Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Wagus (offline)

14-03-2011 20:29:42

Kraków
Gorzata_84 to ciekawą rzecz napisałaś, żeby ograniczyć picie wody, bo mi lekarz powiedział co innego, aby unikać puchnięcia z powodu zbierającej się wody trzeba dużo pic, bo paradoksalnie im więcej wody się pije tym mniej jej się gromadzi. Na mnie to działa smiling smiley
Mamusia2011 ja na twardniejący brzuch biorę albo magneB6 albo asmag forte 3x2tabl.
Anitka dziewczyny mają rację, odpuść już sobie pranie i prasowanie i zaangażuj w te czynności męża, teraz wypoczywaj. Wyczytałam w książce, że odejście czopu może oznaczać poród lada chwila, ale może się on odbyć nawet za dwa tygodnie smiling smiley



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-14 20:35 przez Wagus.

mamusia2011 (offline)

14-03-2011 20:31:51

Zgierz
tynka - to może mi nie pomaga bo za małą dawkę biorę confused smiley lekarz kazał mi brać 1 tabl. 1 raz dziennie... jutro mam wizyte to zapytam czy mogę zwiększyć dawkę. dzięki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gorzata_84 (offline)

14-03-2011 20:34:55

Bydgoszcz
No i dużo zmieniło się w kwestii imienia.

Przeszliśmy już przez Patrycję, Kornelię, Marcelinę, Martynę w chwili obecnej została Marika. dziewczynka w łóżeczku
I denerwuje mnie mój suwaczek, angry smiley bo ja jestem od niedzieli już w 37 tygodniu.

tynka03- Dzięki masz rację lepiej nie opuszczać teraz żadnej lekcji. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mamusia2011 (offline)

14-03-2011 20:35:35

Zgierz
Wagus - aspargin brałam przez miesiąc i nic :/ teraz magnez i też nic :/ ...choć to może rzeczywiście być kwestia zbyt małej dawki albo po prostu kiepski magzez kupiłam, a no-spę pozwolił mi brać tylko doraźnie, więc staram się jak najrzadziej


[link widoczny po zalogowaniu]

Carolinee (offline)

14-03-2011 20:36:41

Kraków
Ja też słyszałam, że trzeba wlewać w siebie ile się da. Jak już i tak biegamy do wc co 10min, to co za różnica?! smiling smiley
Mnie też (chyba) pomaga, bo opuchlizny nie mam żadnej, nawet na buzi nic, a obrączka jak była luźna tak jest nadal.


Nika - trzymam kciuki za dobre wieści!! buziak od dziecka


Prosimy o głosy w konkursie "Dobra zabawa z dziadkami" : [ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

14-03-2011 20:41:45

Gorzata to widze z imionami był podobny problem jak u mnie ;p a Marika ładnie, moja siostra ma dwóch chłopców a szwagier marzy jeszcze o córeczce - Marice właśnie więc im te imię zostawiam ;p winking smiley

mamusia2011 widzisz mi jedna gin kazała dwa razy dziennie nospę brać a inna (ta która robiła te wazniejsze usg) mówiła ze jak nie odpoczywam tylko do szkoły jeźdze to nawet 3 razy mogę brać, i bądz tu mądry co lekarz to inne podejscie ;p ale powiem wam ze po odstawieniu te dwa dni byly najgorsze teraz albo juz się przyzwyczaiłam albo jakoś mniej boli, jeszcze się okarze jak jutro zajdę że szyjka twarda długa i zamknięta ;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anka800 (offline)

14-03-2011 22:24:52

Poznań
martik napisz mi twój numer tel. na priv a ja zaraz wyślę mój do Ciebiesmiling smiley

Dziewczyny w szpitalach - trzymajcie się!!!

Wkońcu zaczyna cos się dziaćsmiling smiley

U mnie na razie wszystko dobrze, ale dzisiaj męczy mnie straszna zgagasad smiley a już wydawało mi się, że brzuszek mi się obniżyłsad smiley

Pozdrawiam!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

14-03-2011 23:54:15

Leverkusen
Hej!!!
Tu ja nocną porą smiling smiley jakoś zasnąć nie mogę.
Mnie zgaga już przestała męczyć. Brzuch mam bardzo nisko, lepiej mi się oddycha. Najlepsze jest to, że jak byliśmy u gina 3 tyg temu to był chyba 31 tydzień, a lekarz się zdziwił bo wyglądało wszystko na 34 tydzień. Więc się cały czas od tamtej wizyty zastanawiam czy przypadkiem nie pomyliłam się w obliczeniach z datą miesiączki. Albo druga opcja- dostałam ją już będąc w ciąży (zdarzają się takie przypadki przecież). Myślę o tym i myślę....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

tynka03 (offline)

15-03-2011 06:28:33

martik masz racje mogło tak byc hehe, okarze się w praniu ;p

a ja miałam dlużej pospać dzisiaj ale Piotrek wychodził i już się obudziłam i jakos mi sie wiecej nie chce spac ;p na 12 do lekarza pasowałoby coś zjeść ale nie mam pomysłu i nie chce mi sie nic robić ;p wczoraj mialam ochote na krokiety z grzybami, pomyśle o tym ;p

Może dzisiaj będa jakieś wieści od dziewczyn smiling smiley)??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiahetman (offline)

15-03-2011 07:05:08

Kałuszyn
a wiec ja nadal w domku pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.