lipcóweczki2011

Wysłane przez Anna2935 

Marcia0183 (offline)

18-07-2011 14:54:18

Wołomin
ooo Aniu dziekuje Ci slicznie za informacjewinking smiley to bardzo dobrze wiedzieć myśmy myśleli że tylko tydzień przysługuje ojcu w ciagu całego roku ale skoro tak to w sumie okwinking smileywinking smiley dzieki Aniuwinking smiley:*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Iga_Krk (offline)

18-07-2011 16:32:52

Kraków
hej kobitki,
no wreszcie odespałam... tylko co ja znów będę w nocy robiła? grinning smiley teraz wciągnęłam obiadek i pochłaniam lody smiling smiley

Ania to Twój Adik jest jak ja kiedyś...ciagle wracałam z podrapanymi kolanami winking smiley bo wolałam latać z kolegami po drzewach niż czesać lalki barbie smiling smiley

Cherry, Kinia żadnego palenia!! tyle już wytrzymałyście! Ja też grinning smiley ja nie wrócę do papierochów! przepalałam 150-200 zł miesięcznie! teraz ta kasa będzie szła na jakieś moje małe przyjemności grinning smiley

Kinia no ale masz fajnych chłopaków smiling smiley no i kochana zmień se suwaczek bo za chwilkę się okaże że jesteś w 50 tygodniu ciąży grinning smiley fenomen hihi


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."

nasturcja (offline)

18-07-2011 17:24:13

Lublin
witam popołudniowo Lipcóweczki
methus jeszcze raz gratulacje śliczny ten Twój mały Księciunio smiling smiley

u mnie już troszkę lepiej białko w moczu znacznie spadło( z 29 na 5 mg/dl ) wiec to kwestia moich problemów z nerkami no i zaczynam gubić czop śluzowy wiec albo urodze za 2 tyg albo w każdej chwili może sie coś ruszyć smiling smiley

a co do papierosów to mnie też zaczyna ciągnąć i to bardzo mimo że ja rzuciłam jakieś z 2 lata przed ciążą ale to chyba tak jest ze nas ciągnie do zakazanego ;/
miłego mateczki zapakowane i te już szczęśliwie rozpakowane


[link widoczny po zalogowaniu]

Edyta24 (offline)

18-07-2011 17:49:42

Dobrzyn
Kinia slodkie zdjeciegrinning smiley ciesze sie razem z Toba ze masz nawal pokarmu i oby juz tak ci zostalo!!! mam nadzieje ze szwy szybko sie zagoją i wrocisz szybciutko do formygrinning smiley A masz rozpuszczalne ???

U mnie jakos dziwnie sucho sie zrobilo, a wy piszecie o wydzielince! tak jak mialam jakas zoltawa , tak od tamtej pory zupelnie nic! czopa tez nie zauwazylam zeby mi wylecial....no nic trzeba czekac na rozwoj wydarzen w swoim czasie!grinning smiley

Nasturcja super ze bialko spadlo, oby tak dalejsmiling smiley gubienie czopa tez gratuluje grinning smiley I trzymam kciuki za szybki rozwój akcji porodowejgrinning smiley

co do papieroskow ....ja nigdy nie palilam a sny mam zwiazane wlasnie z papierosami!!!! mianowicie ze pale jak smok bedac w ciazy!!! masakra jakas. Nigdy nie wzielabym tego do ust!
Wam Kobietki zycze zebyscie juz nigdy nie wyrzucaly kasy w to swinstwo. a jesli macie ochote zapalic wydajcie te pieniazki dla dzidziulka , tak jak IGA pisze...sprawicie sobie tym wieksza frajde i nie na 3 min "przyjemnosci" a na pol roku albo i dluzej w zaleznosci co zakupicie!

Moj maly szaleje ze ho ho ! chyba czuje ze zbliza sie czas kolacjigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

18-07-2011 18:57:01

Edyta, Inga macie rację smiling smiley ale niestety przetłumacz alkoholikowi że lepiej jak sobie kupi coś dla siebie niż wyda na wódkę tongue sticking out smiley ja jestem tylko ciekawa czy mój mąż rzuci.. zapowiada się wszem i wobec że jak mała się urodzi to na gwałt rzuci, bo przecież przy niej palić nie będzie mógł a jak zostanie z nią sam to jej nie zostawi i nie wyjdzie na dymka winking smiley zobaczymy...

Właśnie martwię się jak to będzie... w październiku wraca moja szkoła, czyli będę musiała zostawiać małą na ok. 10-12 godzin w sobotę i w niedziele - myślicie że wytrzyma na odciągniętym mleku?

Mam nadzieje że i u mnie się załączy 'miłość do całego świata' bo na dzień dzisiejszy widzę to tak że jak wracam z małą do domu zamykamy się we trójkę i nikt nie podchodź tongue sticking out smiley no może z małymi wyjątkami, ale jak pomyślę że mają przyjść jakieś 'serdeczne koleżanki' które w ciąży bardziej grały mi na nerwach niż pomagały to już mam w głowie milion wymówek...

Nic lecę coś zjeść a potem do rodziców którzy chcieli zrobić drobny remont na zasadzie 'e tam po co coś zmieniać, odświeżymy tylko' - z małym planem rewolty, przeróbek, odpowiedzi na milion 'ale', i dość sporego zaplecza materiałowego z naszego remontu grinning smiley jak człowiekowi się nudzi to by wszystko zrobił grinning smiley szczególnie ściany obalał grinning smiley

melomanka (offline)

18-07-2011 19:08:03

Hej Lipcóweczki...

Wczoraj miałam super dzień... wybraliśmy się do lasu, było naprawdę przyjemnie- trochę naładowałam akumulatory- choć, niezmiennie jestem niewyspanawinking smiley

Iguś... no była moja mama, i tym razem jak się domyśliłaś też nie obyło się bez dziwnych tekstów... tym razem na temat mojego brzucha, a dokładniej skóry której trochę mi na nim po ciąży zostało...
a z tym niespaniem- jestem z Tobąwinking smiley

Methusik bombardujemy się smskami... a Ty już na forum siedziszsmiling smiley
Franio jest przesłodziasty... Przemkowi też się bardzo podoba. Naprawdę śliczny chłopczyk:* Ucałuj go moooocno ode mnie;*
a zdjęć wstawiaj jak najwięcej- dzięki temu nasze forum jest bardziej kolorowegrinning smiley

Cherry coraz bliżejsmiling smiley często myślę teraz o Tobie, bo to już Twój czaswinking smiley Dobrze się czujesz?

a to z wczorajsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



nasturcja cieszę się, że wyniki lepszesmiling smiley teraz tylko spokojnie czekać na rozwój sytuacjismiling smiley

daria1510 (offline)

18-07-2011 19:35:32

Rypin
Bożesz Ty mój, Ewcia Ty w ciąży byłaśgrinning smiley?!?!?! Chudzielcu jedensmiling smiley Świetnie wyglądasz, a Mała jest boskasmiling smiley Jaką ma sukienusię..smiling smileysmiling smiley

Oooo..jeszcze i Nasturcji czop wypada, a u mnie klops.. NIC:/ Swoją drogą, dobrze że Ci to białko spadło..

Kinga słodziaśna fotka. a ja bardzo proszę-wstawiajcie ich jak najwięcej. Lubię podziwiaćsmiling smiley

Free ja tam jutro też się biorę za pranie kanapy, bo brak zajęcia+oczekiwanie na dziecko sprawią, że wyląduję w psychiatrykusmiling smiley

A tak apropo..czym mogę wyprać bordowo-malinową kanapę, na której po wodzie mineralnej zostają plamy:/ ?!?!?! Płyn do naczyć, czy jakieś inne specyfiki polecacie?

Mnie do fajek też pociąga.. Na pewno nie zapalę jak będę karmić, ale lubię to i nie wiem czy sobie poradzę z tym cholerstwem.. Tym bardziej, że mój mądry mąż zaczyna znowu popalać, twierdząc że ma teraz nerwy związane z przyjściem dziecka na świat..smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nasturcja (offline)

18-07-2011 19:41:28

Lublin
Dzięki dziewczynki za słowa otuchy ja to się tak cieszę ze białko spadlo no i na widok czopa to mam taki uśmiech że ho ho to chyba nie jest normalnesmiling smiley
yorkmama Gratulacje ukończenia przez Twoją prześliczna córcie pierwszego miesiąca smiling smiley
melomanka ależ cudnie wygladasz (jaki brzuch?) śliczna z was rodzinka, a dzieciaki rozkoszne
no i burza w Lublinie fajnie takie powietrze no i w końcu duchawica się skończyła zapewne tylko na chwile ale zawsze coś.
Mam nadzieję Babeczki (szczególnie te w pakiecie) że humorki wieczorową porą się poprawia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

melomanka (offline)

18-07-2011 20:00:23

Daria ja to bym ją też w spodnie ubierała, ale jak tylko jest ciepło to tatuś od razu mówi: ubierz ją w jakąś sukieneczkęgrinning smiley hihi po 3 chłopakach córcią chce się wszędzie chwalićwinking smiley
Płyn do naczyń to na tłuste plamy jedynie... ale są specjalne płyny, pianki do prania tapicerki itp. Może Vanish?
nasturcja brzucha aż takiego nie mam. Nie ma co oszukiwać, ważę 53 kilo i mam niezłą figurę, a nawet gdybym w to zwątpiła to znajdą się osoby które to potwierdzą. Ale mam ochydną wręcz skórę na brzuchu. Może się wsyśnie... ale czy się uelastycznie? nie wiem;/
... a radość na widok czopa- normalne, oj normagrinning smiley
Cherry... nie martw się, mała pod dobrą opieką na pewno da radę na mleczku z butelki... już wcześniej ją do tego przyzwyczają... Bardziej bym się martwiła o Ciebie, a raczej Twoje biedne cycuchy... żeby przez tyle godzin nie pękłytongue sticking out smiley
... a na brzuszku to moja mała nawet śpi... pod nadzorem ale jednak. Dla zdrowych dzieci to bardzo dobra pozycja na bóle brzzusia... i dla ogólnego rozwoju. Nie musisz się bać że coś się stanie, kiedy jesteś bliskosmiling smiley
Julo baaardzo lubił tą pozycjęsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Methus... rozbrajająca ta fotka męskiej miłościgrinning smiley

Iga_Krk (offline)

18-07-2011 20:24:12

Kraków
Nasturcja to daj znać jakby się cosik rozkręciło! ciekawe czy ja się tak zajawie na widok czopa grinning smiley

Cherry mnie też się wydaje że jak sobie wcześniej wejdziesz w rytm odciągania pokarmu i dokarmiania z butli to napewno malutka się przyzwyczai... jej pewnie będzie wszystko jedno.

Ewcia z opisu Twoich relacji z mamą to ja bym się na Twoim miejscu nie przejmowała tym co ona mówi... tak szczerze - może ona jest zazdrosna że tak dobrze sobie radzisz?? bez jej pomocy i jeszcze ci szpile wbija... jeszcze tego będzie żałowała... no ale cóż.
foteczki słodkie- rodzinka w komplecie smiling smiley Laurka szkrabik malutki jak fajnie wygląda smiling smiley jaką ma kiecunię grinning smiley a Ty nie wyglądasz w ogóle jak po ciąży! kurde same lachony na tym forum - już Anka mnie zdołowała swoimi fotkami... kiedy wy zrzuciłyście ten "nadmiar" ?????

nie wiecie co u Asi?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat..."
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.