Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

sweethoney (offline)

18-02-2011 22:29:25

Poznań
elejka hehe to niezły poród miałaś grinning smiley

Przed chwilą miałam taki bolacy skurcz że aż mi się gorąco zrobiło.
Idę do wanny i spać, bo pewnie w nocy nic się nie wydarzy tylko będzie mnie szczuł skurczami grinning smiley tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

fruziula (offline)

18-02-2011 23:29:13

Kołobrzeg
martuska nawet nie mam zamiaru się męczyć, chłopacy będą się męczyć, ja cały dzień odpoczywamsmiling smiley


U mnie bóle brzucha wreszcie minęły, narazie nic nie boli- zobaczymy jak będzie w nocy. Ale mam okropną zgagęsad smiley aż mnie na wymioty zbiera. Mała już nie szaleje wyszalała się to teraz odpoczywasmiling smiley Zachciało mi się czego słodkiego i zajadam marsasmiling smiley Uciekam zaraz spać bo rano już malarz wpadasmiling smiley Dobranoc


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

19-02-2011 06:13:04

Kraków
Cytuj
mary84
elejka mam identyko!!im wiecej jestem przygotowana tak już nie moge się doczekac.
ech to ja cos dziwna jestem LOL torba chyba od miesiaca spakowana, a mnie to jakos nie rusza poki co smiling smiley

elejka wielkie oczy wielkie oczy wielkie oczy o matko, niezle z tym parciem bez skurczy, brrr

fruziula tez mnie wczoraj zgaga meczyla smiling smiley po tym jak sie obzarlam spaghetti grinning smiley

ja tradycyjnie po siku nie moglam usnac, maz sie spina na kazde moje wiercenie bo mu sie wydaje ze rodze winking smiley wiec znowu sie ukrywam w kuchni z laptokiem. Ale za chwile sprobuje sie jeszcze polozyc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

MaRtUsKa (offline)

19-02-2011 08:59:33

Lublin
witajcie brzyszki z ranasmiling smiley

U mnie noc fatalna, Kuba się budził nie wiem ale chyba miał pierwszy raz w życiu koszmary i ciągle płakał przez sen i się wiercił kopał... także od 1 nie dał mi już spać... Ale zaraz zaczynam sprzątanie bo mam łazienkę nie mytą 2 tyg i mi brudno jakoś wszędzie...
fruziula esflores ja jak tylko wezmę do buzi jakieś syfne jedzenie typu Mcdonalds albo jakiegoś chipsa to niemalże od razu mam zgagę.
mary elejka to tylko ja na forum zostałam niespakowanasmiling smiley ale ja jeszcze nie chce rodzić, chociaż czasami jak widzę takie małe bąbelki to już mi się marzy żeby mieć takie maleństwo w domu, ale musze jeszcze parę rzeczy w domu zrobić zanim dzidzia się pojawismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

19-02-2011 09:44:36

PIŁA
bry smiling smiley

M. mi już zrzędzi że mam się pakować, bo jedziemy dziś do jego rodziców a mi się oczywiście nie chce tongue sticking out smiley ja to mam z tym pakowaniem winking smiley

MaRtUsKa widzisz, ja niby bym chciała już mieć synka przy sobie, ale jak wczoraj M. "coś" ode mnie chciał, to spanikowałam i się nie dałam LOLLOLLOL tak więc chyba jeszcze nie do końca jestem gotowa tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]

moniaaga (offline)

19-02-2011 09:57:36

Witam

Nocka fatalna- tabletki, skurcze, siku, tabletki, skurcze ,siku...Padam na twarz.Mam nadzieje, ze u was lepiej bylo.

lolcia- super, ze juz w domku!

Jana czkawke ma nawet pare razy dziennie. Raz jej podskakuje glowa raz tylekradość

ilonka- ale ci modelka rosnie! Sliczna! Wozek i fotelik tez fajne.

elejka- gratulacje z powodu spakowanej torbywinking smiley
Tez pierwszy raz spotykam sie z rodzeniem bez skurczy.

Moje skurcze tez sa bolesne. Nie wiem jak by bylo jakbym nie brala fenoterolu. A w dodatku czuje takie rozprerzenie w lonie jakbym czula, ze rozwarcie sie powieksza. Czasami nie moge wstac z fotela ,bo kluje na dole, a potem jak ide to nie moge sie z bolu wyprostowac. Koszmar!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

klaudia1988 (offline)

19-02-2011 10:46:19

Kraków
A ja Wam nie powiem czy mam skurcze czy nie bo nie wiam jak bola hehe ale w kazdym razie nie mam nic regularnego za to jak wstaje to boli mnie tam wszystko na dole i pachwiny strasznie mam nadzieje ze wytrwam do pon do wizyty u lekarzasmiling smiley nie mam nawet sily siedziec i Wam poodpisywac wybaczcie ale zle sie czuje. a Jeszcze moj M. dzis cos choruje brzuch go boli na wymioty go bierze biegunke mial w nocy masakra smieje sie z mama ze moze on porod przezywa juzgrinning smiley nie no dalam mu gorzka herbate i kazalam wziasc wolne w pracy zeby mu przeszlo. a Mojemu tacie sie snilo ze Zuzie juz nosil sobie w rozku prorocze sny hehe
Ja dzis koncze brac magnez wiec zobaczymy jak to bedzie dalej. Zuzia w nocy mi dala popalic troszke a teeraz chyba odpoczywasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-19 10:47 przez klaudia1988.

moniaaga (offline)

19-02-2011 11:12:58

klaudia- a moze m bierze grypa zoladkowa? Oby nie, ale jesli to zmykaj od niego jak najdalej. Sa tabletki w aptece bez recepty, ktore mu pomoga,ale nie pamietam nazwy. Zdrowka dla m.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mary84 (offline)

19-02-2011 11:27:52

Kielce
Witam!

sms od vajoli :"hej,mam 2 razy dziennie ktg,jak wyjda skurcze to mi zrobia cc a jak skurczy nie bedzie to w poniedziualek mam cc.licze na poniedziałek bo mam urodzinysmiling smiley.czy któras sie rozpakowała?pozdrowienia dla wszytskich.vajola"

no czyli najpózniej w poniedziałek kolejnego dzidziusia bedziemy miały na forumsmiling smiley ja nie moge...szybko zleciało co nie??

ja miałam nocke do bani,miałam sucho i skorupy w nosie i gebie-cała ciąże tak mam,wczesniej tak nie mialam i strasznie mnie to drazni-reakcja na suche powietrze chyba -dzis połoze mokry recznik i zła jestem,że dopiero teraz na to wpadłam!!niekumata jestem;/ pozatym kot i pies o 6 ganialy sie u mnie po pokoju i kilka wtargniec bylo jeszcze potem,zaczełam przewklinac ze cholerne zoo,cholerny zwierzyniec.pozatym obie rece mi zdretwialy,pzeniemile uczucie i bezprzerwy chcialo mi sie siku i niedobrze,wymiotowac mi sie chcialo pieron wie od czego,zaraz jeszcze sie poloze zeby nie byc podminowana przez to.
widze,że wiekszosc z nas dzis sobie "pospała"smiling smiley kładzcie sie Dziewuszyny w południe bo jeszcze 2,3 góooooora 4 tyg i koniec spania!!

fraziula mnie tez zgaga łapie jak zjem cos "zgagowego" i bardzo mnie muli ostatnio

nerwy miałam tez w nocy przedewszystkim dlatego,ze "królewicz" Ł głupi dupek sie odezwał wczoraj,jak zdałam relacje koleżance powiedziala ,że jest to ewidentna próba manipulacji i szantażu emocjonalnego-charakterystyczne u alkoholików.bardzo zatroskany kurde pyta kiedy ide do szpitala-rychło w czas,zapytalam czy pod sklepami o tym nie mówili skoro jeszcze nie wie i ze chce byc przy dziecku wielki tatuś.

jade dzis do koleżanki po łóżeczkogrinning smileychłopiec w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

19-02-2011 11:41:53

Kraków
heh bedzie drugi dzidzius juz an forum a tu jeszcze sie marzec nie zaczal smiling smiley fajnie jakby sie vajoli udalo w urodziny smiling smiley

mary ja tez jak sie w nocy budze to mam sucho w gardle, ale jakos nawet jak sie napije to nie pomaga. A jak sie obudze juz pozniej to jest ok, Bez sensu to smiling smiley

klaudia to oby mezowi przeszlo szybko, lepiej zeby byl w pelni sil jak zaczniesz rodzic smiling smiley do lekarza go wyslij!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546042, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.