Kwietnióweczki 2011ciąża

Wysłane przez agusia22 

Wagus (offline)

16-12-2010 20:24:20

Kraków
KasiaHetman i Gorzata nic się nie martwcie, będzie na pewno wszystko dobrze, tylko teraz musicie bardziej o siebie dbać i na siebie uważać, zero ciężkich rzeczy i dużo wypoczynku w pozycji leżącej.
A powiedzcie mi dziewczyny miałyście jakieś objawy tego, że skraca się Wam szyjka? I jak szybko postępuje takie skracanie się szyjki?
Miłego wieczoru
pozdrawiam

A tak poza tym zaczął mi się 6 miesiąc, normalnie szok smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 20:25 przez Wagus.

gorzata_84 (offline)

16-12-2010 20:44:35

Bydgoszcz
Wagus - Ja miałam takie nie miłe uczucie parcia i takie rozwieranie w kroczu.
Jak szybko to postępuje to nie wiem myślę że zależy to od trybu życia i oszczędzania się.
Trzeba jak najwięcej czasu spędzać w pozycji leżącej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

SABINA74 (offline)

16-12-2010 20:57:24

Sosnowiec
Hey!
- Dziewczyny gorzata, kasiahetman nie martwcie się tak ta szyjką - lekarze lubią straszyć aby wymusić pewien "reżim" oszczędzania sie. A zwłaszcza jak kobitka ma juz dziecko i narażona jest na dodatkowe obowiazki. To właśnie Wy.
Ja skracanie szyjki mam od jakiś 2 miesiecy. Zapytam Was "fachowo" - ile macie centymwtrów ? Takie informacje lekarz powinien Wam podać - gdyby było faktycznie żle. U mnie to skracanie jest wolne - ale jednak.
Gdyby szyjka była drastycznie zmniejszona juz byście chodziły z pessarkiem.
- Dajcie znaka - Wydaje mi się że nie jest tak żle.
Pozdrawiam Was i głowa do góry
Wagus : Witam w 6 miesiącu - teraz to już z górki.....spacer ze zwierzakiem


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 20:59 przez SABINA74.

Bebe2011 (offline)

16-12-2010 21:24:10

...
Witam wieczorem.
U nas powoli przygotowania do swiat. W sobote ubralismy z dziewczynkami choinke. W poniedzialek mala w przedszkolu miala Mikolaja i zdjecie z Mikolajem zostalo zrobione przez fotografa. Wysciskala Mikolaja i wszystkie dzieci dostaly od niego slodycze. A dzis miala w przedszkolu bozonarodzeniowy podwieczorek, najadla sie ciasta, cukierkow, czekoladek i mandarynek. Jeden maly tyle sie tego slodkiego najadl, ze az zwymiotowal. grinning smiley Moja na szczescie na slodkosci nie lakoma. Jutro ostatni dzien w przedszkolu i szkole, a od piatku wieczorem zaczynaja sie swiateczne ferie. Dzieci wracaja do szkoly dopiero 3 stycznia, na poltora miesiaca, a potem znow 2 tygodnie ferii zimowych od 19 lutego do 6 marca.

Kasia Hetman, a jednak masz te wredna cukrzyce, a mialam nadzieje, ze bedzie dobrze. I z jednej strony na szyjke musisz odpoczywac, a z kolei na cukrzyce to sie trzeba ruszac. Ale moze z tymi szyjkami nie jest tak zle, tak jak pisze Sabina inaczej juz by wam pewnie ten krazek zakladali. A cukrzyca niewesola sprawa, ale jak bedziesz trzymac sie rygorystycznie tej diety to nie bedzie nic wiecej trzeba, zadnej insuliny itp. i wszystko bedzie dobrze. A, ze dieta uciazliwa i trzeba mierzyc cukier przed posilkami i godzine po posilku i cukier musi byc przy tych pomiarach w normie, to fakt, ze jest to uciazliwe, bo sie trzeba w palce aparatem kluc, ale czego sie dla dzieci nie robi. Dla dobra dziecka wytrzymasz i te diete i te pomiary, w koncu to tylko kilka miesiecy.

Kasiag121, ladnie na zdjeciu wygladasz i nie widac tych kilogramow, o ktorych pisalas, ze ci przybyly w tej ciazy. Brzuch tez niezawielki.

Sabina, fakt, ze jak jest bardzo niska waga przed ciaza, to te kilogramy w ciazy szybko przybywaja i sporo ich przybywa, ja tez tak mialam.

Anitka1984, wspolczuje, rozumiem, ze ciezko tak byc samej w ciazy i to tyle czasu. Mam nadzieje, ze masz w poblizu rodzine, czy dobrych znajomych, ktorzy mogliby byc ci podpora. Pozostaje ci tylko uzbroic sie w cierpliwosc i zycze ci duzo sily.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 21:33 przez Bebe2011.

emilka115 (offline)

16-12-2010 21:31:14

Ojoj ale sie duzo stron narobilo,a tylko ze dwa dni mnie nie bylosmiling smiley

Odzywam sie bo mam pytanko odnosnie materaca. Kupilismy już łóżeczko i tak sie przymierzamy do kupna materacyka, przeczytalam gdzies, ze najlepszy kokosowo-gryczany bo nie robi odlezyn, oddycha itp itd. Co Wy o tym myslicie? Na jaki sie decydujecie? Może "już Mamy" smiling smiley cos poradząsmiling smiley

Martik tabela super, tylko plizz dopisz mi termin na 18 kwietnia, jestem z Lublina a na imie mi Emiliagrinning smiley

Buziaki


22 kwietnia 2011, godz 14.00
3200 g i 55 cm grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-16 21:32 przez emilka115.

mamusia2011 (offline)

16-12-2010 21:49:09

Zgierz
emilka115 - a czy ten materacyk ma sprężyny kieszeniowe? Bo kiedy kupowaliśmy z mężem materac dla siebie to zostaliśmy poinformowani,że nie ma sensu kupować materaca z wkładką kokosową, ponieważ blokuje ona funkcje, które mają spełniać sprężyny kieszeniowe, a te mają za zadanie m.in. dopasowanie się do kształtu ciała.


[link widoczny po zalogowaniu]

gorzata_84 (offline)

16-12-2010 21:57:49

Bydgoszcz

Bebe2011 (offline)

16-12-2010 22:11:31

...
Gorzata wygladasz ladnie, szczuplo tylko piersi i brzuszek powiekszone, normalnie jak to w ciazy.

gorzata_84 (offline)

16-12-2010 22:19:28

Bydgoszcz
Tak wyglądam dziś, tak to nadal ja... tylko troszkę jakby ciemniejszasmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kasiag121 (offline)

16-12-2010 23:25:41

Nie no!!!! gorzata wyglądasz naprawdę świetnie!!! Powiec kochana ile przytyłaś bo mamy podobne terminy....i cycki też mamy podobnespinning smiley sticking its tongue out No i naprawdę pasuje Ci ten kolor włosów....super! Oj powiem wam kochane, że tylko nam w ciąży chodzić...ja ciągle mam gębę uśmiechniętąradość czuje się taka ważna i uwielbiam jak cała rodzina i znajomi troszczą się o mnie. To jest piękny dla nas okres także korzystajcie i wykorzystujcie wszystkich dookoła!!!! A naszym chorowitką duuużo duuuużo zdrówka życze i za was najbardziej trzymam kciukiwinking smiley BĘDZIE DOBRZE!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.