Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

wajolet26 (offline)

25-05-2012 21:40:27

Łódź
Polyanko ja kupiłam takie [link widoczny po zalogowaniu] tzn rodzice ale ja takie chciałam i są super Wika w nich dobrze się czuje smiling smiley

a pro po potakiwania moja nauczyła się ruszać głową na nie... i tak to komicznie wygląda bo lata jej cała jak rusza a ta się śmieje...

pora spania więc położyłam ją koło siebie na moim łóżku ona wstaje więc mówię "Wika chcesz iść do łóżeczka?? " a ta nie tongue sticking out smiley
albo kiedyś do mnie woła tata, a ja mówię , ja nie tata tylko jestem mamusia a ona tak smiling smiley
jak już nie chce jeść to kiwa główką na nie... i pytam się jej chcesz jeszcze a ona kiwa głową na nie i śmieje się przy tym smiling smiley

Polyanko współczuję wiem co przeżywałaś smiling smiley ja mam tak nie raz...

jutro teściowa przychodzi do nas na obiad a później idziemy na basen już sie doczekac nie mogę....

a co do pampuchów to ja ich też nie robiłam tylko sklepowe smiling smiley

masz rację przyszło lato i trza nogi golić tongue sticking out smiley paznokcie malować tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Fioletowa23 (offline)

25-05-2012 23:43:54

Szczecinek
Witam wieczorkiem..

Nadusia śpi, mężuś imprezuje ze znajomymi z pracy...a ja siedzę sobie, pije likierek i rozmyślam..odpoczywam..

Zastanawiam się co robic..mam teraz dylemat.
Dowiedziałam się , że od czerwca mamy dostać umowe na pełen etat, praca tylko 8 godzin,normalna pensje i prawo do urlopu. Tłumaczyli sie, że teraz było tak ciężko bo dużo ludzi bo otwarcie, bo nowy sklep...nie wiem co myśleć..mamy dac odpowiedź kto chce dalej pracowac..nie wiem czy to nie podpucha na załagodzenie sytuacji..teraz ma być umowa na dłuższy okres..
Zaproponowałam że chciałabym pracowac na pól etatu od 15-19..pomyślą..

i jakbym została w tej pracy to znowu..głupio tak bo bratowa meża mi załatwiła prace na lipiec-sierpien..nie fajnie tak ją wystawic....nie wiem..nie wiem..ale praca na pól etatu byłaby super rozwiązaniem..nie zaniedbywałabym rodziny.., miała czas dla siebie...i jednoczesnie pare gorszy by wpadło..

Obserwuje to moje dziecko i nadziwić sie nie mogę jaka ona juz jest duża, jaka mądra..nawet nie wiem kiedy ona tak się rozwinęła..czuje , że sporo mi umknęło..przez ten miesiac tak podrosła..tak wiele już potrafi..tyle sie nauczyła..

a dziś mnie rozbawiła niesamowicie..po kapaniu jak zwyklę myłam jej ząbki, wtedy wygłupiamy się i przeglądamy się w lusterku..a ja zapytałam Nadię " a kto tu jest taki ślczniutki?" na to moje dziecko odpowiedziało "ja"..LOL nie wiem może nieświadomie ale boski był ten dialog;-) mój mały narcyzek;-)

polyanko no chudne, w końcu..:-) od poczatku pracy schudłam 4 kg..wysiłek fizyczny, stres..jedna kanapka przez cały dzień czasami nawet pół..i tak jakoś leci..chociaz stawiam głownie na stres..bo wracam po 19 i jem..nie nie jem..wpier*****;-)wygłodzona po całym dniu..a jeszcze wracam z pracy i męzuś obiadek podaje mi pod nos..zawsze już na mnie czeka..jak tu nie zjeśc..jakbym miała sama szykowac to bym nie jadła nie chciałoby mi się robić..
Taaa moglabym go podac do inaspekcji pracy..ale nie chcem..nie jestem taka..nie lubie komuś robic pod górke..szkoda by mi go było mimo wszystko..taki już mam charakter i nic na to nie poradze..zacisnę zeby i wytrwam jeszcze ..zobacze po pierwszej wypłacie czy on ludzki jest czy kawał chama..a te prace w galerii bratowa męza mi załatwiła..ale to tylko na okres urlopów..
a osioł taki pompowany ..dziecko na niego siada, łapie za uszy i skacze dupka..zrobie zdjęcie przy okazji i pokaże..

wajo i jakie wrażenia?podoba ci się taka praca? Jak Ci idzie?

a mój tata znowu w szpitalu..i znowu z tego samego powodu..nie mam już do niego siły..nienawidze go..ale i żal mi go strasznie i bardzo się boje..że kolejny raz może sie nie wylizac...jaki on jest głupi...nie mam juz do niego siły..ani łez...sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała.
Maleńka kruszyna którą w moment pokochałam.
Ta maleńka kruszyna moim życiem się stała.
Jej maleńkie serduszko z moim biło.
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło.
W chwili kiedy ją ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...Nadia:-)
>>>Kocham Cię córeczko.<<<

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

26-05-2012 08:09:58

Toruń
Witam Mamusie prosimy o glosiki smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

wajolet26 (offline)

26-05-2012 10:38:22

Łódź
laseczki najlepszego z okazji naszego drugiego święta DNIA MAMUSI - uśmiechu na co dzień, wielu radości i samych pozytywnych dni



Fioletowa to masz orzec do zgryzienia... co do pracy musisz przekalkulować co bardziej Ci się oplaca, praca na pół etetu czy ta praca od bratowej...
wiesz co no nie jest źle jeśli chodzi o moją pracę, mam sprzęt, narzędzia do pracy no i chwilkę czasu, przez tą godzinkę co rano śpi Wika czasem więcej zrobię niż jak jest od 14-16 z teściową na placu zabaw, bo przeważnie wszyscy wcześnie rano są w pracy, będę się cieszyć jak będzie wypalać.... kasę mam za umówione spotkanie i za szkolenia jak wejda....mam nadzieję ze jednak się coś ruszy smiling smiley ale za to mam mniej czasu dla siebie.... bo do tej pory jak Wika spała robiłam obiadek i miałam czas dla siebie.... teraz muszę robić to jak Wika nie śpi... no ale jakoś daję rade trzeba tylko sobie wszystko inaczej zorganizować smiling smiley


Maja, Madziusia i Agatka miłego zlotu smiling smiley bawicie się dobrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1806ania (offline)

26-05-2012 17:48:50

poznan
hej!
W czoraj i dzisiaj też byłam w pracy i chyba Kuba bardziej tęskni niż Marysia.
Wajo u dentysty byłam z Kubą więc przy okazji kazałam zajrzec małej, ale mi dentysta powiedział że pierwsza wizyta powinna byc do 18 miesiąca, a teraz mamy na kontrolę przychodzic co 3-4 miesiące
Fioletowa ja pracuje w takim nie dużym sklepie nabiałowym ale ruch jest prawie cały dzień. Ale ja lubię moją pracę smiling smiley Fajnie że siora się małą zajmie tylko szkoda że ja muszę ją wozic do niej, jak Kuba był mały to zajmowała się nim u nas a teraz tak nie chce.
Moja gwiazda w końcu rozkręca się z chodzeniemsmiling smiley
Dwie ostatnie nocki były masakryczne bo moje dziecko postanowiło nie spac tylko wyc po 2 godziny, ale ona chyba czuje że mamusia ją zostawi.


[link widoczny po zalogowaniu]
Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

26-05-2012 20:10:23

heloł

ja jak zwykle ostatnio na chwilę i tradycyjnie krótko o sobie zarumieniony mam nadzieję,że mnie z forum nie wypiszecie :confused:

byłyśmy z Polą na spotkaniu mam lubelskich 40 km za lublinem. jechałam z Madziusią.proszę mi zazdrościć grinning smiley i Madziusia zrobiła nam superaśną niespodziankę,sprezentowała Poldkowi prześliczny "pampuśny" bezrękawnik - biały w kolorowe kropki i 2 pary cieniutkich miękkich dżinsów. Pola będzie szpanować ciuchami zagramanicznymi grinning smiley no i na zlocie czarownic było zajefajnie grinning smileygrinning smileygrinning smiley i zajefajnie było się znów spotkać z Agatką i Margolcią smiling smiley Olcia jak zobaczyła tłum maluchów (sztuk 6 oprócz niej) to powiedziała "dzieci" eye popping smiley genialna dziewczynka smiling smiley

wajolet26 (offline)

26-05-2012 21:33:53

Łódź
Maja dla mnie liczy się że się odzywasz i wiemy co u Ciebie smiling smiley
strasznie sie cieszem że spotkanko się udało smiling smiley ze mogłaś dziewczyny spotkać i dzieciaki smiling smiley trzeba było im dupsko zlać za zaniedbywanie nas winking smiley

a jak Pola wśród dzieci ??



byliśmy na basenie było suuper smiling smiley Wika już zachowywała się jak w swoim żywiole smiling smiley pluskała łaziła gdzie się dało smiling smiley po prostu bomba... może na dzień dziecka postaram się małża przekonać aby iść na taki superaśny basen ze wszystkimi udogodnieniami smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

26-05-2012 21:46:37

Wajo- Pola najbardziej interesowała się ebobasowym bączkiem (Oka dostała),na marginesie-wielki,fajny,czad grinning smiley i włączonym telewizorem-w domu ma szlaban.ale nie bylo histerii,dąsów i fochów smiling smiley Madziusia wzięła ją na kolana i nic wielkie oczy dziecko siedziało spokojnie i dostojnie tongue sticking out smiley może dlatego,że ogladała tv. a jak Oka ją wzięła na ręce (szok),to przytuliła policzek do jej policzka (szok kolejny).ale Oka w ciąży,Poldek już się w czasie ostatnich świąt do ciężarówki widzianej pierwszy raz w życiu przyklejał,może czuje,że dzidzia w brzuchu smiling smiley a dziś nawet pokazała u lali oczko paluszkiem...

wajolet26 (offline)

26-05-2012 22:32:26

Łódź
heh Maja super czytać takie rzeczy - tzn sytuacje smiling smiley fajnie że możecie tak się spotykać oby częściej smiling smiley jak widać Pola lubi towarzystwo smiling smiley
poproszę o zdjęcie jakieś smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

26-05-2012 23:05:05

Bielsko- Biała
Majunia ale fajnie,.zazdroszczę wam takiego spotkania. szkoda ze nasze kiedyś nie wypalilo. A teraz jak nas tu tak malo to juz wogóle malo prawdopodobne zeby wypalilo, no ale wam jest łatwiej coś zorganizować bo jesteście z tego samego miasta. Fajne prezenty dostała Pola. No i czekamy teraz na foty, dużżżżżżżżo fotek! A Agatka czemu sie już nie odzywa??wow, z tym "dzieci" to mnie w szok Margolcia wprawiła!!
Wajo no popatrz, kilka wyjść na basen i dziecko czuje sie jak w ryba w wodzie!! super!! może zostanie pływaczką!
Fioletowa to rzeczywiscie teraz masz dylemat. Ciekawe czy to tylko takie chwilowe jak szef wyczul ze ludzie zaczynają się buntowac?? poczekaj , narazie się nie zwalniaj, ale to poł etatu to też dobry pomysl. Ja też już bym naparwdę poszla na takie pol etatu. Zawsze kilka stówek by wleciało.
Ania, mamusia jej nie zostawi,. tylko będzie robić akuku na kilka godzin dzienniesmiling smiley Marysia sie przywyczai, jak będzie widziec ze mamusia wraca codziennie.
Wajo zapomiałam fajne ma Wika te sandałki i niedrogie, ja kupiłam ciut droższe, ale jestem teraz niezadowlona i pójde je zwrócić. Jula je ma stanowczo za sztywne, podeszwa prawie wogóle się nie zgina. A takie butki dzieciece powinny byc bardzo elastyczne. Nie wiem, cos mnie tak zamulilo w sklepie i je wziełam. spodobala mi sie kolorystyka(były liliowo białe) i to ze sa całe ze skóry. Nie wiem sama gdzie kupić, zeby były niedrogie i ładne. W tym sklepie co zawsze Bartkowi kupowalam nic ostatnio nie wpadło mi w oko, bo wszystko było w rózu. A róż już mi bokami wychodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.