Lutóweczki 2011

Wysłane przez kasia831 

Anonimowy użytkownik (offline)

11-07-2011 13:03:48

Wajo - załóż córci osobny profil,z chęcią poczytamy co by powypisywała o mamusiwinking smiley
mówiłam dziś rano N,że chętnie bym nagrała te"beki" Poli,bo taka mała słodka dzidzia,a beka jak pijak spod budki z piwem,ale weź tu człowieku traf...grinning smiley

mamira (offline)

11-07-2011 13:54:33

Ale się rozpisałyście!!

Majunia chyba się pomyliłaś w imonach bo córcia Wajo to Wiki a nie Oliwia smiling smiley Słodziutka była Twoja Pola! Mi też zajmowało dużo czasu ubieranie małej smiling smiley
A jak tam cipuchna Twojej córci?? Moja kuzynka do mnie dzwoniła i ma ten sam problem ale ona poszła do lekarza i mała dostała genicjane i jakiś syrop na to. Niby zaraz nastąpiła poprawa smiling smiley
Wajo Wiki cudna a na tym filmiku z tatusiem to gdybym nie wiedziała że to ona i tylko słyszałabym jej głosik to byłabym pewna że to Olcia grinning smiley One mają identyczny śmiech! smiling smiley
Sandra mój zieńciunio na filmiku jest jeszcze fajniejszy niż na zdjęciach smiling smiley
Karolinko nie przejmuj się! Każde dziecko ma swoje tempo! Zobaczysz że Zosia to wszystko nadgoni a jeszcze nawet może nasze dzieciaczki w umiejętnościach przegoni smiling smiley

Kurde zapomniałam o czy pisałyście!

aaa Oliwia to się do wszystkich śmieje i mam to szczęście że jak mnie widzi to aż się ze szczęścia trzęsie grinning smiley No ale ogólnie to wszystkich uwielbia byle tylko do niej gadać i się z nią wygłupiać smiling smiley

U nas też leje sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

11-07-2011 14:13:53

Mamira,Wajo - ale wpadka z tymi imionami...zarumieniony
biorę magnez i witaminy,a rozkojarzona dalej jestem,możecie mnie zlać za karę:whipping:

serial ZMAGANIA Z PUPĄ trwa niestetydiabełek
wietrzę,przemywam przegotowaną wodą i smaruję tormentiolem,troszeczkę ustąpiło.pediatra mówiła,że Poli pupa i tak źle nie wygląda i to przy pampersach normalne,kazała wietrzyć i tyle,nawet nie poleciła żadnego kremu ani maści...angry smiley
jak nie zlikwiduję tego szybko,to się pojawię u tej lekarki i powiem,że to nie jest normalne,bo przetestowałam wszystkie sposoby i nic...
przed chwilą właśnie się wietrzyłyśmy i w ciągu 10 min Poldek nasiusiał 2 razymoody smiley

mamira (offline)

11-07-2011 14:23:20

A może spróbuj z tą genicjaną. Odpieluszkowe zapalenie skóry jest winą grzyba i genicjana jest na to super tylko strasznie farbuje. Moja kuzynka polewa (bo jest to już w roztworze) małej pupę przy każdym przewijaniu. Z tego co wiem to genicjana jest bez recepty.

Ja się nie gniewam o Twoją pomyłkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

11-07-2011 14:37:52

Łódź
heh nie da się trafi niestety smiling smiley bo ja już dawno bym to nagrała smiling smiley
wróciłyśmy z szybkim zakupów aby deszcz nas nie zmoczył smiling smiley
młoda terrorystka wymusiła jedzonko płaczem - histerią - chciałam podać jej słoiczek ale zjadła ze 3 łyżeczki - ale za długo było jej czekać na kolejne łyżeczki ze musiałam mleko robić ....
teraz śpi...
idę też coś zjeść - dziś gołąbki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wajolet26 (offline)

11-07-2011 14:42:19

Łódź
heh a ja gapa nie zwróciłam uwagi myślałam że piszesz do mnie że Olivcia super dziewczyna -ale ze miałaś na myśli Mamirki córkę smiling smiley

Majunia nie wiem co poradzić na Twoje zmagania... a powiedz jeszcze co używasz - może zmieniłaś mydełko albo żelik do mycia Poli i ją to też uczula ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

11-07-2011 14:50:49

Mamira - to jest genicjana,czy gencjana?żebym nie dała plamy w aptece...
o tym pisała chyba Ania77,ale głowy nie dam sobie uciąć...
czytałam,że mogą to być grzybki i wtedy lekarz powinien przepisać maść z antybiotykiem
dobrze,że Pola sie nie skarży,nie piecze jej to,nie ma tych krostek już zbyt wiele,ale jednak są,a mnie przy każdym przewijaniu szlag trafiaangry smiley

Wajo - ja bym zjadła goląbki z kaszą gryczaną i pieczarkami,bo mięska do ust nie biorę.
moja mama pyszne robi...mniam...ale teraz grzybów też nie ruszam ze względu na karmieniesad smiley

przypomniało mi się-w biedronce NAN już prawie 16zł
pietruszka za to 6.47 a pomarańcze 3 z groszami...wielkie oczy
widocznie taniej sprowadzić do nas cytrusy niż wyhodować pietruszkęgrinning smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

11-07-2011 15:02:58

no i post mi się skasował,wrrr

Wajo - ja pisałam do Ciebie o Wikusizarumieniony a że Olivcia Mamiry (żeby nie było wątpliwościgrinning smiley ) też cudna to wiadomo!smiling smiley

nie zmienialam żadnych kosmetyków,chusteczek i pieluszek
jeszcze trochę i polecę do pediatry,bo nie satysfakcjonuje mnie jej odpowiedź,że tak to jest przy pampersach

wajolet26 (offline)

11-07-2011 15:54:41

Łódź
ja tez miałam coś napisać ale przez histerię młodej zapomniałam smiling smiley dziś jest ciepło smiling smiley więc ubrałam młodą w krótki rękaw i krótkie spodenki, miała skarpetki jeszcze. poleciałam szybko do sklepu... zostawiłam ją przed sklepem i kupowałam chleb... słyszę bo wchodziła jakaś babeczka o jaki poważny nawet się nie uśmiechnie... - a jej mąż stał przed sklepem i do mnie " czy jej nie za zimno"... udałam że nie słyszę i poszłam dalej...
Wkurzyłam się... nie dość że na Wikę powiedzieli że chłopak winking smiley a dwa uważają mnie że ziębię córkę.... wrrr... miała czerwoną bluzeczkę z rękawkami w "falbanki" i kwiatka na piersi smiling smiley ogólnie ja tam ubieram młoda we wszystkie kolory .....
ehś...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamira (offline)

11-07-2011 16:12:05

Majunia to genecjana. To powinno wystarczyć. Specjalnie się o to wypytałam i lekarka kuzynki mówila że jeśli się nawróci to też ma tylko tym polewać.
Co do cen. NAN1 600g najtańsze jest w rossmannie (20,59zł) a znowu NAN2 najtańsze jest w carefur (22 z groszem). Już zdążyłam się zorientować smiling smiley
Wajo ja już kiedyś pisałam że jak wychodzę z małą i mam ją ubraną na różowo to każdy mówi "Jaki śliczny chłopczyk" a jak jest na niebiesko ubrana to wszyscy "jaka słodka dziewczynka". Z ludźmi się nie dogadasz zawsze coś im będzie przeszkadzać. Ostatnio skwar jak diabli, ja ubrana w krótkie spodenki, mała tylko body a babka jedzie z dzieckiem w czapce, z narzuconym kapturem, kurtka i koc. Niestety nie widziałam co po tym kocem było. Ja jestem zdania że dziecko ubiera się jak siebie, czyli jak nam jest ciepło to i dziecko cińko ubrać a jak jest chłodno to i dziecko też cieplej ubrać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.