Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

deserte (offline)

11-07-2011 14:57:06

Gdańsk
Ojej, przerażające wasze opisy bólu krocza i brzuszka... Pewnie mnie też czeka niedługo.

Glukoza wyszła mi w normie, także szczęśliwa. Ale miałam od razu 75g. robioną i tylko po dwóch godzinach.

Co do karmienia, też się obawiam. Poleciła mi kobieta nakładki silikonowe na piersi do karmienia. Podobno najlepiej od razu używać, zanim jeszcze coś zacznie się dziać. Kupiłam, właśnie trochę ze strachu przed tym karmieniem. Szkrabowi to podobno w ogóle nie przeszkadza,a niektóre nawet jedzą dopiero z nakładkami. Sama nie wiem. Ale kiedyś też takie były, tylko, że gumowe. I też dzieciaczki jadły. Także może naprawdę wato spróbować.

Ja też mam +9kg! Przerażające. Ale wszyscy mi mówią, że po mnie nie widać, tylko brzuch urósł. Sama jak tak patrzę, to w sumie w boczki troszkę mi poszło, nogi nic, ręce, ramiona nic. Ale gdzie tam w tym brzuszku by się 9kg zmieściło? ; )

Strój też muszę jakiś poszukać. Zupełnie nie wiem jaki! A jak za chwilę zrobi się za mały? ; D


[link widoczny po zalogowaniu]

beatkaa24 (offline)

11-07-2011 15:02:52

Łódź
Cytuj
Anula88831
hejsmiling smiley

ale dużo piszeciesmiling smiley nie sposób wszystkim teraz odpisać.

Żylaki - moje nogi wyglądają jak jedna wielka pajęczyna fioletowo niebieskich żył żyłeczek popękanych krwinek i Bog wie co - masakra.

Wiecie ja mam jakiegoś doła. Wszyscy w koło mi mówią, że ciąża dodała mi uroku , że dobrze wyglądam - i ja sie ciesze bardzo z tego powodu jestem szczęśliwa , że mam moją Olwicię pod serduszkiem, ale z drugiej strony przy 9 kilo do przodu czuję się okropnie. Nie potrafie od razu wstąc, poce się bardzo szybko się męcze, nie czuję się atrakcyjn ani trochę. Źle się z tym czuję , że sama tak o sobie myśle i karcę się za to, że tak myśle bo to tak jakbym się nie cieszyła z ciąży a ja się ciesze bardzo naprawdę jestem szczęśliwa bo nam się udało a jest tyle par co chca a nie moga i to jest przykrę. A ja Bogu dziękuje, że udało nam się długo nie musieliśmy sie starać bo po 3 miesiącach mamy nasza dzidzia rośnie pod moim sercem.

Ostatnio podobnie jak dziewczyny budze się z bólem brzucha o ile w ogolę idzie powiedzieć , że ja śpie chyba bardziej czuwam;D
ALe brzsuch boli tak w dole tak jakby rwie czy coś.. i te uczućie w kroku jakby mi tam ktoś chciał całą pięść wsadzić....

Dziś mam mega lenia, serce mi wali jak młot jakbym biegała a ja tylko chodzę miedzy kanapą a wc dzisiaj a sapie jak lokomotywa...

Anula mam tak samo jak ty tylko, ze ja mam 23tyg i 9 kg na + i tez wcale sie nie czuje atrakcyjna wiem, ze to kwestia czasu i wroce do formy a maluszek najwazniejszy ale ja nigdy tyle nie wazylam i czuje sie zle mam brzydka skore cellulit jestem blada no masakra jescze to lezenie ruszyc sie nigdzie nie moge caly dzien w lozku przed tv i kompem w ktorym nic nie ma depresje ju zaczynam lapac ..... ostatnio mi moj gin dobrze powiedzial na moje kg zeby tylko takie problemy byly wiem to ze to nie jest najwaniejsze i ze przejsciowe ale jak sie czlowiek zle czuje jeszcze do tego funkcjonoac nie moze to naprawde mozna zlapac jakies zalamanie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
3Aniołki [*]
ANIOŁEK ALANEK UR. 22.09.2010 ( 23 TC)
"Tak bardzo chcę być z Tobą, czuć Twego serca bicie, za każdą z takich chwil oddałabym całe życie" "Łzy rodziców nie wysychaja nigdy"

KC Synku ;(

bialamasajka (offline)

11-07-2011 15:42:11

Sosnowiec
Anula Kochana nie stresuj się i nie denerwuj się. Ja też przybrałam 9kg do zeszłego tygodnia.. teraz może więcej ale staram się więcej ruszać.. bo tak mi kazał mój gin.. Wiesz najbardziej frustrujące było to mierzenie strojów kąpielowych.. Zawsze miałam rozmiar S lub M max a teraz musiałam kupić XL !! SZOK No i ten celulit ja też mam straszny ale cóż.. Tak naprawdę cieszę się każdym kilogramem bo wiem że moja kruszynka rośnie i to mnie jak najbardziej cieszy smiling smiley


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



diogeneska (offline)

11-07-2011 16:20:36

Szczecin
Poprzedni post mi zjadło:/ nie ma jak to kobieta i komputersmiling smiley
Anula też tak mam, jak patrzę na swoje stare zdjęcia, to aż płakać się chce, bo z rozmiaru 36 przeszłam na 42-44, ale nie martw się będziemy raazem zrzucać kilogramy po porodziesmiling smiley
białamasajka super, że zakupy udanewinking smiley ja jadę za chwilę do lidlasmiling smiley
Misiowa a ja Ciebie doskonale pamiętamsmiling smileynie martw się mojej nieobecności nikt by nie zauważyłsmiling smiley chyba zdecyduje się na Police, bo mieszkam na Głębokim i będe miała blizej, jak rodziłam Tosię to zdecydowanie najbliżej był wojskowy, ale teraz tam podobno już nie ma oddziału tak mowili znajomi- im urodziła się córeczka w Zdrojach, też wszystko dobrze było, ale malutka się urodziła 2400.
Ksenonka podzwiam z tymi zastrzykami, jesteś super dzielna
goink ja mam na twarzy i udach pajączki i w ciąży problem jeszcze się pogłębił, maści nie pomagają, a lekarz standardowo mnie zbył






katki (offline)

11-07-2011 17:43:59

Tarnów
No i czas się spakować do tego szpitala... byłam dziś po jakieś koszulki, masakra jakie duszno u nas. Wróciłam strasznie umęczona i ze strasznym bólem głowy. Zrobiłam jeszcze pranie w domku i teraz leżę.

A no i co też ważne - byłam na konsultacji u okulisty - no i niestety czeka mnie raczej na 100% cesarkasad smiley Teraz to się zaczynam baćsad smiley

Ściskam Was wszystkie bardzo mocno !!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

11-07-2011 18:14:40

Skierniewice
Goink ja o żylakach, pajączkach powiedziałam lekarzowi powiedział żebym smarowała lioton 1000 żel i brała tabletki diosmineks więc zapytaj swojego lekarza prowadzącego.
deserte u mnie w Lidlu były tylko niebieskie ręczniczek mąż kupił radość możemy się wymienić.
Anula nie martw się ja odpływam tak się poce mogła bym z pod prysznica nie wychodzić a tu w szpitalu jeszcze bardziej. Niewielki wysiłek i sapie jak słoń. Moje serce nie dało rady więc rozrzedzają mi krew zastrzykami i czuje się zdecydowanie lepiej.
Dziewczyny nie martwcie sie wagą osoby bez nadwagi mogą przytyć do 12 kilogramów.
Mi na szczęście mąż miodzi że ładnie wyglądam że wyszczuplałam że mam śliczny brzusio i takie tam więc to mnie podnosi na duchu i nie myslę o wadze.
No masakra w końcu nie przyszedł ten lekarz na konsultacje, położne nic nie wiedzą. Czekam na obchód zapytam co jest grane jak nic sie nie dowiem to dzwonie do mojego lekarza prowadzącego.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

muszka101 (offline)

11-07-2011 18:27:17

Reda
Ale się rozpisałyście...kafle do kuchni wybrane i pare innych rzeczy.

Ja też mam pajączki na nogach,zresztą przed ciążą też miałamsad smiley

Misiowa ja też Cię pamiętam ale musisz koniecznie częściej wpadaćsmiling smiley

Anulaja też mam tyle na plusie jak nie więcej.Naookoło mówią mi,że ślicznie wyglądam ale są dni ,że czuje się jak hipopotam.Nie wspomnę juz o atrakcyjnośći.Ale są dni kiedy sama sobie się podobam.Myślę,że pozniej będę się martwić tym jak to zrzucić a na razie ciesze się,że synek rośnie zdrowo...


[link widoczny po zalogowaniu]

KATARZYNA1982 (offline)

11-07-2011 18:34:53

KROSNO
Witam mamuśkismiling smiley
katki trzymam kciuki za wasza dwójkę wszystko będzie dobrze.
Ksenonka cieszę się,że już lepiej się czujeszsmiling smiley
U Nas straszny upał ręce nogi mam jak bańki masakra a co do żylaków mam straszne! przed ciążą miałam z nimi problem a teraz zaczynają nawet pękać eh.....wszystkie buty mam za ciasne, dobrze że mieszkamy w domu to nie muszę ich używaćsmiling smiley gorzej jak wychodzę do pracy zostały mi jedynie klapki na basensmiling smiley dla pocieszenia moja waga no cóż + 14kg, pocieszam się ,że po porodzie wszystko wygonimy przy bobasach.
Miłego wieczorusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

11-07-2011 19:47:19

Wodzislaw Slaski
DIOGENESKA I MISIOWA:whipping::whipping: ZA TO ŻE MALO JESTESCIE NA FORUM I NIKT O WAS NIE ZAPOMNI,JA JAK WIDZE ,ŻE KOGOS DLUGO NIE MA TO PISZE NA PW,MAM KILKA OSOB KTÓRE NIE ODPISAŁY OD DŁUGIEGO CZASU.Dziewczyny wiadomo,ze kazda z nas jest w miare mozliwosci,w miarę tego jak sie czuje,czy ma dola czy nie,ale ja pamietam,pamietam dziewczyny ktore pojechały na wypoczynek i nic ,cisza do dzisiaj,zastanawiam sie co z nimi?czy wszystko dobrze?czy nic sie nie stalo,dlatego proszę bądzcie tutaj w miare często.buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

bialamasajka (offline)

11-07-2011 19:47:40

Sosnowiec
Wróciliśmy z basenu i było super - troszkę dziwnie się czułam bo dziwnie mi się pływało.. cały czas uważałam żeby ktoś mi brzuszka nie kopnął albo nie dotknął.. ale mimo to było super. No i strój sprawdził się w 100%.

agusia no to Hania faktycznie wywołuje swojego braciszka i to chyba tak jak mój mężuś który z rana nawija zawsze do naszej dzidzi, a ona się zaczyna rozciągać i brykać.


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.