MAMUŚKI Z TRÓJMIASTA :wozek:

Wysłane przez elizabeth78 

justynamly_ (offline)

04-01-2011 13:58:10

Gdańsk
Witam.
u nas dzis spokojnie tylko zdenerwowalam sie bo moj szef to osiol i na niczym sie nie zna ... ;/ glupek.
wlasnie ugotowalam julce zupe wiec podam jej zobaczymy czy bedzie jej smakowalo.bo zazwyczaj to kupuje ..
aredzimska oczywiscie ja tez kupuje czasem cos bo faktycznie trudno sie oprzec.


Zmykam bo mala krzyczy papa



anikia (offline)

04-01-2011 19:20:17

Reda/Gdańsk
coz pisac: 17.XI na usg okazalo sie ze Emilek ma rozszczep kregoslupa z wtornym wodoglowiem, najezdzilismy sie po szpitalach i zdecydowalismy sie na operacje wewnatrzmacicznego zamkniecia przepulkiny rdzeniowo-oponowej, 8.XII odbyla sie operacja: mna zajal sie Preis, a Emilka operowal Czauderna. Operacja sie udala (malutki ruszal nozkami), ale doszlo do komplikacji: wody mi wyciekaly i 22.XII o 1 urodzil sie Emilek silami natury, wszystko potoczylo sie tak szybko. Okazalo sie ze ma liczne skrzepy w glowce i obrzek mozgu (prawdopodobnie to komplikacja po operacji), co spowodowalo uszkodzenie osrodkow oddychania i krazenia w możdżku i nasz Emilek odszedl o 20:15. Jeszcze nie mamy raportu z sekcji. W piatek bedzie pogrzeb, zdecydowalismy sie pochowac naszego Aniolka w mojej rodzinnej miejscowosci bo chcemy kiedys tam sie przeniesc. Nie znioslabym mysli ze zostalby tu sam. I tyle ...

elizabeth78 (offline)

04-01-2011 22:53:26

Trójmiasto
anikia kompletnie nie wiem co powiedzieć...
Łączę się z Wami w bólu, przytulam mocno i ... po prostu najzwyczajniej w świecie płaczę, bo co innego mi pozostało.
Będę modliła się o siły dla Was.
Rozmawiałam dziś z evciąkul, bo się odezwała. Powiedziałam co się stało i też myśli o Was najcieplej jak się da.
W piątek czeka Was kolejny trudny dzień. Trzymaj się kochana.
A gdzie Emilek będzie pochowany?


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

justynamly_ (offline)

05-01-2011 16:06:50

Gdańsk
anikia brak mi slow,trzymaj sie tam mocno :*



evciakul (offline)

05-01-2011 16:23:18

Gdynia
Anikio tak jak napisała Ela, całym serduchem jestem z Wami...
Poza tym to witam się po bardzo długiej nieobecności


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-05 16:34 przez evciakul.

justynamly_ (offline)

07-01-2011 13:14:25

Gdańsk
hej dziewczyny i jak tam u was???

jula robi postepy i zjezdza sobie na dupce ... juz jej ngdzie nie moge samej zostawic ;P ale smiesznie to wyglada tongue sticking out smiley

wczoraj gdy sie kompala to polowa pokoju byla mokra tak chlapala ;D


pozdrawiam.,



elizabeth78 (offline)

07-01-2011 15:51:56

Trójmiasto
anikia dla Emilka moc najcieplejszych myśli i nasza wieczna pamięć [link widoczny po zalogowaniu]


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

monika_kuszka (offline)

07-01-2011 17:04:22

gdańsk
Hej!
nie było mnie troszkę a tutaj takie wieścisad smiley Aniu wyrazy współczucia,łzy mi ciekną od wczoraj,trzymaj się kochana=pamiętaj jesteśmy z Toba!!!
A u nas zawsze coś.....mały ma cały czas bakterie w moczu,niby usg jamy brzusznej ok....a tutaj wychodzą,zjeliśmy jeden antybiotyk po którym wyskoczyła alergia,a teraz mamy furaginę i mamy zgłosić się do nefrologa.Czy znacie jakiegoś dobrego w Gdańsku????Zaznaczę że zależy mi na czasiesad smiley Poza tym byliśmy na wizycie u neurologa i wszystko oki,mamy tylko ćwiczyć jak dotąd do tego wizyta dopiero w połowie kwietnia.No i we wtorek idziemy do okulisty,zbadać w kierunku nieszczęsnej cytomegalii....Poza tym wróciłam do pracy po świętach(stąd też jeszcze brak czasu) Najgorszy był 1 dzień teraz jest oki.
Ach Witam nowe koleżanki!!!I któraś pisała że mieszka pomiędzy Chełmem a Ujeściskiemsmiling smiley Ja też tak mieszkam...osiedle Pogodnesmiling smiley
Przepraszam że reszcie nie odpiszę,ale przeczytałąm Was wczoraj i nie byłam wstanie odpisać....a dzsiaj nie pamiętam????


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


angeling (offline)

07-01-2011 21:22:21

Gdańsk
monika_kuszka no jak tak mieszkam za Netto w Tbsach nie wiem jak ta cześć się nazywa bo wcześniej to mieszkałam na Ujeścisku koło kościoła.Teraz to tam tylko mama i brat zostali.

Mała śpi zobaczymy jak długo potem amu i do łóżeczka.Ach mała ma już miesiąc i nawet nie wiem kiedy ten czas minął dzisiaj cały dzionek i nockę same bo mój w pracy.strasznie tęsknie już no ale cóż kasa potrzebna za coś za wynajem trza płacić i lodówkę zapełniać,bo wszystko dla małej to mam od mamy więc jeden wydatek mniej.


[link widoczny po zalogowaniu]

justynamly_ (offline)

07-01-2011 21:48:31

Gdańsk
hej.
julka juz spi m oglada mecz wiec mam chwile .

mala dzis zjadla skurke od chleba i bardzo jej smakowalo tongue sticking out smiley

dziewczyny dosalalyscie zupke dla malych?bo ja jak nie dosole to mala mi nie zje ... wiem ze to nie zdrowe ale inaczej nie da rady. co sadzicie na ten temat?

angeling-to masz dobrze,ze mama ci pomaga,ja bez mojej ani rusz.
a ty sie uczysz, pracujesz .. ???


No tak dzieci rosna ani sie obejrzymy ja pamietam jak dopiero co jechalam na porodowke a juz mala ma 4 miesiace .. winking smiley

dobranocwinking smiley



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.