gościa, przyjechała do nas moja kuzynka, z którą daaaawno się nie widziałam smiling smiley
I dobrze mi zrobiły jej odwiedziny, bo przy niej trudno się nudzić itd. winking smiley A Sandrusia miała towarzyszkę do zabawy tongue sticking out smiley

U nas dziś upalnie już teraz jest 20 st. i po obiedzie wybywamy nad jeziorko do pobliskiej urokliwej miejscowości smiling smiley mam zamiar się opalać, wygrzewać na słonku winking smiley grinning smiley

Poza tym u nas wszystko OK smiling smiley Do południa mam sporo sprzątania, zakupy i pranie... :cleanning:

Postaram się już być na bieżąco, co u Was ???

Pozdrawiam i miłego weekendu! smiling smileycool smiley



pati1988 (offline)

30-06-2012 09:57:10

Witam siesmiling smiley ooo nie przysnelo mi sie wczesniej wczoraj a tu tyle do czytania:-O
GUSIA a moze lubi patrzec na takie rzeczy:-P?? a gdzie mieszka we Wrocku moze to gdzies blisko i niebedziecie miec daleko heh. Pewnie, ze zapraszam i reszte tezwinking smiley... Ojej biedna malutka pewnie kolke miała:/
MADZIK Adasiek wczoraj wogule niespal wykapalam go i sam zasna, Naduska to samo, ale pamietam jak tez tak bylo jak mlodsze byly i ze zmeczenia wieczorami spac niechcialy. Nic sie niemartw, ze zmoczyla lozko jest jeszcze mala a moze tez cos jej sie snilo i to dlatego
ROZIA no ja zawsze ubolewalam nad tym, ze mam tyle lat co mam a mlodo wyglada ale tak z drugiej str jak bede miala 30 to dalej bede mlodo wygladac:-P
Oj fajnie by bylo kiedys sie spotkac w takim gronie jak tu piszemysmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547920, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.