czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

anette05 (offline)

30-01-2011 21:50:15

DomiRek winking smiley - trzymaj się, w końcu świat się na seksie nie kończy winking smiley dacie radę !
Małgonia - super masz lekarza smiling smiley naśmiałam się. mój jak by usłyszał że musi z gumką to by się dopiero załamał. w ciąży i gumka ? o nie !!!!!! w końcu od urodzenia Maciusia używaliśmy ich sporadycznie. hehehe i teraz mam efekt winking smiley a co do analnego to pewnie by się ucieszył, ale ja NIEEE!
co do zwolnienia z pracy - ja przede wszystkim PSYCHICZNIE odpoczywam. to wszystko zależy jaką ma się pracę. ja nie żałuję ani jednego dnia na zwolnieniu.
cool smiley


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

agatadg (offline)

30-01-2011 21:56:33

SOSNOWIEC
no my mamy 4 pokoje... oddalibyśmy małej sypialnię, ale po prostu przenieślibysmy ją do magazynu ( zyskalibyśmy na tym bo tam jest więcej miejsca i powietrza!! ) przewałkuję go jeszcze... a poza tym wierzę że moje slowa się sprawdzą i i tak będziemy musieli tak zrobić winking smiley nie pozwolę by maleństwo się męczyło tylko dlatego że tatuś ma kaprys by dzieci się integrowały.... mogą integrować się w dzień.. a nie wtedy gdy każde z nich potrzebuje odpoczynku... ja też smiling smiley


przynajmniej wymięka trochę odnośnie wózka smiling smiley hihi.... kto wie może spełnie swoje marzenie o liliowym wózku smiling smiley))))

moje dziecko od kilku godzin śpi, a ja już mam mniejszą handrę smiling smiley hihihi....


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anette05 (offline)

30-01-2011 22:13:13

Małgonia82 - ale mi smaka narobiłaś... za mną tak chodzi jakiś kieliszeczek winka...... oj, jeszcze troche trzeba poczekać sad smiley
Agatadg- widzisz, już Ci lepiejsmiling smiley i wózeczek pewnie będzie liliowy. ale słuchaj, jak Wy macie 4 pokoje to Ty się wcale nie zastanawiaj, tylko męcz męza o pokoik dla Jagódki. w takim przypadku ja nie miałabym złudzeń. u nas 3 więc trzeba pokombinować.

ja jakoś dziś dostałam stracha, żeby aby na pewno to dziewczynka była... wprawdzie lekarka była przekonana co do płci ale jakoś mnie obawy naszły. bo jak się teraz nastawiłam to nie przeżyję pomyłki.... sad smiley a jak u Was? jesteście pewne co do tego?


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

anette05 (offline)

30-01-2011 22:15:27

Małgonia28 - o kurczę, teraz do mnie dotarło, że jeszcze CIACHO z niego....... ale fajnie winking smiley
a co do samego słowa 'korporacja; to aż mnie ciarki przeszły .... brrrrrr
hehe, może byłyśmy razem kiedyś na szkoleniu ? smiling smiley


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

gosikN (offline)

30-01-2011 22:20:13

mazowsze
No i tak trzymać! do góry głowa! Teraz będzie już tylko lepiej (jest Was dwie i żaden facet z zintegrowanym pokoikiem Wam nie podskoczy)a co do wózka to gratuluje wyboru koloru ja nadal jestem przy kolorach... czerwony.
Pocieszyłyście mnie z tą pamięcią ,że to nie tylko ja tak mam ale są też te lepsze chwile pamięci znalazłam po tygodniu te zaskórniaki na bluzkę ,w filiżankach do kawy których nikt nie używa w salonie.............co one tam robiły to nie wiem, ale bluzka będzie.

arya85 (offline)

30-01-2011 23:06:17

Świdnica/Legnica
A ja przed chwilą dostałam takiego kopniaczka, że widziałam jak mi sie w tym miejscu ruszył brzuchsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Leże w łóżeczku to już zaczyna brykaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

31-01-2011 08:01:42

SOSNOWIEC
u mnie wczoraj mąż poczuł kopniaczka grinning smiley

i w ogóle wiecie co.... grinning smiley wczoraj usiłowałam ogolić się..."tam" masakra jak ja 21 tygodniu nic nie widzę to co będzie do porodu smiling smiley hihi... musiaam posić męża o lusterko... to zaparowało i zonk...na szczęście czasem oglądam TVN stye i przypomniała mi się magiczna rada, że lustra przetarte pianką do golenia nie parują przez długi czas ( wiedziałyście o tym??- jak tak robię z lustrami w łazience co jakiś czas - można siedzieć we wrzącej wodzie a luster nie ruszy) no i jazda smiling smiley


a i dzisiaj uruchomię tu na górze reklamę mojego sklepu smiling smiley tylko jak znajdę banner co mąż wczoraj specjalnie przygotował...smiling smiley

Jak chodzicie po innych wątkach czasem to wspomnijcie tam dziewczynom o sklepie będę wdzięczna smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

31-01-2011 11:58:34

SOSNOWIEC
Malgonia82 plastykę czego ?? przewracjący oczami

humor lepszy... zdecydowanie

a wózeczek winking smiley

hehe... taki [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

jsg2 (offline)

31-01-2011 12:04:53

Wrocław
Małgonia82- ja piję Mojito... Virgin smiling smiley Czyli wszystko tak samo tylko rumu brak smiling smiley i bardzo mi smakuje !!

Czy któraś z Was też ma takie parcie na czekoladę? Kurcze już nie wiem ,jak to opanować...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

31-01-2011 13:05:31

SOSNOWIEC
Malgonia82 o matulu a po co ci taka plastyka ?? ... ja tam u siebie nie zauważyłam żadnej różnicy w niczym... sama doszła do siebie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.