Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Anula88831 (offline)

06-06-2012 08:53:24

Ruda Śląska
Aniu jedziesz do mamci supersmiling smiley kurcze ja tez bym chętnie kupiła sobie firanki jakieś;D na razie czeka nas tapetowanie i malowanie;D

ja robiłam kisiel miałam sok - nektar owocoy Oliwka nie chciała go wypić to zagotowałam go dodałam płaską łyżek mąki ziemniaczanej i gotowe;D

bede potem


[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

06-06-2012 08:57:04

lubelskie
U MNIE OSPA BYŁA 2 LATA TEMU , PIERWSZYSeba a potem Tomek miał 9 m-cy , ale dobrze było , nie trzeba dzieci na słonce i siedziec 7 dni. w domu.ARKA zebys wiedziała jakby mi sie to przydało...ale narazie brak czasu moze kiedys ,






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 09:01 przez izabela82.

arka82 (offline)

06-06-2012 09:17:11

Świerzno
Hej kobitki, zajrzałam do Was przy okazji porannej kawki, oczywiście biurowej smiling smiley Chciałam ogłosić wszem i wobec że u mojego Kubusia zaczyna się wyrzynać ząbek !!! Nareszcie! Na razie jeszcze się nie przebił, ale widać go pod spodem, i na dziąsełku taka plamka się zrobiła, dziurka czy coś. Noi Kubuś posadzony na kocu z zabawkami pięknie siedzi nawet przez dłuższą chwilę. Ale sam jeszcze się nie dźwiga do siadania ani stania. Turla się tylko po całej podłodze. Jak nie zapomnę to wstawię Wam zdjęcie jak wrócę do domu. A do tego jest podziębiony, chrypi i ma katarku trochę. Zaraził się od Cypka pewnie. Ale z tego co widzę, teraz wszystkie dzieci przeziębione, u nas w przedszkolu to większość kaszle i kicha. To przez tę pogode, raz duszno, raz zimno, oszaleć można.
U nas dziś w miare przyjemnie, ciepło, bo ostatnie dni to ciągle zmarznięta chodziłam, już przewrażliwiona jestem na tym punkcie, staram się ciepło teraz trzymać, żeby znowu czegoś nie złapać. Zawiedziona jestem, bo mój serial na TVN się skończył buuuuuuuuuuuu a tak na niego wczoraj czekałam a tu nic .

Agusiu współczuję Ci ospy,ale z dwojga złego lepiej teraz kiedy Hania ma ferie niż w wakacje przed wylotem do PL,bo wtedy to smutek by był. Jeśli Karolek też będzie zarażony, to mniej więcej po dwóch tygodniach powinny pokazać się krostki. Bynajmniej u nas tak było. Nie wiem jak u Was lekarze podchodzą do ospy, ale jak moje dzieciaki miały ospę to lekarka kazała ze dwa tygodnie w domu trzymać, bo rzekomo nie wolno ospy przeziębić. Leków żadnych nie dostaliśmy, tylko smarować trzeba było pudrem w płynie. Będzie dobrze smiling smiley Widzisz, więc może dlatego Hania się wtedy źle czuła, wcale nie od tego mleka, tylko przez zbliżającą się ospę. Głowa do góry, ja w domu siedziałam prawie miesiąc z dzieciakami. Ale wtedy była zima. Może teraz latem wystarczy tylko tydzień, bynajmniej do momentu aż przestaną pojawiać się nowe krosty i zaczną zasychać. Polecam Ci kąpać w nadmanganianie potasu ( różowy proszek do kupienia bez recepty w aptece, u nas kosztuje chyba 5 zł ). Wsypujesz parę kryształków do wody aż zabarwi się na różowo. Łagodzi swędzenie i dezynfekuje krostki i ładnie wysusza.

Ksenonka Natalka jest śliczna, bardzo podobna do mamusi smiling smiley

Beatka spokojnie, mój mały też jeszcze nie raczkuje, nie wstaje i nie siada sam. Siedzi jak go posadzę, nie podnosi się nawet na kolankach, widocznie nasze maluchy są leniwe i juz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

effcik (offline)

06-06-2012 10:29:55

Dęblin
hej jestem i ja
mała mi ostatnio dokucza, noce są okropne, co godzinkę, półtorej pobudka i gryzie mnie strasznie w sutki. być może idą zęby kolejne.
Beatka moja tez nie raczkuje, nie siada sama, nie staje, nie przekręca się i tylko krzyczy na nas ee jak kogoś woła. no i ma katarek, ale sama nie wiem czy przez zęby czy przeziębiona, idę dzis do lekarza na 17 to sie okaze.
jestem umęczona. i do tego pełno jakiś problemów, ale nic może niedługo to minie wszystko.
Arka no to gratulacje ząbka.
Agusia nie musi się zarazić ospa, choć to bardzo prawdopodobne. mama nas miała 5 małych brzdąców i nie wszyscy chorowaliśmy razem na ospę. dwójka z nas się wtedy uchowała. więc może uda się bez zarażenia Karolka.
Dark Angel super że nic nie wyszło dodatkowo. niedługo Fifek dogoni wszystkie dzieci i zapomnisz o wszystkim i będziesz mogła się starać o druga dzidzię smiling smiley
Andi tez się cieszę, że u Szymka wszystko dobrze,
Aniuu tez musze firanki sobie kupić, ale nie mam weny na zakupy, z małą to nie zakupy a samej nie mam jak się wybrać.


moja mała teraz spi prawie 2h co raczej jej się nie zdarzało w ciągu dnia, maks godzinkę.
wiecie co wkurzają mnie tesciowej głupie teksty, ogólnie zlota kobieta jest, no ale... jak się mała urodziła to oby do miesiąca, oby bawiła się do góry, oby stanęła. i tak ciagle, tak jakby teraz to dziecko to nie wiadomo co.


Patrycja
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

06-06-2012 12:06:42

Wodzislaw Slaski
Ma ktos relanium??????????????????????????????? bo wyjde z siebie zaraz,zaraz sprzedam tego mojego marude


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

arka82 (offline)

06-06-2012 13:19:21

Świerzno
Ania a ile chcesz za niego?? smiling smiley Jest aż tak źle ? Może ząbki mu posmaruj.

Eh mnie ten kręgosłup napierdziela znowu, kilka dni było dobrze jak brałam tabletki, wczoraj nie wziełam i dziś mam masakrę znowu. Dzwoniłam do mojej doktor żeby mi dała skierowanie na rentgen. Siedzie nie mogę, schylić się jeszcze gorzej. Jeszcze dwie godziny i do domu...


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

06-06-2012 15:52:36

Wodzislaw Slaski
Agusia a jak Karolek zachoruje,to mozesz Hanie w domu zostawic???czy ma teraz jakies wazne egzaminy czy cos w tym stylu???,bidulka,oby jak najszybciej jej to przeszlo,ja bylam tak zsypana,ze mama stwierzdila,ze najlepiej mnie do beczki z fioletem wsadzicsmiling smiley

arka gratulacje idacego zebolkasmiling smiley,ja mojego oddam gratis,dorzuce,pilota,gazete i opakowanie po chusteczkachthe finger smiley,to go na chwile uspokajasmiling smiley,niech juz te zębiska wyleza ,bo jestem przed@ ,i mam mega napieciesmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

agusia pociesze ciesmiling smileyja tez tu sama jak palec,tesciowa kawalek ode mnie,ale za daleko w razie W,mama tez daleko ,i jeszcze pies,z ktorym trzeba wylazic mimo pogody czy niepogody.kobiety to jakies mega himenkismiling smiley ze wszystki daja rade.aaaaaa powiedz mi załatwiliscie juz przewoz???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-06 15:53 przez Aniaa.

DarkAngel20 (offline)

06-06-2012 20:20:28

Błonie
Aniaa witaj w klubie, Filipowi też chyba ząbki ida bo ma napady złości i sam nie wie czego chce. Do tego chyba dostaje katarku, na szczęście przed chwilą zasnął i mam nadzieje, ze prześp całą noc bez pobudki smiling smiley

Andi cieszę się, że rehabilitacja przyniosła oczekiwane efektysmiling smiley Teraz ja czekam na dobre wieści od mojego neurologa.

Arka gratuluje ząbka teraz się posyją kolejnesmiling smiley

Agusia wytrwałości!!!

A propo Filipka to ma zmiany po niedotlenieniu i zwiększenie płynu mózgowego. A i u nas teraz króluje pomidorówka... Filip za nią przepada smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

effcik (offline)

06-06-2012 21:07:54

Dęblin
hej
chciałam się pochwalić, że udalo mi się wygrać z Patrycją konkurs z Loveli. dostałysmy nagrodę dnia tzn zestaw proszków i płynow. jestem strasznie dumna z mojej córeczki, bo trzeba było wysłać zdjęcie smiling smiley
a mała ma trochę katar i kaszel i lekarz kazał podawac nasivin i tantum verde na gardlo.
wczoraj mnie tak brzuch bolał, że myslałam ze pojawi mi się @ ale chyba jednak nie, byc może mialam owulację, bo też często miewałam bolesne. zobaczymy za 2 tygodnie, jakos do @ mi sie nie spieszy.
Aniaa współczuję, ja swoją marudę tez oddam, zaczeła drapac, szczypać, wszystko musi dotknąć,.
na szczęście już spi więc mam chwilę wytchnienia


Patrycja
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

06-06-2012 21:37:02

Skierniewice
Hej,
Ania dasz radę kto jak kto, ale ty jesteś super mamą i napewno Misiek cię nie pokona.
Arka gratuluję ząbka u Natalki nadal pusto.
Andi widzisz wytrwałość daje efekty super.
DarkAngel zobaczysz będzie dobrze, już jest bo nie ma zmian.
Agusia no ja zraziłam się ospą od brata ale dopiero tydzień po tym jak on wyzdrowiał mnie wysypało. I takim białym pudrem w płynie mnie smarowała mama, i syropek ogłupiacz żeby się nie drapać.

U nas nocka troszkę lepsza nawet trochę się wyspałam. Ranek strasznie marudny był, ale po spacerku się poprawiło. Dziś na spacerku spotkałam koleżankę i razem sobie pochodziłyśmy. Spotkałam też babcię z Laurą i Natalak dostała w prezencie śliczną sukieneczkę. Moja mama ma nowy cel ponieważ Natalka już siedzi to teraz ciągle bierze ją pod paszki i prowadza wrrrr już się pokłóciłyśmy o to. A wczoraj to kazała mi się leczyć jak jej czegoś nie pozwoliłam zrobić przy Natalce i znów się pokłóciłyśmy. Eh ona mnie poprostu olewa, wogóle nie uważa moich słów. Przykro mi z tego powodu bo to tak jakby uważała, że jestem złą mamą.
A dziś Natalka odkryła, że przedmiot można wyjąć z i włożyć do pudełka. Ma taki pluszowy sorter z klockami i nigdy nie interesowało ją co jest w środku, a dziś włożyła tam rączkę i zaczęła te klocki wyjmować i wkładać. Dziś też dotarła paczka z naszymi zabawkami do kąpieli i kąpiel się podobała. Teraz Natalka śpi i ja powoli też się zbieram do wyrka jeszcze tylko pranko złożę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.