Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Aniaa (offline)

28-02-2011 13:54:33

Wodzislaw Slaski
Ja na szczęście siedzę w domku,najgorzej byc w pracy jak łamie spanie,albo mdli.Ja po obiadku,a taka piekna pogoda,ze spacerek by sie przydal.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

camilla27 (offline)

28-02-2011 14:57:53

Ziębice
Witam wszystkichsmiling smiley
Ja również mam termin porodu na październik (dokładnie na 17tego). To moje drugie dziecko, pierwsze ma dwa latka. Ta ciąża spadła na mnie jak grom z jasnego nieba, ale już oswoiłam się z tą myślą... mam nadzieję, że znowu dam radęsmiling smiley))
Pozdrawiam wszystkie mamysmiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

28-02-2011 15:10:26

Sosnowiec
Ah jak ja bym już zjadła obiadek.. chyba będzie jarzynowa mniam i spagetti smiling smiley Wyspać mam zamiar się jutro bo idę do lekarza. Troszkę jestem zestresowana bo odbieram wyniki badań dzisiaj confused smiley i nie wiem co mi wyjdzie smiling smiley


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Aniaa (offline)

28-02-2011 15:12:52

Wodzislaw Slaski
camilla27 witajsmiling smileybialamasajka,nic sie nie martw na zapas,odbierzesz wyniki to odrazu zapytaj pani w labo jakie sa ,one sie przeciez znająsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

KATARZYNA1982 (offline)

28-02-2011 16:37:14

KROSNO
Moje samopoczucie to jeden wielki kalejdoskopsmiling smiley
Jednego dnia rano mdłości i wymioty ,które trwają caały długi dzień.Następnego dnia nic przynajmniej rano i zaczyna się klasycznie ok 15:00.I tak mam już dłuugi czas.Jutro mam wizytę u lekarza więc może on mi coś poradzi..zobaczymy


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaksi (offline)

28-02-2011 17:47:32

okolice Krakowa
izunk1a bardzo dziekuje za porade. jutro kupuje imbir... uwielbiam sok z imbiru ale korzeń to pewnie nie to samo. A dzisiaj czuje sie nawet nawet.. głowa tylko mnie wiecej boli ale mdłości zdecydowanie mniejsze. ALE WYTRZYMAMY, CO NIE MAMUŚKIsmiling smiley?


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

28-02-2011 20:25:14

Sosnowiec
Mam już wyniki i z tego co widzę to wszystko jest ok ale jutro sprawdzę dokładnie. Teraz chyba już pójdę spać bo jestem padnięta smiling smiley

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Mamuś żeby nasze oczekiwanie na maluszka mijało w spokoju i bez większych problemów :*


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Aniaa (offline)

28-02-2011 20:41:59

Wodzislaw Slaski
No to super bialamasajka,a mnie tak okropnie piersi bila,ze zaraz zwariuję,chodzic sie nie da,ide sie myc i lulu.Milego wieczorku i kolorowych snow.drzewozol nie da sie nie martwic i nie bac,chocbysmy sie starały,jest juz w nas strach,ale ja mocno trzymam kciuki za kazda z nas,żeby wszystko było dobrze,i daj znac co z tymi nerkami po wizycie w szpitalu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

kasiaksi (offline)

01-03-2011 06:42:48

okolice Krakowa
Tradycyjnie 6 rano ja już pobudka. Dobrze, ze chociaż śpię w miarę dobrze. Drzewozol ja mam tak samo, za kazdym razem w toalecie sprawdzam czy nie mam plamienia. W zeszłym roku poroniłam w 9 tygodniu. Rozumie cię doskonale. Cały czas jakaś obawa. Ale teraz nam sie udasmiling smiley Jestem dobrej mysli. Trzymam kciuki za nas wszystkie!!! Ciekawe co dzisiaj przyniesie dzień. Wczoraj wieczorem muszla była moim najlepszym przyjacielem.


Oliwka jest już z nami...

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

01-03-2011 06:44:27

Wodzislaw Slaski
No witam z rana wszystkie mamusie,pije ineczkę a potrm lece powtórzyc bete i progresteron.Miłego porankahot smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.