WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

madalena888 (offline)

13-04-2011 09:24:24

3city
Zapraszam do galerii zdjęcia słabe, bo mąż się nie postarał grinning smiley



edzia9664 dokładnie tak. ja mam na suwaczku 19 tydzień ale on mi się właśnie wczoraj skończył i dziś zaczynam 20




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 09:28 przez madalena888.

edzia9664 (offline)

13-04-2011 09:32:18

madalena dziękuje Ci bardzo smiling smiley rewelacyjnie widać jak brzusio rośnie systematycznie


[link widoczny po zalogowaniu]

madalena888 (offline)

13-04-2011 09:38:05

3city
Anexik1985 ja stawiam na chłopaka u Nikity grinning smiley zobaczymy po wizycie.
edzia9664 wczoraj przymierzałam bluzki koszulowe sprzed ciąży i niestety wszystkie głęboko w szafę na 5 miechów jeszcze (albo więcej, jak mi tak biust dalej będzie rósłgrinning smiley)




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

13-04-2011 09:38:19

Bruksela
Witam dziewczynkismiling smiley

U mnie zapowiada się słoneczny dzionekcool smiley choć nie za ciepły tylko 14st ale od soboty znowu wraca ciepełko, to dobrze, bo należę do zmarźlakówMr. GreenChociaż muszę Wam powiedzieć,że jak było już tak ciepło i spędzałam po kilka godzin z córką na podwórku i miałam namiastkę tego co mnie czeka latem z dużym brzuszkiem, to robiło mi się niedobrze. Będzie ciężko....

Aga3103 u mnie to już jest bezsenność chronicznagrinning smiley z córką w ciąży też tak miałam do samego końca ciąży. Tylko wtedy było jeszcze gorzej, bo siedziałam do 3-4 nad ranem i spałam do południa, budząc się jedynie ok 7 na buziaka od męża, gdy wychodził do pracy.

Madalena zazdroszczę Ci,że twój dzidziuś taki wiercipiętek, ciekawe po kim to ma?winking smiley Też bym wolała,żeby mój synuś mnie skopał a on woli fikać i taki ostrożniutki. Muszę dobrze się wsłuchiwać, ale to nic .... póki co ma dużo miejsca, jeszcze nieraz nie będę mogła złapać tchu jak mi nogę wsadzi gdzieś pod żebra, pamiętam jak córka się rozpychała...

Dzisiaj też idę sobie na zakupy, może coś ciekawego znajdę dla moich dzieciaczków, trzeba wykorzystać,że są przeceny w niektórych sklepach.

Miłego dniasmiling smiley

gadzielec (offline)

13-04-2011 09:41:40

Anexik dziękuję. Mi pasowała Maja i nadal by tak było, gdyby nie oburzenie rodziców i mojego M. Stwierdzili, że w szkole dzieci są okrutne i mogą śmiać się z Mai, mówić do niej pszczoła, osa itp. Dlatego Kinga będzie optymalnym rozwiązaniem smiling smiley Pocieszam się, ze jak mojej dziewczynce wyrośnie siusiak Mikołaj będzie pasował, przynajmniej nikt nie miał obiekcji co do tego imienia. Strasznie mnie drażni jak ktoś mi się wtrąca i podważa moje decyzje...
Basia to śliczne imię, a do tego dla Ciebie ma wielką wartość. Mów do córeczki zdrobniale Basieńka, Basia i się przyzwyczaisz. Stosuję tą metodę w przypadku Kini.

Nikita śliczny brzuszek. Ja wstawię zdj swojego w piątek tzn. w skończonym 20 tc. Nie mogę uwierzyć, że to już połowa. Moja Kruszyna ostatnio jest bardzo aktywna. Wczoraj wieczorem po prostu szaleństwo, widać było jak skóra na brzuszku mi faluje. Podejrzewam, że to na złość tatusiowi, żeby zobaczył co traci. Wczoraj nie miał dla nas czasu, gdy tylko położył mi rękę na brzuszku fikołki ustawały, a gdy ja położyłam swoją rękę fikołki były dość wyraźne i mocne. Oczywiście dostał kopniaka, ale po bardzo długich "namowach" smiling smiley Jeszcze tylko parę miesięcy i będziemy tulić swoje dzieciątka smiling smiley

U mnie pogoda okropna, wieje silny wiatr i pada deszcz sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

edzia9664 (offline)

13-04-2011 09:44:02

szaga zazdroszczę pogody smiling smiley

madalena wiem o czy mówisz, ja z przed ciązy noszę tylko szersze tuniki,w koszule itp nie mam szans aby sie zmieścić.

Ja juz uciekam,musze zajechać na pocztę wkońcu pszyszly spodnie które zamawialam na allegro na lato.

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

13-04-2011 09:46:36

Bruksela
Madalena wysłalam Ci zaproszenie. mam nadzieję, że akceptujesz, bo nie mogę dostać się do Twojej galerii.

madalena888 (offline)

13-04-2011 09:47:46

3city
szaga na pewno po mnie to ma grinning smiley zawsze byłam bardzo żywa i nauczycielki mi pisały w orzeczeniach jakichś, że nadpobudliwa jestem grinning smiley teraz to się ADHD nazywa smiling smiley oby mój Młody był żywym dzieckiem, wesołym, pociesznym rozrabiaką. Grzeczny będzie na pewno, bo my z mężem nie dajemy sobie dzieciom wejść na głowę. Mamy jasne zasady i nawet siostrzenica (3,5 lat) wie, że u nas trzeba kilku zasad przestrzegać smiling smiley

W ogóle to najbardziej (poza mną) to siostrzenica właśnie cieszy się, że ciocia ma dzidziusia w brzuszku. Chodzi za mną całuje mnie po brzuchu, śpiewa kołysanki, zabawki mu pokazuje i już się nie może doczekać kiedy będzie pieluchy zmieniać i ubierać Młodego grinning smiley Fajnie ta mała istota wygląda jak czeka na kuzyna (wg. niej to będzie jej braciszek).

Szaga a twoja córa jak reaguje na nowego lokatora?

Zaakceptowałam i zapraszam grinning smiley nie wiem jak to sie stało, że nie bylo cię u mnie w znajomych, wstyd mi normalnie winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 09:54 przez madalena888.

Anexik1985 (offline)

13-04-2011 09:56:10

Nibylandia
Madalena brzusio super smiling smiley moj tak wyglada dopiero po duzym sniadaniu smiling smiley a fotki robie przed by nie oszukiwac smiling smiley a co do NIkity to tez stawiam na chlopca ( chyba bedzie podmianka ) winking smiley

szaga zazdroszcze Ci nawet tych 14 stopni!! U mnie pogoda tragiczna a musze jechac na zakupy bo echo w lodowce a jakos zebrac sie nie moge ;/

gadzielec Kiedys sie przyzwyczaje smiling smiley pewna jestem ze jak juz ja zobacze to bede wiedziala w 100% ze to imie jest pisane dla niej smiling smiley ciemne wloski jak beda na glowce to juz wogole smiling smiley ehhh juz bym chciala miec ja w ramionach sad smiley a tu jeszcze tyle czasu

Laseczki!! Wyslalam tabelke poprawiona do Sympatycznej z prosba o wstawienie mysle ze niebawem sie pojawi na pierwszej stronie. Jak beda jakies poprawki to piszcie w prv wiadomosci czasem ciezko wylapac wszystko na forum smiling smiley
Lece do sklepu - bede pozniej.

Milego dnia!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

13-04-2011 10:07:44

Bruksela
Madalena Roxi skończy 25 kwietnia 2,5 latek, więc z pewnością jeszcze tego tak naprawdę nie rozumie i trudno jej to pojąć, ale wie,że mamusia ma w brzuszku dzidzię(dla niej to pewnie abstrakcjagrinning smiley), cauje brzuszek, jest zazdrosna o mnie, nie pozwala mężowi na buziaki brzuszka i rozmowy z synciem.Pisałam,że kupiłam ubranka dla synka a ona je na siebie wkładała i udało jej sie sweterek wciągnąć na nogęgrinning smiley Trochę nam się "uwsteczniła", mówi ,że ona jest dzidzią, zaczęła zasypiać ze smokiem i czasami pije mleko z butli na noc, czego nigdy w życiu nie robiła.Będzie ciężko... ale mam nadzieję,że sobie poradzimy. Roxi miała być jedynaczką, ale stwierdziliśmy, że to trochę egoistyczne z naszej strony,że ją krzywdzimy w pewien sposób,że kiedyś nas zabraknie a ona zostanie na tym świecie sama. Udało się i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i Roxi doczeka się braciszka.
Brzuszek piękny i zgrabniutki a dzidziuś na zdjęciach słodziudkismiling smiley
Zazdroszczę Wam dziewczyny takich zgrabniutkich brzuszków. U mnie tak jak pisałam kluska śląska, musiałam łykać hormony i przed ciążą w ciągu 4 miesięcy przytyłam prawie 8kg. Szok... nie wiem jak ja to zrzucę. No nic pożyjemy zobaczymyMr. Green

Anexik to jest jedyny plus pobytu w Belgii,że klimat jest o wiele łagodniejszy niż w Polsce. Ja niedługo zapomnę jak wygląda polska mroźna zima, nie byłam w Polsce podczas zimy już 10 lateye popping smiley, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni.

Zmykam, bo siedzę rozczochrana i nie zrobiona do wyjścia, córka w piżamie jeszcze rządzi i psoci po całym mieszkaniu i dopomina się już wyjśćia na spacer do swoich psiapsółek z piaskownicy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-13 10:23 przez szaga.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.