majówki 2011

Wysłane przez michalina970 

DomiR (offline)

28-12-2010 22:17:23

Katowice
u mnie też linii nie widać... ale za to brzuch jak najbardziej winking smiley schylać się już nie mogę...

ja jednak poczekam do marca z kupowaniem wszystkiego...wózek mam już upatrzony... łóżeczko jest "rodzinne" dokupimy tylko nowy materac... zdecydowaliśmy się na taka obcję bo łóżeczko jest niestandardowych rozmiarów( szersze i dłuższe) i ma opuszczaną barierkę... więc Misiaki będą spać na początku w jednym... a potem zobaczymy...

wiecie przerażają mnie te wydatki... też musze powoli robić listę bo u nas to zawsze jest razy dwazaskoczony
a co myslicie o tym??[link widoczny po zalogowaniu]

Pozdrawiam cieplutko

DomiR (offline)

28-12-2010 23:11:45

Katowice
Wiesz Yala na razie to ja próbuję to wszystko ogarnąć moim małym rozumkiem winking smiley oglądam,czytam,podpytuję...

Co do spędzania czasu przez dzieciaczka przy cycusiu to moja z mojej piersi zrobiła sobie smoczek winking smiley przez pierwsze miesiące spałam wtedy kiedy ona bo cyc musiał byc obok winking smiley

DomiR (offline)

29-12-2010 11:32:10

Katowice
justine ja mam dwóch lokatorów a przytyłam dopiero 2 kg...brzuch mam duży bo wybiło mi oponkę która została po córce... a jak zapytałam lekarza co się dzieje on powiedział że wszystko ok i każda kobieta tyje indywidualnie....nie martw sie nadrobimy winking smiley

Bebe2011 (offline)

29-12-2010 11:44:32

...
Witam, ja tej ciemnej kreski na brzuchu, ani wystajacego pepka nie mialam w zadnej z trzech ciazy, a wiec i w czwartej nie oczekuje...

Karmienie butelka jest latwiejsze, karmi sie na godziny, dziecko wypije butle i jest najedzone i spokojne, sobie spi do nastepnego karmienia, zamiast cyca do spanioa ma smoka. A przy karmieniu piersia to fakt, ze caly dzien trzeba latac z cyckiem na wierzchu i dzieciak przy nim non stop wisi, nawet do spania zamiast smoczka musi byc cyc. Ale jest podobno zdrowsze niz butelka. Ja karmie butelka i dziewczyny ladnie rosly i sa zdrowe. Trzeba tylko dobrac odpowiednie mleczko, ktore dziecko b. dobrze toleruje, tzn. kupki sa normalne nie za twarde, nie za rzadkie i nie ulewa za duzo. Na poczatku odbywa sie to metoda prob i bledow.

Co do pieluch do prania, u mnie odpada, tylko pampersy, przy czworce dzieci, zebym sie jeszcze miala w to bawic to bym nie wyrobila. A, zeby nie byly po ilus tam praniach brudne to takie pieluchy np. tetrowe sie wygotowuje, moja mama wygotowywala pieluchy dla wszystkich dzieci, a miala ich sporo. Mysle ze te nowoczesne materialowe ekologiczne tez mozna i powinno sie wygotowywac.

Justine, a co na te wage lekarz? Jak nic nie mowi, tzn. masz zapasy i jest o.k.

Sisi, takie rozciaganie nawet bardzo bolesne w pierwszej ciazy w 4 i 5 miesiacu ciazy tez mialam, bo bylam wtedy tzw. bardzo oszczednej budowy i ta ciaza tak mi tam wszystko rozciagala, ze szok, jakie to bole byly, ale wszystko bylo o.k. od poczatku do konca z ciaza i dzieckiem.

madziaKa (offline)

29-12-2010 14:09:01

Ja przytyłam 2kg i też trochę się tym martwię, bo boję się że potem jak mnie wysadzi to rozstępy się posypią. Byłam wczoraj na wizycie, wszystko ok smiling smiley i jak to zwykle w poczekalni można usłyszeć różne ciekawostki, jedna dziewczyna w 19 tygodniu (taka raczej budowy bardzo szczupłej) powiedziała że na razie przytyła 10kg, także trochę mnie zatkało bo po pierwsze myślałam faktycznie że ona jest gdzieś w 7 m-cu a po drugie to zdziwiłam się czemu ja tak mało?! No ale wiadomo, każda kobieta i każda ciąża jest inna!
Ruchy czuję od ok. 2 tyg, ale to też każdy indywidualnie zaczyna odczuwać te cudowne kopniaki!
Pozdrawiam ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justine250877 (offline)

29-12-2010 14:14:43

Ostrołęka
Dziękuję za odpowiedź DROGIE KOLEŻANKIsmiling smileypozdrawiam
a mam jeszcze jedno pytanko-kiedy odczuwacie ruchy maluszka?czy cały dzień?ja rano i wieczorem kilka kopniakówtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mycha306 (offline)

29-12-2010 15:42:50

Dąbrowa Górnicza
Witajcie mamusieciąża

Jeżeli chodzi o ruchy naszych dziewczynek to czuje od 16tygodnia ciąży a teraz jestem w 21tygodniu.Teraz to juz są regularne kopniaczkiradośćJeżeli chodzi o pory dnia w których kopią to jest naprawdę różnie.Czasami z samego rana kopią na zmianę,czasami w ciągu dnia od czasu do czasu albo jedna albo druga da o sobie znacradośćAle wieczorem jak już się położę to ruszają się maleńkie na zmianęgrinning smiley

Jeżeli chodzi o kreskę pod pępkiem to mam ją od 3 tygodni, natomiast nie wiem co to rozstępy i mam nadzieje że tak zostanieradość

Ja mam teraz badanie połówkowe 5 stycznia mam nadzieje,że będzie wszystko dobrze.Podobnie jak ty DomiR będę miec skierowanie na echo serca płodu,żeby dokładnie zbadac serduszka, bo podobno przy blizniakach warto zbadac nawet jeżeli na prenatalnych wychodzi wszystko okradość

Jeżeli chodzi o wagę to przytyłam już 15 kg co dla mnie jest rekordem bo nigdy tyle nie warzyłamprzewracjący oczamitym bardziej,że przed ciążą ważyłam 57kguśmiech

Pozdrawiam Was gorąco


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

29-12-2010 17:31:44

ok. ŁASKU
Witajciesmiling smiley Jeśli chodzi o rozstępy to pojawiły mi sie juz w 8 tygodniu na piersiach bo dość urosły mam nadzieje ze zejdą ?????


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga33 (offline)

29-12-2010 17:49:20

Małomice
Sysiasmiling smiley
Rozstępy bez odpowiedniego kremu same nie zejdą,to są już blizny skóra jest popękana i lepiej zacznij stosować krem,bo potem możesz żałowaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

lidzia (offline)

29-12-2010 20:46:23

bądkowo
witajcie dziewczyny ja ruchy poczułam dopiero w drugi pierwszy dzien swiąt a myslałam ze to nastąpi wczesniej bo to trzecia ciąża w drugiej czułam juz w 18 tygodniusmiling smiley

a co do pieluszek to ja tez nie wyobrażam sobie innych niz pampersy przy trójce dzieci to bym sie wykonczyła

ja kreski na brzuchu nie mam miałam tylko w pierwszej ciąży ale moze się jeszcze pojawic

jeśli chodzi o kilogramy to przytyłam 5 kg narazie ale napewno sporo jeszcze mi przybędzie bo w każdej ciąży duzo tyje a potem mam problem zeby to zgubić

pozdrawiam was wszystkie i zycze wam duzo szczęścia w nowym roku

buziak od dziecka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-29 20:47 przez lidzia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.