czerwiec 2011

Wysłane przez Evita 

kotkaela (offline)

22-03-2012 21:21:00

Tczew
No dziewczyny maluszki supersmiling smiley takie małe domowe przedszkolesmiling smiley

Kamilka - ja jeszcze się nie doczekałam wózkasad smiley niby jutro ma być,opóźnienie było przez kółka-miały być 2 pompowane duże i 2 piankowe te z przodu. W poniedziałek producent zadzwonił,że w tym najnowszym modelu to będą 4piankowe,albo 4 pompowane-też małe i duże, i miałam się na jakieś zdecydować. Wybrałam pianki bo to zawszę trochę lżejszy ten wózek.

Aha! ja jak wychodzę z domu, to tak samo malucha sadzam na podłodze i wtedy czeka aż mama się ubierze, i zazwyczaj zdąży pościągać swoje buty winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-22 21:22 przez kotkaela.

marta_vn (offline)

25-03-2012 15:47:32

zawiercie
Hej!

Kotkaela mnie też się podoba ta Twoja spacerówka. Jak my szukaliśmy wózka to nawet nie spotkaliśmy spacerówki (osobnej, nie z kompletu 3w1), która by miała takie duże kółka... My mamy, jak już pisałam Mutsy 4 Rider w kolorze Active Black i muszę przyznać, że jestem z niego zadowolona smiling smiley Fajnie się składa i rozkłada (rozkładam go sama jedną ręką, a w drugiej trzymam Piotrusia), jedyne co mi się niepodoba to mały kosz na zakupy. Można dokupić większy, ale jest drogi...

Agatkadg, Kamilka dziękuję Wam za spotkanie, mimo że Piotruś nie był taki radosny jak zwykle to i tak jeszcze Was odwiedzę, mam nadzieję, że następnym razem się wyśpi i już będzie w lepszym nastroju...

My dzisiaj byliśmy w Filharmonii Malucha. Są to koncerty organizowane co dwa miesiące specjalnie dla małych dzieci. My już byliśmy trzeci raz. Fajnie było. Moje znajome też jeżdżą, także jesteśmy tam większą grupą i jest wesoło smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kotkaela (offline)

26-03-2012 18:37:07

Tczew
Cześć Dziewczynysmiling smiley

Mamy już wózeksmiling smiley Mały fajnie w nim siedzi i jest lekki. Pierwszy spacerek po polnej drodze za nami i super się prowadzi.
Marta- ja długo szukałam wózka z takimi kołami,bo te podwójne to masakra jakaś jest. Nie ma to jak duże kółka

Dziewczyny Wasze maluchy też tak wcinają chrupki kukurydziane? Hubert to aż się do nich trzęsie,a wczoraj zaczął wołać do kota- cici. Uśmialiśmy się z mężem strasznie,bo on to tak słodko wymawiasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

27-03-2012 15:31:41

Halo! Dawno mnie nie było...bo praca-Rysio-praca-Rysio u mnie smiling smiley
A u nas nastąpiły postępy w długości snu...wreszcieeeee!
Tydzień temu miałam zapalnie korzonków smiling smiley i dostałam jakieś mocne leki - to stało się motywacją do całkowitego odstawienia Rysia od piersi (bo do tej pory karmiłam na noc i nad ranem). Teraz mąż przed snem karmi Rysia kaszką i kładzie spać.I Rysiulek śpi ładnie do 4-5:00- zje i dalej śpi do 7 smiling smiley. I to w swoim pokoiku (bo wcześniej spał w łóżeczku u nas w sypialni). Tak się bardzo cieszę z tej zmiany,wreszcie się prawie wysypiam (chociaż w duchu mi trochę brakuje tego przytulania podczas karmienia z tym piękniulkiem moim). Dodam, że Rysio w ogóle problemu nie robił smiling smiley.
A odnośnie okresu - nadal nie mam. Zrobiłam na wszelki wypadek test (bo sobie lubię od czasu do czasu pod wieczór popijać jakieś lekkie drinki np. gotując obiad na następny dzień) ale test wypadł ujemnie....no poczekam trochę - teraz jak już odstawiłam to może okres wróci,chociaż wcale mi to nie przeszkadza,że go nie ma smiling smiley.A jak nie to się wybiorę do lekarza.
Agatadg - ja jestem przeciwna tabletkom,bo staram się jak najbardziej ograniczyć spożywanie chemii z uwagi na modnego od jakiegoś już czasu raka. Moja antykoncepcja będzie taka jak przed ciążą smiling smiley.
W święta wreszcie idziemy ochrzcić tego naszego gada smiling smiley.Pozdrawiam.






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-27 15:33 przez Elza.

Kamilka77 (offline)

30-03-2012 17:41:59

Sosnowiec
Ale cichowielkie oczy

Marta koniecznie musimy to powtórzyćsmiling bouncing smiley

kotkaela no to super, że jesteś zadowolona ze spacerówki. Przyznam, że jak będe szukać dla mojego malucha, to będzie brana pod uwagę.smiling smiley

Monia u nas to samo, Damianek staje przy wszystkim przy czym się tylko da, a potem wędruje. Początkowo zaliczył kilka upadków, no ale już coraz sprawniej mu to idzie. Uwielbia stanąć przy lustrze, które jest na drzwiach szafy i gadać. No a z szufladami to u nas jest to samo, ja zasłoniłam pufami. Ogólnie to najfajniesze jest wszystko tylko nie zabawkimłody kozak

marta_vn (offline)

01-04-2012 19:18:50

zawiercie
Cześć Dziewczyny!

Chciałam się z Wami podzielić nowiną smiling smiley
Chyba nic nie muszę pisać, wystarczy że spojrzycie na mój nowy suwaczek smiling smiley smiling smiley smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agatadg (offline)

01-04-2012 23:29:14

SOSNOWIEC
Marta wow gratuluję Ci bardzo !!!

ale nie ukrywam że wcale ci nie zazdroszczę - to extreeme... ciąża przy tak małym dziecku i dwoj dzieci z taką małą różnicą... wow...

Jak zaszłam w ciążę z Jagodą - Fifi miał 2 lata i 3 miesiące - i bywało ostro...

trzymam kciuki... i życzę mega dużo siły - dbaj o siebie !!


ps. to już wiesz czemu tak chudłaś tongue sticking out smiley - pamiętasz ? ja w ciąży z Jagodą od owulacji do testu zleciaam 4 kilo w dół.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elza (offline)

02-04-2012 17:33:47

Marta - suuuuuuuper!! gratulacje!! - ja tam zazdroszczę smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-02 17:34 przez Elza.

agatadg (offline)

02-04-2012 19:09:03

SOSNOWIEC
jagoda zapędziła się dzisiaj za soczkiem Filipka - on postawil na stole.... ona wstała... ja patrzę a ona stoi - bez trzymania.... a za chwilę uśmiechnęła się i usiadła z taką gracją jakby to od urodzenia robiła... co za laska...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

02-04-2012 20:38:23

Świdnica/Legnica
Jeju Marta gratulacje!!!! Mój m. też by juz chciał drugie dzidzi. Ale ja i moja macica mówimy stanowcze NIE narazie!! Ja przy Milence nie wyrabiam, a co dopiero przy dwójcesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.