Termin na marzec 2011 smiling smiley

Wysłane przez ebobasek 

esflores (offline)

17-02-2011 17:34:22

Kraków
Ja mam dzis taki rozlazly dzien.. teraz mialam cos napisac i juz nie pamietam co ... masakra smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

elejka (offline)

17-02-2011 17:42:53

PIŁA
MaRtUsKa możliwe że to przeze mnie lolcia Ci nie odpisała, bo właśnie tak patrzę, że nie wysłałam w końcu dziewczynom Twojego numeru sad smiley więc jeśli się nie podpisałaś, to nie wiedziała z kim ma do czynienia. biję się w cyca i już naprawiam swój błąd smiling smiley a i umyję Ci tą podłogę, co mi tam tongue sticking out smiley

--
wysłane smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] Szymek

Mikuś [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 17:49 przez elejka.

sweethoney (offline)

17-02-2011 17:58:33

Poznań
Martuska a widzisz jednak nie rodzę, ale może jutro.
Po kąpieli brzuch stwardniał bezboleśnie może z 3 razy smiling smiley ale zawsze coś bo ostatnio w ogólę nie twardniał smiling smiley
Za to ciągle mnie brzuch pobolewa i mnie czyści winking smiley chyba ze stresu tongue sticking out smiley

Jadę z moim D. na małe zakupy bo ani chleba ani żadnego serka nie mam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
26.11.2011 test pozytywny!
27.01.2012 pierwszy kopniak dzieciaczka
21.07.2012 g 6.26 pierwszy krzyk Adasia smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
25.06.10 test pozytywny
28.06.10 beta HCG 123.94
08.10.10 Pierwszy kopniak dzieciaczka
21.02.11 godz. 13.10 pierwszy krzyk Wiktora smiling smiley
11.07.11 pierwsze słowo MAMA ! grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

17-02-2011 18:02:00

Kraków
sweethoney czasem przed porodem sie organizm tak sam oczyszcza smiling smiley wiec moze sie cos z tego rozkreci smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

mary84 (offline)

17-02-2011 18:50:34

Kielce
siemka!
ja wrócilam od znajomych,posiedzialam,pilam pyszną zielona herbate z cytryną i cukrem,zostalam zaproszona na imieniny kolegi na 26.02 jesli wyrobie-mama nadzieje że tak.od drugiego dostalam czekoladki merci za zrobienie mu prezentacji na socjologiesmiling smiley i lepiej się czuje wszytsko co złe zalego mi w d.... grinning smiley.robie sobie galaretke cytrynowa,wrzuce banana i pomarancze-ciagnie mnie do wszystkiego co wodniste i zimne bo mam te suchoty-pić i pić.także podchodzą mi własnie galaretki ,kiśle,budynie itp.

elejka,martusska podziwiam Was,też bym chciała takiego speeda!!mam nadzieje,że i mnie moje dziecko zahartuje i da powerasmiling smiley

vajola współczuje tych drętwien,ja doniedawna musialam w nocy spuszczac reke na podłoge-tak dretwiała-to woda,urok ciaży,minie niedługosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MaRtUsKa (offline)

17-02-2011 19:15:45

Lublin
elejka nie bij się tak mocno w tego cyca hehehesmiling smiley podpisałam sięsmiling smiley ale wiem jak to jest z tymi smsami czasami jak ktoś mi wyśle a w danej chwili nie mam czasu odpisać to często nie odpisuję w ogóle bo zwyczajnie zapominamsmiling smiley albo nie miała czasu , ale spoko obraźliwa nie jestemsmiling smiley
mary dobrze że poszłaś do koleżanki i się rozerwałaśsmiling smiley zawsze to coś innego niż siedzenie w domu i myślenie.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 19:17 przez MaRtUsKa.

fruziula (offline)

17-02-2011 19:15:51

Kołobrzeg
Witajcie dziewczynysmiling smiley
Dziewczyny myślę że wybaczycie mi to że nie nadrobię wszystkich postówsad smiley Przepraszam

Ja jakoś źle się czujęsad smiley wczoraj złapały mnie skurcze to myślałam że zwariuje sad smileysmutny cały czas leżę i odpoczywam. Niunia szaleje w brzusiusmiling smiley cały czas brzuch mi skaczesmiling smiley Uciekam się położyć bo senna jestem. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 19:26 przez fruziula.

MaRtUsKa (offline)

17-02-2011 19:19:54

Lublin
sweethoney hehe może jutrosmiling smiley ale wiesz że jeśli masz jakąs biegunkę to może być pierwszy objaw porodu bo zazwyczaj organizm się oczyszcza tuż przed porodem, żeby nie było niespodzianekwinking smiley
fruziula leż i odpoczywaj ile możesz musisz zbierać siły na zaśsmiling smiley mi też dzidzia skacze w brzuchu jak szalona niedawno nakręciłam 3 filmikismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-17 19:21 przez MaRtUsKa.

mary84 (offline)

17-02-2011 19:23:53

Kielce
fraziula to może Ty sie rozpakujesz jako następnadrinking smileydpoczywaj sobie.

Mi też własnie bardzo dziecko teraz buszuje a ponoc przed samym porodem mało sie rusza...??!!??a tu disco w brzuchusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MaRtUsKa (offline)

17-02-2011 19:29:02

Lublin
hehe mary właśnie przeczytałam co jest napisane pod twoim suwaczkiem, nic dodać nic ująć po prostusmiling smiley
jeszcze powiem wam dziewczyny że mi się ciągle chce jeść, ciągle coś ciapie teraz wysłałam Konrada po zakupy bo mi się zachciało sałatki z paluszkami krabowymi, ciekawe ile jutro na wadze u gina będę ważyćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.