Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

bialamasajka (offline)

10-06-2011 23:42:24

Sosnowiec
No szalejesz Aniu i ja natchniona kupiłam bluze dla córci [link widoczny po zalogowaniu] i czapeczkę [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley

Kolorowych snów :*


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Aniaa (offline)

11-06-2011 06:40:00

Wodzislaw Slaski
Cześć brzuszki smiling smiley nie udusił mnie smiling smileysmiling smileydzisiaj może wygram jeszcze jednąthe finger smiley i narazie dam sobie spokój ,wezme sie za bieliznęsmiling smiley.Teściowa powiedziała wczoraj mojemu M,że na full wózek i łóżeczko nam dasmiling smileysmiling smiley.asiu dzieki za pomoc w ratowaniu:bialamasajka rozkoszna ta bluza i czapusia,te male ubranka są taaakie słodkie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

bialamasajka (offline)

11-06-2011 08:36:22

Sosnowiec
Hej,
piękny dzień się zapowiada, a ja jestem głodna jak wilk. Wiecie co ostatnio budzę się w nocy i jestem głodna.. nie wstaję tylko napiję się wody i śpię dalej. Ciuszki są naprawdę słodziutkie i kuszą bardzo często..


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Aniaa (offline)

11-06-2011 09:47:36

Wodzislaw Slaski
izunka one wszystkie sa cuuuuudne,ja bym jeszcze chciala do tego z tego samego koloru ten śpiworek jak bede zamawiała to wezme go dodatkowo,bo jestem na niego chora to jakieś 40 zeta wiecej bedzie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

KATARZYNA1982 (offline)

11-06-2011 10:10:41

KROSNO
witam mamuśki widzę ,że szał zakupowy na całegosmiling smiley
izunk1a pościel cudna ta z misiem ecru supersmiling smiley
ania oglądałm tą sama aukcję na allegro-ciuszki świetnesmiling smiley
Ja się jeszcze powstrzymuję od kupowania ciuszków, za tydzień jedziemy do brata on ma półtora rocznego Jasia i po nim odziedziczymy sporo rzeczysmiling smiley Dzisiaj mężuś zaplanował cały dzień(jestem w lekkim szoku bo bardzo rzadko mu się to zdarza)Jedziemy na basen, potem na obiad i do kinasmiling smileyzapowiada się wspaniały dzieńżartowniś
Miłego dnia mamuńciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

11-06-2011 10:51:06

Wodzislaw Slaski
Kasia no to masz super ,miłej sobotki.izunka ja kupuje ze stelażem ,ze stelażem dlatego że mój kregoslup jest jaki jest,a ja mam wanne nisko i musialabym stawiac na meble w kuchni a to troche bez sensu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

Anula88831 (offline)

11-06-2011 11:33:58

Ruda Śląska
hejwinking smiley
Izunka ja też oglądałam te pościel i wybieram ecruwinking smiley

wiecie byłam wczoraj u mojej sis i dostała ubranka po jej córeczcewinking smiley



Jedna kupka już się pierzewinking smiley

Wole to teraz robić póki mam siły i nie jest brzusio aż tak wielkiewinking smiley

hihiih

Jak wam mija dzień?

Aniuu rzeczy prześlicznewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

11-06-2011 11:51:30

Szczecin
Hejsmiling smiley Ja dziś znowu bez męża, ale za to jest moja mama i chyba zrobię przegląd w ubrankach Tosi- część to nie rózowe sukienkismiling smiley więc będą dla synkawinking smiley a resztę dokupię. Aniu świetne te ciuszki, ja też zaczęłam ,,polować'' na allegrosmiling smiley
Anula88831 ale ubraneksmiling smiley będziesz miała co robićsmiling smiley
KATARZYNA1982 zapowiada się udany dzieńsmiling smiley miłej zabawysmiling smiley
izunk1a ja dziś też robię listęsmiling smiley ecru jest fajnysmiling smiley ale jest taki wybór, ze człowiek nie wie co wybraćsmiling smiley
Mój tata własnie przywiózł kocyk niebieski z Biedronkismiling smiley
udanej sobotysmiling smiley






bialamasajka (offline)

11-06-2011 12:08:38

Sosnowiec
No no szaleństwo smiling smiley Ja ostatnio byłam w fajnym sklepie i mam zamiar tam kupić już pierwszą pościel.. ale to po obronie smiling smiley

Dziewczyny już pierzecie ciuszki ?? Nie za wcześnie ? Ja mam zamiar to robić w sierpniu no może na początku września smiling smiley

Anula a te ciuszki są boskie i tyle ich jest.

diogeneska a Twoja Tosia ma już niedługo urodzinki smiling smiley


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



diogeneska (offline)

11-06-2011 12:29:00

Szczecin
bialamasajka ja jeszcze nie będe prać, bo te co mam po Tosi to są wyprane, więc pewnie też we wrześniu je odświeże, a te co kupię to pewnie też będę we wrześniu prała. zgadza się , Tosia zaraz kończy rok, na 12czerwca miałam termnin, ale moja pannica przestawiła cyferki i urodziła się 21smiling smiley roczek wyprawiam jej u rodziny męża, bo to dużo dzieci jest i będzie takie fajne rodzinne spotkaniesmiling smiley
izunk1a ja postanowiłam sobie, że będę kupowac wszystko chłopięce, koniec uniwersalnych kolorówsmiling smileyale jakoś ta ecru pościel bardziej mi się podobasmiling smiley






Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.