WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

Olunia198989 (offline)

12-05-2011 20:40:18

Długopole Zdrój
nikita dużo czasu jeszcze zostało, co do brzucha to wyobrażałam sobie ,że będę gruba jak beczka i nie będę mogła się ruszać ,ale aż tak źle znowu nie jest...właśnie muszę sobie fotosika strzelić i wam zdjęcie wysłaćsmiling smiley

anexik ludzie są po prostu poje.... innego wytłumaczenia nie ma... człowiek się kształci pomaga innym ,a taki idiota zrobi swoje i jest po tobie...brak słów... a ile się teraz słyszy o matkach ,że zabijają swoje dzieci...jak można... człowiek nosi w sobie to maleństwo 9 miesięcy poświęca się potem wychowuję,a taka szmat.... tego nie docenia. A ile jest kobiet ,które nie mogą mieć dzieci. Ale takiej wyrodnej idiotce Pan bóg da ,ale takiej która by kochała i nie dała skrzywdzić to nie to jest nie sprawiedliwe. Ja nie mam odwagi psa bić ,a co dopiero dziecko...

Szaga Ty mieszkasz w Brukseli? ja mam tam siostrę mojego M. mieszka tam z mężemsmiling smiley Może Was na kawę umówię, pewnie byście się polubiły. Chociaż świat jest mały nie zdziwiłabym się jakbyście się znały...


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Nikita (offline)

12-05-2011 20:52:39

Anexik masakra co piszesz!!!ja wogóle w żadnym wypadku nie uznaje przemocy..Ciężko mi zrozumieć jakim trzeba być człowiekim żeby drugiemu zrobić aż taką krzywde..zwłaszcza że,zakładam,był to silny,dorosły mężczyzna,więc to nie błya kwestia trzech kopniaków..masakra!!!Mam nadzieje że jednak z tego wyjdzie.
Na Twoim miejscu zadzwoniłabym do tego gabinetu,tam pewnie jest jakaś pielęgniarka,może Ci podpowie do kogo teraz iść..?
Olunia ja nadal mam wrażenie że pod koniec ciąży będe jednak wyglądać jak średniej wielkości wieloryb grinning smiley musze sobie porobić jakieś całościowe zdjęcia bo chyba żadnych nie mam a za kilka tygodni moge się nie zmieścić w kadrze winking smiley a tak serio to mam nadzieje że w czerwcu wybierzemy się na sesie smiling smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

Anexik1985 (offline)

12-05-2011 21:06:24

Nibylandia
Nikita On prowadzi sam gabinet i jego numerem jest numer jego komorki, wiec do piguly nie mam jak sie dodzwonic. Nie dzwonilam do niego z wiadomych wzgledow ale wyslalam mu smsa z zyczeniami zdrowia - zostal doreczony.
Mam pomysl by zapisac sie do ordynatora szpitala, on jest zastepca. Jutro jade do kolezanki ktora zna tych wszystkich lekarzy ze szpitala bo rok temu spedzila w nim 6 miesiecy wiec ona najlepiej mi i sobie doradzi bo rodzi w lipcu.

Moj M wraca z Gniezna wlasnie, bedzie za jakies 3 godzinki - juz sie za nim stesknilam grinning smiley
Śmigam zrobic sobie dluuuga kapiel smiling smiley Troszke sie zrelaksuje po dzisiejszych przezyciach


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-12 21:08 przez Anexik1985.

cendra (offline)

12-05-2011 21:11:47

Szaflary
Anexik wyslalm ci wiadomosc i straszne ze mozna kogos tak potrakytowac jestem wielkim wrogiem przemocy wrr.
A co do dentysty to jak zacznie czesciej dokuczac zab to sie wybiore gdzie indziej bo troche jeszcze jest do porodu .

Nikita nie wybralismy imiona zastanawiam sie Liliana mi sie podoba bardzo albo Martyna ale tym razem to maz decyduje wiecej bo ja przy [ierwszym wyb ieralam taka byla umowa miedzy nami smiling smiley

Dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

12-05-2011 21:52:37

Bruksela
Nikita,Olunia przez te Wasze poszukiwania wózka i ja wpadłam w wir poszukiwań w necie i powiem Wam,że mam kompletny kociokwik w głowiegrinning smiley
Normalnie nie wiem co wybrać,jest tego tyle ale,żeby spełniał wszystkie wymagania to trudno na coś się zdecydowaćconfused smiley Muszę polatać po sklepach w Brukseli.

Olunia tutaj w Brukseli wszystko jest możliwegrinning smiley Mój mąż to się czuje jak u siebie w wiosce, bo z jego okolic jest tu mnóstwo ludzi. Ta kawa jak najbardziej może być, tylko jak urodzę, bo teraz mam wstręt do kawy a przed ciążą to była ze mnie wielka kawoszkagrinning smiley

Anexik mam nadzieję,że Twój lekarz wyjdzie z tego, szkoda porządnego człowieka...
Odnośnie przemocy, to tutaj w zeszły piątek w warzywniaku, przy głownej ulicy, dwóch młodych marokanów raniło faceta nożami na śmierć, tylko dlatego,że nie chciał oddać im portfela. Szokkkkkk.... to jest plaga Belgii, z nimi nie można zadzierać...

Cendra witaj z powrotem wśród nas,mam nadzieję,że teraz wytrwasz z nami do wrześniawinking smiley

Olunia198989 (offline)

12-05-2011 22:02:30

Długopole Zdrój
szaga Elka ma dużo znajomych z dziećmi więc wszystko jest możliwe... szkoda ,że ja nie mogę do brukseli teraz się wybrać to byśmy na piwko wyskoczyły oczywiście bezalkoholowesmiling smiley

Z tymi wózkami to na prawdę jest dylemat. Ja się zastanawiam jak wybrać żeby za chwilę nie żałować? Ja często jak coś kupuję to żałuje ,bo mogłam coś innego wybrać.
ja dzisiaj w nocy wyobrażałam sobie jak będę z małą na zakupy chodzić czy będę ją w wózku wozić czy nosić. Masakra zastanawiam się czy ja jestem normalna. A moja niunia przez dwa dni taka spokojniutka była, a to do niej nie podobne ,ale dzisiaj już wróciła do formysmiling smiley
Ten dzień dzisiejszy jakiś głupi był, niby na polu cieplutko ,ale cały czas tak duszno było ,że wytrzymać nie mogłam. Na ogródku praca się skończyła i nudy mnie dopadły...


Kocham Cię Maluszkusmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marrina (offline)

12-05-2011 22:08:02

Cendra Myslalam ostatnio o Tobie, fajnie, ze znow jestes, nie bede sama z tak mala roznica wiekusmiling smiley

Bylismy na usg 4D, ale niestety moje dziecko w ogole nie chcialo sie pokazac, a buzie zaslanialo raczkami. :whipping:
To juz 3 raz sad smiley




szaga (offline)

12-05-2011 22:17:27

Bruksela
Olunia Belgia to raj dla piwoszygrinning smiley Piwo i czekoladki to duma Belgusów i trzeba im przyznać rację...
Jeszcze nic straconego, wszystko zdażyć się może.... i kiedyś się spotkamysmileys with beer. Tylko ostrzegam po dwóch jestem pijana, po trzech trzeźwieję a po czwartym urywa mi się filmgrinning smiley....
Odnośnie zakupów,to ja nie cierpiałam chodzić po sklepach z wózkiem,robiłam to sporadycznie, gdzieś wejść na chwilę,na drobne zakupy i zmykać, szczególnie zimą,żeby córcia się nie zgrzała.Potem jak była już troszke większa i siedziała w spacerówce, to ją strasznie to nudziło i zaraz się niecierpliwiła i wiła się jak węgorz w wózkugrinning smiley A teraz to jest tak: mamo ja chce zielki miśki, mamo ja chce kolia(lizakawinking smiley),mamo Balbi(Barbie) kup,ziółtą...,więc lepiej nie wchodzić do sklepu, bo portfel automatycznie staje się chudszygrinning smiley Ach te nasze dzieciaczki kochane.... nadają sens życiu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-12 22:31 przez szaga.

Anexik1985 (offline)

12-05-2011 23:06:43

Nibylandia
cendra Super ze tak szybko mi odpowiedzialas, juz Cie wpisalam do tabelki ktorej ani widu ani slychu smiling smiley

marrina Najwazniejsze ze wszystko jest ok smiling smiley Do wrzesnia niewiele czasu zostalo a wtedy juz sie nie zakryje jak bedzie na swiecie smiling smiley

Olunia To moze nie kupuj wozka poki co wybier go sobie i zamowisz w sierpniu skoro moze byc tak ze bedziesz zalowala. Jak go kupisz przed samym porodem to nie bedziesz miala juz czasu rozmyslac na ten temat smiling smiley

szaga Chodzenie z dzieckiem do sklepu to samobojstwo smiling smiley ale czasem nie ma gdzie malucha zostawic i portwel staje sie lzejszy smiling smiley Jak piszesz o swojej Roxi to powiem Ci ze bardzo bym chciala ja poznac grinning smiley Musi byc naprawde fantastycznym i rozkosznym maluchem smiling smiley Nie moge sie doczekac kiedy moja Basienka bedzie mnie namawiala np. na Barbie tym swoim pieszczotliwym glosikiem grinning smiley

Mam dylemat do jakiego lekarza sie teraz wybrac... wybieram miedzy dwoma (ordynatorem a pracownica szpitala) poki co roznica jest 50 zl i rozna plec ginka i to tyle bo za wiele o nich nie ma w internecie a moje 2 kolezanki wybraly dwoch roznych wlasnie a ja trzecia nie wiem co robic smiling smiley
Dzis to juz chyba za duzo dla mnie... za jakas godzinke M bedzie to wkoncu poloze sie spac a jutro bedziemy sie wspolnie zastanawiac kogo wybrac.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-12 23:10 przez Anexik1985.

paula_s2 (offline)

12-05-2011 23:17:48

stęszew
Witam jestem mamą Antosia
[link widoczny po zalogowaniu]
oraz noszę pod swoim serduszkiem Wojtusia
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.