Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

ClaudiaG (offline)

14-10-2011 13:44:55

Stara Wieś
meg, tak patrzę sobie na te Twoje łóżeczko... czy Ty aby przypadkiem nie położyłaś falbanki maskującej na materacyk? Bo taka za krótka mi się wydaje... Jeśli, tak, to połóż ją pod materacyk, wtedy zakryje Ci tą widoczną dziurę nad szufladą... smiling smiley A tak patrzę sobie na pokoik i na tą listwę tuż pod sufitem- to listwa w ogóle? Pierwszy raz widzę coś takiego, a wygląda super winking smiley Ja też jeszcze nie prałam i nie prasowałam pościeli i też zamierzam zrobić tuż przed narodzinami Nikolci.

izulek, pod koniec ciąży z Igorem, to Igor naprawdę się wyciszył, rzadko kopał, a Nikola!!!! eye popping smiley No czadu daję ciągle- w dzień i w nocy i wcale słabiej tego nie odczuwam... to jakiś diabeł rośnie LOL Ja też tych badań na posiew nie miałam i pewnie już mieć nie będę, bo przede mną ostatnia wizyta, to kiedy miałabym odebrać wyniki? izulek, a co tam, mogę rodzić pierwsza! smiling smiley

Marta, zazdroszczę z jednej strony wesela... bo już dawno nie byłam, a chętnie pojadłabym smakołyków :eating: Tylko żal by mi dupę ściskał, że nie mogę tak naprawdę pobalowaćsmiling smiley Jak byłam z Igorem w ciąży (w 3 miesiącu), to byliśmy na weselu, na dodatek robiłam za kierowcę... Wszyscy się bawili, pili, tańczyli, a ja... stałam przy fontannie czekoladowej z siostrzeńcem męża (wtedy miał 8 lat i był wtedy moim najlepszym kompanem, bo tak trochę głupio by mi było samej tam stać i się obżerać LOL) i się objadałam owocami zanurzonymi w czekoladzie LOL Eh, to były czasy... LOL Marta ja też zamierzam jeszcze przed porodem wybrać się do fryzjera, bo po porodzie, to nieprędko polecę, pewnie tuż przed 7 stycznia, bo 7 stycznia moja siostra cioteczna (przyszła chrzestna Nikolki) wychodzi za mąż (do tego czasu muuuuuszę!!!!! się odchudzić!) A co Ty tam wyczarowałaś sobie na głowie?? hm? Chwal się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

kozikowa1981 (offline)

14-10-2011 14:08:16

Warszawa
Meg09 - pokój BOMBOWY!!!!!!!!!radość

Dzięki Dziewczyny za słowa otuchy smiling smiley!!!!!

ClaudiaG - jest to posiew z pochwy i odbytu.Pobiera sie go ok. 36 tygodnia ciąży. Pozatym wszystkie badania mam prawidłowe. Mocz wzorcowy, więc byłam zdumiona wynikiem dodatnim.

Rozmawiałam z innym lekarzem i powiedział,że nie ma się co denerwować. Jak zaczną się skurcze (nawet jak są co 10 min) natychmiast mam jechać do szpitala. Tam podadzą mi od razu antybiotyk, a potem pewnie dostanie Dzidzia. Zarazić się może przechodząc przez drogi rodne.
Ta bakteria to paciorkowiec, który jest w każdym z Nas, ale nie zawsze się uaktywnia. Podobno może powodować przedwczesne porody ( przed 37 tyg. ciąży - co mi już nie grozi). Przyśpiesza odejście wód płodowych.
Niezostaje mi nic innego jak czekać !

Pozdrawiam Was serdecznie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ClaudiaG (offline)

14-10-2011 15:17:55

Stara Wieś

labetia (offline)

14-10-2011 15:39:03

Kraków
witam Serdecznie!!

Gratuluje Mamusia pociech i ZAPRASZAM na moj BAZAREK!!!----[ebobas.pl]

rzeczy nie drogie a fajne....

Mam jeszcze wiele innych ciuszkow dla Dzieci....wystarczy napisac na emiala lub na poczte Ebobaskowa a przesle zdjecie..


pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

ZAPRASZAM NA MÓJ BAZAREK!!!---[ebobas.pl]
Jutro-(15.10.2011) będzie nowa Kolekcja Jesień-Zima!

meg09 (offline)

14-10-2011 16:33:49

Jastrzębie-Zdrój
Hej hej smiling smiley

ciesze sie ze pokoik Wam sie podoba smiling smiley Claudia jestes Wspanila, dosiwadczona Mamuska, ja to raczkuje w tych sprawach wczoraj ta posciel i lozeczko normalnie praiwe nas pokonalo grinning smileygrinning smiley gdybyscie widzialy dwojke dorosly glowkujacych sie nad moskitiera hi hi smiling smiley wiedzialam ze cos jest nie tak z ta falbanka zastanawialam sie po co mi tyle przescieradelek hi hi smiling smileysmiling smiley
Miarka wzrostu kosztowala jakies 45 zł, a ten dekor fioletowy przy suficie i na scianie na ktorej stoi lozeczko to nic innego jak taki styropian co mozna kupic w Castoramie czy Obi .... orginalnie bylo biale i my to pomalowalismy ..... ale przed malowaniem zeby nie wsiknal fabry nakleilismy tapete do malowania na tym elemencie co jest na scianie, a na tych waskich pod sufitem przed farba polozylismy taki bialy tynk dekoracyjny lekko chropowaty ....
na szczescie moj Maz lubi sie bawic takimi rzeczami tongue sticking out smileytongue sticking out smiley ten regal i szafe tez robil moj Mezulek od projektu po wykonanie, zdolny jest a co ... smiling smileysmiling smiley

a mam jeszcze pytanie BO MATERACYK MAM GRYKA PIANKA KOKOS i nie wiem z ktorej strony mam go polozyc? tzn tak zeby kokos byl na wierzchu czy gryka???

apropo ciuszkow to dostalam duzo po siostrzencu i po corci kuzyna z Anglii do tego dwa wypady do szperancow i tak sie uzbieralo grinning smileygrinning smiley doslownie mamy pare nowych ubranek smiling smiley ale macie racje Natalka bedzie moja mała ksiezniczka ... nic nie proadze ze tak ja juz bardzo kocham ... a jak odziedzic po mnie zamilowanie do mody to juz wogole Tatus sie smieje ze bedzie od niego non stop karte do bankomatu wyciagac grinning smileygrinning smileygrinning smiley oj ciezko nam bedzie jej nie rozpiescic wiec bedzie trzeba szybko myslec o drugim potomku hi hi tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

a filmik z zulami bardzo mi sie podoba grinning smileygrinning smiley normalnie wymiataja tongue sticking out smileytongue sticking out smiley

Moniczka fajne masz to lozeczko co pozniej bedzie tapczanikiem smiling smiley my tez je chcielismy ale niestety w sypialni mamy mniej miejsca i na te pierwsze miesiace nie zmiesciloby sie u nas w sypialni ... bo wiem ze jest wieksze ...

wogole dziewcyzny super ze jestescie smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kaka12 (offline)

14-10-2011 16:55:52

Tarnów
Hej kobitki!!!!!!!!!

Ale szalejecie, dopiero nadrobiłam zaległości w czytaniuLOL
Meg Pokoik śliczny. Zazdroszczę, że nie mamy miejsca, żeby urządzić dla maleństwa taki kącik. Ale cóż może kiedyś smiling smiley Kolejny powód do zazdrości to ta Twoja położna, jakaś naprawdę super kobieta, to na pewno daje Wam poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny, że w razie czego macie fachową pomoc.

Kozikowa Nie martw się, będzie dobrze. Podadzą Ci antybiotyk i będzie ok. Ja miałam wymaz 3 tygodnie temu, wynik ok ale i tak mam antybiotyk przez tą infekcję w moczu.

Claudia Współczuję ciężkich nocy. Poczekaj jeszcze tydzień i zaczynaj rodzić LOL Ktoś musi zacząć a potem to już będzie z górki. A tak na poważnie to ja też się zastanawiam jak te skurcze będą wyglądać. Lekarka mówiła, że jak będą regularne co 5 minut to wtedy do szpitala.

Ja będę rodzić w innym szpitalu, nie tam gdzie pracuje moja lekarka. Powodem jest odległość. A w tym, w którym zamierzam rodzić to na porodówkę raczej nie narzekają. Gorszą opinię ma oddział, gdzie leżą mamy z dzieciakami, Krzyczą, żeby karmić a nikt nie wytłumaczy jak to robić i takie tam. Ale to chyba zależy na kogo się trafi, są ludzie i ludziska. Co do łapówek, to też nie zamierzam nikomu nic dawać. Nie po to płacę składki, żeby jeszcze w kopertę ładować.

Ja dziś pranie robiłam, trochę mnie plecy bolą to odpoczywam. W nocy też mnie brzuch pobolewa jak się przekręcam. W dzień od czasu do czasu brzuch mi twardnieje. Jeżeli oznaką porodu jest, że dzidzia się wycisza i uspokaja to ja jeszcze długo nie urodzę. Michałek po prostu szaleje jakby go coś opętało, kopie, wierci się przesuwa tą swoją dupkę z jednej strony na drugą. Poza tym bardzo często ma czkawkę i cały brzuch mi podskakuje.
ciąża

Zmykam coś zjeść bo mam małego głoda:-) Miłego popołudnia


MonikaSt (offline)

14-10-2011 19:43:04

Rzeszów
Hej dziewczynki winking smiley

Ale miałam do nadrobieniawinking smiley 3 strony winking smiley Ale się rozpisałyściegrinning smiley Ja już się dobrze w miarę czuje - jeszcze tylko katar mnie męczy i chrypa - także wygoniłam choróbsko.

Meg i moniczka łóżeczka i pokoje boskie)
Claudia pewnie że nie dawaj bucowi łapówki.

Mi mały też fika w brzuchy jakby był na jakimś fitnesie - aż mnie to zaczyna boleć... poza tym brzuch twardnieje chyba z 30 razy na dzień sad smiley no i jeszcze jedno - od paru dni okropny ból w kroczu - i w pachwinach- nawet jak się nie ruszam to czuje się jakbym sobie obiła moje cztery litery na długiej wycieczce na niewygodnym siodełku na rowerze.

Meg u mnie też mam sytucaję komfortową ze swoją położną środowiskową - tez przyjdzie do mnie przed porodem jeszcze no i po porodzie do 6 tyg - no i oczywiście na NFZ. Ale z tego co wiem to każda z nas powinna mieć taką możliwość - więc idźcie dziewcyzny się zapytać do swoich przychodni - trzeba wypełnić specjalną deklarację i też do Was przyjdzie położna.

Ja ze szpitalem mam bardzo komfortową sytuację - będę rodziła w prywatnym szpitalu ginekologiczno - położniczym ( oczywiście poród na NFZ) -- zresztą zobaczcie foty

[link widoczny po zalogowaniu]

Szpital działa od stycznia - ale same dobre opinie słyszę od znajomych położne są mega pomocne - ma się swoją panią od laktacji - podkłady pieluchy laktatory ubranka itp wszytsko można brać do woli - mąż może siedzieć od rana do wieczora - także mam nadzieję że naprawdę i ja będę zadowolona.
Powinni w całej Polsce prywatni inwestorzy budować takie szpitale - w końcu każda z nas ma prawo rodzić po ludzku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marta35 (offline)

14-10-2011 23:17:54

Ruda Śląska
Dobry wieczór kobietki smiling smiley

Byłam dzisiaj u lekarza, no i mój mały Oskarek waży niecałe 2500g. smiling smiley rozwija się prawidłowo i jest oki, szyjka macicy w porządku więc jutro na weselu mogę troszkę zaszleć smiling smiley miałam też dzisiaj robiony wymaz GBS i jutro musze go dostarczyć do laboratorium, jak wynik będzie ujemny to musze jak najszybciej zgłosić się do lekarza po antybiotyk a jak nie to kolejną wizyte mam 4listopada smiling smiley ale jak pytałam lekarza to ten paciorkowiec nie jest aż taki grożny, więc Kozikowa głowa do góry- będzie dobrze smiling smiley

Meg z tego co słyszałam to na początku dziecko śpi na kokosie a potem na gryce, tak też mówiła ekspedientka w sklepie dziecięcymsmiling smiley

MonikaSt, szpital SUPER smiling smileyw moim tak nie jest ale położne są bardzo fajne (miałam z nimi zajęcia w szkole rodzenia) przynajmniej to smiling smiley bo szczerze mówiąc to one odgrywają najważniejszą role a nie lekarz, który przyjdzie tylko na sam koniec

dobra kobietko idę już spać, bo musze być wypoczęta przed weselem, może potem wrzuce jakieś fotki smiling smiley
DOBRANOC

Kujawianka (offline)

14-10-2011 23:23:41

Bydgoszcz/Wojnowo
Kochane forumowiczki jutro o godzinie 00:00 kończy się nasz konkurs, ścigamy się z innym zdjęciem więc liczy się każdy głos oddany do samego końca, prosimy o głosy i jak nie zapomnicie to oddajcie też jutro przed samym końcem, dziękujemy za wszystkie oddane głosy, bardzo nam pomogły smiling smiley

Prosimy o głosy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiamy mama Iwona z Juliankiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

izulek1980 (offline)

15-10-2011 10:12:06

Elbląg
Hej Listopadówki smiling smiley
MonikaSt szpital to po prostu bomba, jak weszłam na tego linka to byłam w szoku, standard pierwsza klasa,
chyba powinnam w Rzeszowie rodzić smiling smiley kurcze jakby we wszystkich szpitalach byly takie warunki to kobiety bylyby bardziej spokojne i łatwiej by sie rodziło grinning smiley

Marta35 udanej zabawy. Czekamy na fotki.

Pozdrawiam
Iza


[link widoczny po zalogowaniu]


Moja córeczka Juleczka

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546860, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.