czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

yes_yes (offline)

27-01-2011 14:56:20

elza nie znam plci dziecka, bedzie niespodzianka, troszke wymuszona - tu gdzie mieszkam nie podaja plci dziecka. Ale juz sie przyzwyczailam, ze bedzie niespodzianka i nawet mi sie to podobasmiling smiley chociaz maz jest pewny, ze to chlopak rozrabia w brzuszkugrinning smiley

nefrytowa chyba jednak nie da sie uniknac powtorzeniasmiling smiley ale rozumiem, ze chcecie cos wyjatkowego, kazdy chcesmiling smiley Mi sie dla chlopca podoba np. Mieszko, ale niestety odpada.

Mnie az boli glowa od tych wszystkich wyborow, zaczynajac od imienia wlasnie,poprzez wozki, lozeczka i na ciuszkach konczac.

arya85 (offline)

27-01-2011 14:58:15

Świdnica/Legnica
Kindzia potwierdzone jest naukowo i napisane w wielu książkach, że dziecko w brzuchu matki wykazuje wiekszą aktywnosc w porze wieczorowej, nocnej kiedy mama odpoczywa i leży. W ciągu dnia gdy matka chodzi, dziecko odczuwa to jak kołysanie i wtedy śpi. To,że twoje dziecko bryka w nocy jest całkiem normalnie i to wcale nie znaczy, że po urodzeniu będzie tez rozrabiać nocą.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-27 15:00 przez arya85.

Kindzia (offline)

27-01-2011 16:08:23

arya85 (offline)

27-01-2011 16:41:25

Świdnica/Legnica
Dziecko w brzuchu nie odróżnia czy jest dzień czy noc. Ale czuje kołysanie-jak mama chodzi i też czuje kiedy mama leży. Mi się codziennie to sprawdza. Jak położe sie do łóżka przed spaniem to zaraz się zaczynają harce i czuję kopniaczki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agat (offline)

27-01-2011 17:53:16

Szczecin
Arya85- hihi, ale sie usmiałam czytając Twój post.. Pani dr Calineczka Śledź:-):-) ale w pełni sie z Toba zgadzam, ludzie patrzą bardzo krótkowzrocznie, a potem taki Żyraf czy Belzebub idzie na studia -dramat, a szukając pracy i wysyłając swoje cv - to chyba czuje się bardzo pokrzywdzony. O ile do branży kabaretowej moga go przyjąć, o tyle do poważanej firmy - niekoniecznie. Troszke to krzywdzace, bo liczć sie powinny kwalifikacje, mentalność człowieka, umiejetnosci, ale pierwsza segregacja niestety oparta jest na innych kryteriach.

My takze myslimy nad imionami, bo jeszcze nie do konca postanowione. Mamy dwa do wymyslenia, ale płeć moze poznamy 2.02 dopiero. Uslyszalam ostatnio od kolezanki, ze skoro bliźniaki i parka to może Jaś i Małgosia.. wiecie, trochę pomyslalam, ze imiona same w sobie, (osobno) calkiem ładne, ale dzieci, zwlaszcza bliźniaki nie powinny byc utożsamiane razem. Duzo sie teraz mówi o tym, że dzieci takie winny być wychowywane jako dwie odrębne jednostki, które maja prawo mieć inne cechy charakteru, zainteresowania, ....rozwijać się w roznych kierunkach..a nie stanowić JEDNO:/ rozumiecie..

A zaszufladkowanie ich Jas i Małgosia, albo Jacek i Placek to jakieś dziwactwo według mnie:-)

Wymieniłyscie duzo bardzo ładnych imion- Liliana, Urszula, Alicja, Kinga, Ola.. ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

DomiR (offline)

27-01-2011 18:06:40

Katowice
Polecam wybór mojego dziecka-ulubione imiona z bajek :Ken i Tryton a dziewczynki Barbie i Ariel winking smiley długo upierała się nad tymi imionami grinning smiley

Pozdrawiam wszystkie mamuśki smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-27 18:07 przez DomiR.

Agat (offline)

27-01-2011 18:24:14

Szczecin
DomiR - ale masz kochacza z tej Zuzi ;-) hihi:-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

anette05 (offline)

27-01-2011 18:37:29

Dziewczyny, proszę trzymajcie kciuki, jadę na prenatalne USG na 20 i strasznie się denerwuję sad smiley no, nawet nie wiecie jak.... sad smiley


[/url]
[/url]
[/url]
[/url]

Agat (offline)

27-01-2011 18:47:22

Szczecin
Anette05 - nie zamartwiaj się, wszystko będzie w porządku. Nie denerwuj się, bo dzieciątko to odczuwa. Trzymam kciuki:-) odezwij sie po powrocie;-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

jsg2 (offline)

27-01-2011 18:55:00

Wrocław
Anette05-będzie dobre!!!

Wracając do imion mój znajomy ma na imię Arystofanes !!!!

W kwestii ciuszkowej- byłam dzisiaj w Smyku i tam mają bodziaski i śpioszki z Salomei - pomacałam ,pooglądałam, dobry gatunek.

My jutro idziemy na prenatalne - musi być dobrze !!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.