Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

anka800 (offline)

07-03-2011 21:47:58

Poznań
seaton co do kozaków to mam ten sam problemsmiling smiley
A co do moich objawów porodowych to za bardzo nie pamietam jak to było bo minęły już 4 latasmiling smiley Pojechałam na porodówkę ponieważ zaniepokoiło mnie małe plamienie a poza tym czułam się dobrze. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

martik (offline)

07-03-2011 22:46:57

Leverkusen
Ewelka- do dziś się rodzinka ze mnie śmieje, że mi poród wywołały pierogi leniwe, które wtedy robiłam smiling smiley
A przypomniało mi się, ze jeszcze specjalnie mężowi zrobiłam tyle zapasów w lodówce, że miałby to na tydzień chyba smiling smiley a jak wróciłam ze szpitala to niemalże nic nie było ruszone. Zamrażalnik był pełen, tak jak zostawiłam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]
Dzieci to drobinki gwiezdnego pyłu zdmuchnięte z otwartej dłoni Boga

mamusia2011 (offline)

07-03-2011 23:22:28

Zgierz
Wagus - hehe ten sam kocyk i ręczniczek kąpielowy LOL tylko ja kupiłam różowy kotek smiling smiley

Anitka - u Ciebie to już najwyższa pora na pakowanie torby zwłaszcza biorąc pod uwagę nie tylko te opuchnięcia ale też skróconą szyjkę i lekkie rozwarcie. Co prawda Twoja dzidzia mogłaby jeszcze się chwilę wstrzymać z pchaniem na świat,ale lepiej mieć torbę gotową smiling smiley Zmobilizuj się w końcu bo :whipping:spinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

SABINA74 (offline)

08-03-2011 08:01:27

Sosnowiec
HELLOW !
- Witam Was - córcia poszła do szkoły - a ja zaczynam kolejny dzionek.
Dzisiaj ważny - mam KTG i USG (Ciekawe ile moja misia już waży ?). Zdam Wam relację po południu.
Według kalkulatora ciążowego zaczynam 37 tydzień....

A-ha Waguś - idę dziś na GBS. Wolę sprawdzić - "co tam w trawie piszczy..."

Jeśli chodzi o oznaki zblizającego się porodu - to ja miałam JEDYNIE czop ale to na tydzień może połtorej przed....i tyle....na mnie poród przyszedł "NAGLE I SZYBKO"

Martik : Te pierogi to super pomysł na "przyspieszenie" porodu. Chyba lepszy od sexiku (he, he) ja się przy pierogach strasznie męczę i stresuję ....muszę to wypróbować !
- Jeśli chodzi o rożki to ja kupiłam z usztywnieniem (ale do wyjecia). Według mnie lepiej sie trzyma i nosi taki rożek z maluchem. Ale jestem trochę nie zadowolona z tego "usztywnienia" - Iza miała zdecydowanie twarde a teraz jest taka gąbka .....no nie wiem....jak to sie sprawdzi - zobaczymy...


A-HA :
WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI - DNIA KOBITEK !!!!!

Pozdrawiam Was !


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 08:02 przez SABINA74.

seaton (offline)

08-03-2011 08:03:14

żary
no to pocieszylyscie mnie dziewczyny, bo zaczelam sie troche martwic ta opuchlizna żartowniś mowicie ze to objaw rychlego porordu?? kurcze niby mialam duzo czasu na przygototwanie sie do tego momentu (wiem o ciazy od 8 tygodnia) a jednak... boje sie, ale i ciesze radość

tez wylecialo mi z glowy
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBITKI LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy śmieje się dziecko, smieje się cały świat."
Janusz Korczak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 08:05 przez seaton.

tynka03 (offline)

08-03-2011 08:21:11

Witajcie winking smiley

Na początek Najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet spinning smiley sticking its tongue out

Co do rożków to ja mam dwa nieusztywniane, nawet nie wpadło mi do głowy że są a usztywnieniami i się za nimi nie rozgladałam ;p a kupywaliśmy je daaawno dawno temu jak jeszcze mężuś liczył na chłopca i mam jeden komplecik recznik kąpielowy i rożek zielono białe winking smiley ale i tak są śliczne winking smiley

Wczoraj z okazji 35 tygodnia zrobiłam fotki swojemu brzuszkowi i zaraz je wstawie, teraz można cześciej bo nie wiadomo która będzie ostatnia ;p Wczoraj czytałam że 10 kg przybrane w ciąży bez problemu samo spada i wie trochę pocieszyłam bo mam na razie prawie 8 co i tak jest u mnie rzeczą dziwną bo normalnie mam tendencję do tycia, a w ciaży nie odmiawaiałam sobie niczego, przede wszystkim słodyczy, ale płakac przecież nie będę Mr. Green

Pisałyście że jeszcze z niedowierzaniem czekacie na dzidzie, ja mam tak samo, może sobie juz łóżeczko rozłozę to się jakoś przyzwyczaję bo na razie to naprawde odległa myśl dla mnie jest, z Piotrkiem codziennie nie mozemy się nadziwić że to już i co będzie po narodzinach..

Wyprałam wczoraj wszystki skarpetki i czapeczki które dostałam i obwiesiłam nimi całą łazienkę hehe i wszystki taakie madziumdzie, niektóre normalnie chyba po 3 cm mają hehe Idę wstawić następną pralkę, wykapać się i robić z tym praniem porządek, i wogóle troche spraw mam dzisiaj do załatwienia. Chyba do szkoły będę musiała jechać ;( oddałam już dawno indeks do dziekanatu, niby wszystko było ok, jeden przedmiot nam się nie skończył i powiedzieli ze nie trzeba z niego oceny, a wczoraj raptem im się odmieniło, a ze muszę tą ocene z innego indeksu przepisac to musze go wziaz i tam leciec bo im się pomyliło. Mam nadzieję ze nie, zadzwonię jak otworzą dziekanat i spytam. A jak nie to i w domu i poza nim mam trochę roboty, więc na razie spadam, piszcie co u Was żebym miała dużo do czytania jak wrócę winking smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Irenka85 (offline)

08-03-2011 08:24:30

Zarzecze
Witam was dziewczynki!!! A ja zachorowałam.. boli mi gardełko i męczy kaszel.. Także siedzę w domku i nigdzie się nie poruszam)) Zamówiłam wczoraj łóżeczko i komodę firmy Aruś dla naszej kruszynki, a dla siebie koszulkę i piżamkę)

I oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET!!! dużo radości i zdrówka wam życzę!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Wagus (offline)

08-03-2011 08:40:53

Kraków
Witam !!!
Sabina ja GBS robiłam w piątek, może jutro będę mieć już wynik.
Tynka rozłożone łóżeczko nie wiele pomaga w tym, żeby dzidzia stała się bardziej realna, wiem bo moje stoi w rogu w sypialni smiling smiley Myślę, że uwierzymy w to wszystko jak nasze maluszki będą już z nami smiling smiley
Irenka szybkiego powrotu do zdrowia życzę
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet smiling smiley

Ewelka26 (offline)

08-03-2011 08:43:00

Witamsmiling smiley Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobietsmiling smiley

U mnie nocka trochę nie przespana.Jakieś skurcze mnie czasami brały,w ogóle ostatnio troszkę dokuczają,a więc staram się nie przemęczac.

Fajne koszule,ja mam bardzo podobnesmiling smiley

Kocyków tez mam kilka,a ręczniczek kupiłam w sklepie taki fajny o wymiarach 100/100,szukałam takiego większego bo jak miałam mniejszy to szybko małemu zaczęły nóżki wystawacwinking smiley

Sabina No ciekawe ile Pati waży,już jakiś czas temu duża kobitka była.Ja na GBS idę w poniedziałek,zobaczymy czy coś się przyczepiło...
miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

korale (offline)

08-03-2011 09:11:32

hej dziewczynki winking smiley wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet ale sie rozpisałyście mnie chyba dwa dni nie było, ale to super że na forum ciągle ktoś jest aktywny smiling smiley wiecie że my jeszcze jedno święto będziemy obchodzić w maju - oczywiście te które pierwszy raz beda miały dzidziusia to pierwszy raz beda obchodzic - dzien matki hehe ja już też nie moge doczekać sie dzidziusia, rożek zamówiliśmy nieusztywniany, taki rozpinany z ktorego można potem kołderke zrobić, ciuszki piore w przyszłym tygodniu, wózek już mamy, a łóżeczko i pare innych rzeczy zamówiliśmy wczoraj na allegro i teraz wstaje wcześnie rano i wypatruje kuriera hehe jak wszystko przyjdzie to rozłoże i bede wszystko powoli przygotowywać. wczoraj właśnie tak mówie do męża że dzidzuiuś już tam jest w brzuszku wierci sie i wogóle a tu jeszcze trzeba poczekać na niego. w niedziele byłam na zajęciach, zaliczyłam dwa projekty, a potem siedziałam na pracowni i nic nie robiłam nic mi sie nie chciało hehe ale jak wróciłam to tak mnie rzebra bolały i skurcze miałam leżałam już całą niedziele. w czwartek reszta zakupów i bede sie pakować tylko zapomniałam ze nie mam torby w ktora sie zmieszcze i musze pożyczyć może od kogoś. buziaki i miłego dnia kobitek:joliecouette:


[/url]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.