Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

madziusiapl (offline)

16-01-2012 22:53:56

Lublin/Uk
Polyanka a na jakiej ty jestes djecie?
Moniczka z takiego jednego testu na stronce poswieconej dunkanowi to wynika ze na tej diecie powinnam byc do maja.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

polyanka (offline)

16-01-2012 23:05:54

Bielsko- Biała
Madziusia ja jestem na diecie plaż śródziemnomorskich (south beach) , też przeczytalam ten artykuł, i kurcze sama nie wiem w jak dużym stopniu moja dieta różni się od twojej, bo przecież w mojej też na początku spożywa sie (te pierwsze 2 tyg)samo bialko plus warzywa, no ale to są tylko 2 tygodnie, moze ewentualnie przedlużyc 1 etap do 3 tygodni, bo poźniej autor przestrzega ze organizm "zapomina" jak sie trawi węgolowadany , wiec konieczne jest wprowadzenie pomału zdrowych weglowodanów. Ale jak piszesz ze musiałabyś być na tej fazie protal 2 aż do maja, bez weglowodanow to kurcze za długowielkie oczy wiesz starałam sie znaleść cos w necie czy moja dieta moze byc niebezpieczna dla zdrowia, ale znalazlam tylko ostrzezenie dla osob z cukrzycą i z podniesionym poziom cholesterolu, a tak przedstawiana jest w samym superlatywach.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

17-01-2012 08:37:49

heloł

ja na momento,bo N się kąpie,a Poldek szaleje

Madziusia - co do dukana,to się nie wypowiem,bo guzik wiem.artykułu jeszcze nie czytałam,ale sama już nie wiem,czy ta dieta jest szkodliwa sama w sobie,czy tylko dla tych,którzy ją źle przeprowadzają. Sympatyczna napisała,że schudła na niej 15kg w miechy.skoro pisze,to żyjegrinning smiley a skoro chce dietę powtórzyć,to znaczy,że poważnych kłopotów ze zdrowiem nie miała.może ją zapytaj przy okazji,bo 15 kilosów na minusie to sporo
ja jak Wajo nie jem smażonego,słodyczy,słodkich owoców,posiłki co 2-3 godz,kolacja 19-20-ale tu nie daje rady i gdzieś koło 21 dobijam się jeszcze dwoma waflami ryżowymi.waga stoi-dziś 67.9angry smiley

potem się odezwę:joliecouette:

wajolet26 (offline)

17-01-2012 08:55:52

Łódź
hej poranie smiling smiley Wika najedzona i już buszuje w zabawkach smiling smiley może odwiedzi ją dziś kolega 2 dni starszy smiling smiley
Moja waga dziś wskazała 69.6 smiling smiley
Nocka oki ...
Moniczka super że w grupie sa też mamusie - będzie Ci raźniej i z nimi tez możesz porozmawiać o sprawach dzieciowych smiling smiley
Madziusia też nie wiem co powinnaś zrobić... jeśli dasz radę się "zaprzeć" tak jak ja tzn nie jeść pewnych pokarmów i trzymać się tego to dawaj bez diety a jeśli nie to poczytać więcej o diecie np Polyanki i zastosuj się do niej... tylko trzeba właśnie w tych dietach trzymać się ustalonego "terminu"... a w "mojej" możesz czasem iść na ustępstwa...

Wika wczoraj usneła dopiero około 22 nie wiem co jej odbiło... zanim usnęła bawiła się małą laleczką i smoczkiem i czytała im książeczki tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

17-01-2012 09:08:20

Łódź
Dla Idusi i Margolci dużo buziaków i najlepszego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

17-01-2012 10:28:54

to ja też składam życzenia smiling smiley

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MARGOLCI,KASI I DUSI !

[link widoczny po zalogowaniu]

Polyanka - ja jestem się w stanie pilnować jeśli chodzi o wyeliminowanie niektórych produktów,ale dość twarda nie jestem by trzymać rygorzarumieniony ale rozumiem,że dla Ciebie to najlepszy sposóbgrinning smiley a ostzrzeżenia dla diabetyków raczej występują we wszystkich dietach,bo te mogą u nich prowadzić do niedocukrzenia albo do niebezpiecznych wysokich skoków cukru.poza tym cukrzycy muszą jeść regularnie,pilnować IG itd.itp. także z tego co piszesz,to Twoja dieta jest z tych zdrowych-tak mnię się wydajegrinning smiley ja np.węglowodanów nie eliminuję,ale zamieniłam je na zdrowsze-kasza,pieczywko chrupkie,z białego chleba zupełnie zrezygnowałam.dziś masochistycznie smażę N naleśniki-z białej mąki tradycyjne,cieplutkie i baaardzop niezdrowe [link widoczny po zalogowaniu]

Madziusia - tak jak pisze Wajo,jak się obawiasz dukana,to może dieta Polyanki? pewnie efekty nie będą tak szybkie/spektakularne,ale będą na pewnosmiling smiley a w uk nie możesz skonsultować się z lekarzem? może fachowiec coś doradzi?

piszę i piszę,właśnie musiałam awarię w postaci kupsztala u Poldka zlikwidować...

Miniulka - gdzieś Ty????

Moniczka- super,że już na pierwszym szkoleniu odniosłaś pozytywne wrażeniesmiling smiley gdyby było inaczej i tak byś się nie zniechęciła,bo jak pisałaś,twarda baba (a raczej babeczkatongue sticking out smiley) z Ciebie,ale zawsze to milej spędzać czas w towarzystwie miłych ludzi grinning smiley

Wajo - widzisz,waga już troszkę ruszyła,brawo!!! jesteś na czele peletonugrinning smiley ja mimo że wstawiłam suwak druga,to w wynikach będę na szarym końcu,bo jak pisałam,nie za bardzo mogę sobie poradzić z większym rygorem.ale w "biedrach" mam już 2 cm mniej! [link widoczny po zalogowaniu] i gratuluję suwaczkasmiling bouncing smiley

Mamira - Twoja Oliwka na biedronie cudna,a okrzyki bombowe grinning smiley wybacz,ale Twojego problemu,czyli chęci przytycia nie rozumiem,nie rozumiałam i nigdy ( niestetydiabełek) nie będę rozumiećwinking smiley

Sandra - skrobnij coś....

piszę tego posta już 40 min,więcej nie pamiętam,ale jak sobie przypomnę,albo doczytam dokładniej,to napiszę.i tak ciągle do tego coś dopisujętongue sticking out smiley

aaa...Agatka - a Ty jaką dietę będziesz stosować?

Madzi - Emusia po prostu prześliczna! a wystroiłaś ją REWELACYJNIE! pokazywałam swojemu N,był przekonany,że Emcia jest sporo starsza od PoldkaLOL nie mogę się napatrzeć,jak Twoja mała kobietka pięknie wygląda w tej sukience w kratkę.jak mała modelka z katalogu mody dziecięcejsmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-17 10:33 przez majunia.

radmag87 (offline)

17-01-2012 10:41:46

Wołomin
Hej,

wszystkiego naj naj naj dla Dusi, Kasi i Olismiling smiley

u nas już chyba po chorobiesmiling smiley górną jedynkę już prawie widaćsmiling smiley
całkiem ładna u nas dziś pogoda, słoneczko świeci i czyste niebo. trzeba będzie na spacerek ruszyćsmiling smiley dawno nie byliśmy przez te chorubsko.

macie może jakieś fajne pomysły na przystawki?? znajomi do nas wpadają w piątek i szukam pomysłówsmiling smiley

przepraszam ze ja tak o jedzeniu tu zaczynam, a wy biedactwa na dieciesad smiley życzę wszystkim żebyście dotarły zdrowe do tej mety kilogramowejsmiling smiley

Tomeczek śpi a ja szukam pomysłów też na necie, ale nie ma to jak sprawdzone pomyły przez znajomychsmiling smiley

chciałam wstawić kilka zdjęć ze ślubu ale zajmują dużo miejsca i lipa. wie ktoś jak się zmniejsza rozmiar zdjęcia??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

17-01-2012 10:44:12

Łódź
heh no ciotka gapa zapomniała o Kasi smiling smiley Kasiu sto buziaczków i wszystkiego naj naj smiling smiley
Maja zazdraszczam tych naleśników smiling smiley zjadłabym winking smiley
my na obiad mamy wołowinę gotowaną z cebulką kartofelki i mizeria... Wika ma pomidorówkę smiling smiley
Wika zaraz dostanie druga porcję mleka i mam nadzieję że troszkę pośpi.. bo później przyjeżdża do nas kolega 2 dni straszy od Wiki smiling smiley
Właśnie Miniulka co z Tobą ?? gdzie się podziewasz ??
Maja ja też nie rozumiem Mamirki no ale ktoś musi się odchudzać by ktoś mógł przytyćtongue sticking out smiley
Na jakim czele jestem ?? ehś chodzi Ci o ilość zgubionych ?? to może, ale ja wcześniej zaczęłam...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

radmag87 (offline)

17-01-2012 10:57:33

Wołomin
a jeszcze jednosmiling smiley czy macie problem z ubieraniem dzieci na dwór?? bo ja mam straszny, mały tego nie cierpi !! i zastanawiam sie czy tak wszystkie dzieci mają czy tylko mój taki egzemplarz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Fioletowa23 (offline)

17-01-2012 11:01:57

Szczecinek
Hejka.
Co za noc..co chwile kaszel mnie budził ale sie załatwiłam...nieleczyłam przeziebien i teraz mam, nie zdziwie sie jak coś mam z płucami nie tak..w czwartek do lekarza ide.
Nadia dziś na śniadanko jadła normalny chudy twarożek. Zrobiłam z rzodkieweczką i szczypiorkiem ale jej smakował.
Dawałyscie dzieciom twarożek?

moniczkaTy bedziesz pracowała w domku?Kiedy zaczynasz?

wszystkiego najlepszego dla solenizantów

Emma na zdjęciach prześlicznie wygląda. Elegancko ubrana, mała księzniczka. Słodziutki ma nosek, taki do zacałowania:-) Nadia ma podobny;-) Widać, że imprezka udana i mała jubilatka zadowolona.A to najwazniejsze;-) No ja juz powoli zaczynam myśleć o naszym roczku:-) to juz za 1,5 miesiaca.

Polyanka Twoja dieta faktycznie zdrowa jest i z pewnościa smaczna ale ja nie mogłabym sobie na taka pozwolic, dość droga jest. Noi nie miałabym czasu gotowac 3 obiadów..teraz ledwo sie wyrabiam ze wszystkim.
Nikola ma teraz ferie to jest łatwiej, nie musze rano wstawac no i przy Nadii pomoże, do sklepu pójdzie, kochane dzieckosmiling smiley

A nie pochwaliłam Wam sie ... Nadia w niedziele zrobiła 2 samodzielne kroczki..od tatusia do mamusi:-)i juz coraz wiecej daje sie prowadzac za raczki, wiec coraz mniej raczkuje.

A wczoraj kupiłam w koncu Nadii porzadną dziecięcą szczoteczke do zębów,bo ta na palec już sie nie sprawdzała, gryzła mi palca:-) i kupiłam tez paste z Ziaji bez fluoru od pierwszego ząbka i teraz szczotkujemy zabki 2 razy dziennie, po jedzeniu. Wszystkie 3 razem, Nadia ma fajna frajdę:-)

Co robicie dziś na obiadek? Nikola sobie zażyczyła nuggetsy:-)mam piersi wiec może byc i do tego frytki...u mnie strasznie ciezko jest gotować zdrowo i nietuczaco:-)i pewnie tez sie złamie i zjem troche.
A wczoraj w nocy upiekłam drożdżówke z budyniem...i pozwoliłam sobie na kawałek..gdzie moja silna wola...????aj musze nad soba popracowac, bo az mi glupia jak was czytam jak sie wszystkie wziełyście ostro za siebie..wajo a u ciebie to efekty rewelacyjne, sporo schudłaś od listopada. Brawo!


[link widoczny po zalogowaniu]

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała.
Maleńka kruszyna którą w moment pokochałam.
Ta maleńka kruszyna moim życiem się stała.
Jej maleńkie serduszko z moim biło.
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło.
W chwili kiedy ją ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...Nadia:-)
>>>Kocham Cię córeczko.<<<

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547780, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.