Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

Anonimowy użytkownik (offline)

30-03-2012 22:00:57

Wajo - ja firanki wieszałam,zasłony prasowałam,to jestem dopiero teraz...mój N też się nabija-jak Pola się obudzi i za chwilę ziewnie,to mówi-"to co? kładziemy z powotem?"winking smiley

a nie mówiłam,że forum zdycha??? diabełek styczniówki już nie piszą,marcówki i kwietniówki się wyniosły....hhhmmm...

1806ania (offline)

30-03-2012 22:17:29

poznan
Oj to żeby nasze forum nie zdechło to może ja coś napiszęsmiling smiley Codziennie sobie obiecuję że coś tutaj skrobnę i jakoś mi to nie wychodzi ale czytam codziennie.
Ja też okna mam umyte i firanki powieszone i takie większe porządki świąteczne już zrobione.

Co do rozmiaru bucików to Maryśka nosi 19.
Od kilku dni chodzi za jedną rękę i w końcu zaczyna sama stawac, czekam aż zacznie chodzic.
Z zasypianiem u nas nie ma wielkiego problemu tylko że musi zasypiac w wózku
wajo super że ci się udało z wychowawczym, my niestety przekraczamy tę śmieszną kwotę na osobę.

moja mała artystkasmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-30 22:24 przez 1806ania.

Anonimowy użytkownik (offline)

30-03-2012 22:30:18

Ania - Marysia cudna smiling smiley widać,że się kredki podobają grinning smiley

1806ania (offline)

30-03-2012 22:41:12

poznan
Majka kredki bardzo się podobają i nawet już wie jak smakują, ona wogóle bardzo lubi zabawki Kuby, jak weźmie samochód albo traktor to potrafi pół godziny jeździc po podłodze


[link widoczny po zalogowaniu]
Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

30-03-2012 22:42:06

Łódź
heh no Marysia cudownie wygląda ile radości jej to sprawia grinning smiley

moja też lubi pisać długopisem .... ale po sobie tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

30-03-2012 23:00:46

Gniezno
WajoPoprostu Cie lubie :-)Kasia jak już zaśnie to śpi do rana schodzić nie umie z tapczana wchodzić też nie najlepiej to raczkować i kulać ;-) 3maj sie buziaczki
1806aniaAleż uroczy uśmiech,ile ząbków,jakie fajne włoski i już umie rysować.Super.Buziaki dla artystki ;-*
MajuniaGdzie tam forum zdycha my jesteśmy


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

miniulka27 (offline)

30-03-2012 23:04:47

Gniezno
WajoKasi co dać to co do rączki to do buzi bierze.Dzisiaj kupiłam jej naklejki na ścianę motylki i miała radoche tylko była zła że nie może ich wziąźć chociaz 1 odkleiła zgniotła i próbowała spowrotem przykelić


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

31-03-2012 08:50:28

Łódź
hello smiling smiley
nocka oki smiling smiley
moja nauczyła się ściągać rajstopy z siebie smiling smiley ja muszę lecieć do sklepu po drobne zakupy a jest masakra na dworze.... teściowej nie opłaca się wołac sad smiley więc młoda chyba podrzucę do sąsiadów, około 10tej zejdę i się spytam czy popilnuja młodej na jakieś 40 minutek...


Miniulka ja też Cię lubię grinning smiley i życze Ci wszystkiego co najlepsze smiling smiley
heh moja też ściąga wszystkie naklejki zgniata je do buzi i tak w kółko smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

31-03-2012 10:08:36

heloł

Miniulka - no tak,ktoś honor wątku ratować musi grinning smiley Pola też nie umie schodzić z kanapy,ani wchodzić.czasem podnosi jedną zgiętą nóżkę,sama się brzuchem na wersalce kładzie,ale czy to są próby wchodzenia,czy moja nadinterpretacja,to nie wiem winking smiley

Ania - zapomniałam napisać,że Marysia ma urocze kitki smiling smiley wygląda słodko.moja wciąż bardziej przypomina rozczochranego łobuza płci męskiej :laugh_new:

Wajo - u nas też pogoda do [link widoczny po zalogowaniu] ,leje,spacer rodzinny odwołany diabełek w związku z tym Pola od pół godziny w łóżeczku.założenie jest takie,że ma spać! rzeczywistość wyglada tak,że nie śpi tylko jęęęęęczyyyy angry smiley

no i muszę wyjąć,bo ryk.a na spacerze już dawno by spała....

aha,Wajo,ja na zakupy wysłąłam N.no i z Poldkiem będę się męczyć przez nast 2 h sama...

wajolet26 (offline)

31-03-2012 11:31:11

Łódź
ja chyba dziś osiwieje młoda marudzi że szok... mam jej dziś normalnie dość.... poszłam przed 10 do sąsiadów i już po 10.15 byłam z powrotem...szybkie zakupy bo wczoraj zrobiłam większe....
dla mojej córci jestem nie dobrą matka... bo kładę ją spać - a przecież ona ledwo patrzy na oczka i trze te oczy.... no i czyszczę nosa aby lepiej jej się oddychało... mam nadzieje ze S będzie w lepszej formie i przejmie ja po obiedzie bo ja inaczej zwariuje... ja chyba mam dziś zerowy stan psychiczny .... sad smiley
idę napić się kawy...

aaa Maja gratki spadku wagi a tak się martwiłaś ostatnio że zjadłaś pizze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.