mamusie styczeń 2011

Wysłane przez biedrona16 

Kassia (offline)

21-10-2011 20:27:09

hello

pusto pusto eye popping smiley

Justyna moje dziecko tez placze za tatusiem i jak jest z nim to nie nie musi robic tylko siedzi i usmiecha sie a jak meza nie ma to szalenstwo hehe smiling smiley

wreszcie piatek, młody spi M w pracy a ja sie releksuje ale jakos nie moge bo caly czas mysle o sprawdzianach ktore musze sprawdzac tongue sticking out smiley

nie karmie juz cycem jakis czas
i podpalam troche :/

pozdrowionka dla wszystkich mamus i dzieciaczków :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Alicja_26 (offline)

22-10-2011 09:06:35

Wrocław
pozdrawiamy Mamusie z Pociechami grinning smiley

Taki mam widok o 6 nad ranem - najlepiej w weekend :/

Mamy 2 ząbki, stajemy na nóżki jak się czegoś chwycimy, ganiamy za kotem (kot schudł.....)
A ja ważę mniej niż przed ciążą hehe grinning smiley


Śliczne macie Maluszki normalniezjadłabym ;D

No i co....napisałam się sad smiley
Muszę lecieć bo Misia rozbiera łóżeczko na części


buziaczki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

klau (offline)

25-10-2011 14:39:36

Chełm
Witajcie, zbierałam sie do napisania jakis czas no i w koncu sie udało.
Nawet nie pamietram kiedy ostatnio pisałam i o czym. W każdym bądź razie chrzciny zaliczone. Mały wariował cała msze, gadał i śmiał sie na zmianesmiling smiley
Ząbków nadal brak. Zamiast mniej, coraz wiecej razy budzi sie w nocy. masakra jakas.
W dziec strasznie dokazuje, w łóżeczku juz stoi i po poreczy przechodzi z jednego konca na drugi. Jak raczkueje po podłodze nie da sie za min nadazyc caly czas sie wspina inne zabawy nie istnieja.

kassia ja tez popalam od dłuzszego czasu, do tego strasnie przytyłam i do tego moja samoocena sięgnęła dna.
Strasznie zle sie jakos czuje, całe dnie sama, mozna zwariować, czasami przyjedzie moja mama albo zajrzy babcia i i tak więcej mi krwi napsują niż pomoga, wszysto mnie zreszta wkurza.
maz wraca prawie w nocy wychodzi przed siódmą, wolne ma tylko w niedziele a i tak pieniądze z tego marne. Zazdroszczę tym ktore mogły wrócić do pracy, ja juz powoli dziczeje, a widoki na przyszłość nieciekawe.
uff

a to aktualny Antoniosmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 14:46 przez klau.

Kassia (offline)

25-10-2011 20:14:13

Alia - Laurka slicznotka smiling smiley tez mam podobne widoki o 6 rano winking smiley

Klau ja tez przytylam, jemduzo nie karmie i juz kg do przodu sad smiley
ja troche zazdroszcze mamusiom ktore sa w domku z dziecmi ale dobrze tez isc do pracy smiling smiley

uff byle do piątku i długi weekend grinning smiley

pozdrawiam

edit.

Klau taki Antonio sliczny ze wszystkie smutki i troski ida na bok smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 20:15 przez Kassia.

klau (offline)

26-10-2011 09:51:43

Chełm
Nadrabiam forumowe zaległości.

AntZ gimnastyka 2 razy w tygodniu i jeszcze taniec, wow. jak ty znajdujesz na to czas.
Ja dzisiaj jestem umówiona na paznokcie i i tak musze odwolac bo opiekunka mi nawaliła i nie mam z kim malego zostawic. raz na 3 tyg wychodze z domu na 2 godziny zeby zrobic cos dla siebie a i tak wszystko szlag trafia.

chyba wpadam w paranoje.

Kassia dzieki Antosia usmiech to moje jedyne pocieszenie ostatnimi czasy.




[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

26-10-2011 13:03:52

wejherowo
dziewczyny ja w poniedziałek poszłam z kumpelą do kina , nie wychodziłam sama od 9 miesięcysmiling smiley. Miałyśmy iść na komedię a skończyło się na wojennym i tyle z naszego relaksiku. Do tego film był średniej klasy . I tyle się nabawiłam. Więc u mnie też do bani. Czekam zawsze na ten weekend to chociaż mąż jest z nami. I też przytyłam i ciężko zrzucić, niby tyle biegam za Łucją ale nie mam czasu na normalny posiłek w ciągu dnia więc łapię jakiś jogurt czy wafelka. I tyłek rośnie. Już nie mogę w lustrze na siebie patrzeć. Szkoda gadać, chyba nas jesienna depresja dopada.

A moja panna chce chodzić i chodzić. Od jakiegoś czasu łóżeczko ją parzyła ale dziś udało mi się w końcu uspać ją właśnie w łóżeczku i śpi już godzinkę :sleeping_baby_55:radość Mało kiedy tak długo śpi. W sobotę kupiliśmy jej buciki na zimę w CCC takie do chodzenia . Wzięłam rozmiar 20 więc mam nadzieję że wytrzymają do końca zimy.

[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia_89a (offline)

27-10-2011 07:57:00

Leszno
Witajciesmiling smiley
u nas dobrze, jakoś do przodu.. też praktycznie cały czas same, małż w pracy na 48h wraca na 24 i znowu idzie na 48 więc nie jest lekko a jeszcze w listopadzie przetarg i nie wiadomo czy praca będzie od stycznia:/ jeżeli nie to M będzie musiał iść do budowlanki i dojazdy do Poznania więc nie będzie go cały tydzień a jak wróci w niedziele to będzie odpoczywał.. ajć oby ta praca co jest teraz się utrzymałasad smiley

a i pogoda nas nie rozpieszcza, zimno, ciemno i pada ani to wyjść ani nic.. a chciałam Mani zdjęcia porobić w parku a tu dupa a nie pogoda:/

Mania zdrowa odpukać.. w dzień coraz mniej śpi ale na szczęście umie się trochę zająć sobą i mogę w domu coś zrobić no i 19-20 zasypia jak orzechwinking smiley

no ja już obkupiona na zimę dla Majki.. buciki to ja rozmiar 22 musiałam wziąć bo teraz ma 21 z małym luzemsmiling smiley

też chciałam iść do fryzjera ale nie mam nawet kiedy :/
ostatnio zawieźliśmy małą do babci a M zabrał mnie na deser lodowy ajć.. pierwszy raz od 9 miesięcy zjadłam coś w spokojusmiling smiley

no i co do wagi to też się nie wypowiadam bo ja nawet w lustro już nawet nie patrze.. jakaś masakra.. a narzekałam przed ciążą a teraz tyle bym oddała żeby wrócić do tamtej figury.. ech ale cóż.. ważne że córeczkę mam piękną a i figure może kiedyś uda mi się doprowadzić do porządku a teraz zima to już w ogóle znowu cos przybędzieyawning smiley

no nic lecę buziaki:*:*




[link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

27-10-2011 11:26:38

Wioska
Hej dziewczynki!!!
A my wczoraj ze szpitala wyszłyśmy!!Trafiłyśmy tam bo moje dziecko uderzyło się w aucie (jak ją podnosiłam) w główkę i się przestraszyła i zaszła strasznie płaczem .Pobiegłam do apteki a tam to już pogotowie po nas przyjechało ale jest wszystko oksmiling smiley

Opieka szpitalna to jakaś masakra!!Jak jej zakładali wenflon to tak na siłę że mała aż wymiotowała z płaczu i naczynka na buzi z tego wysiłku jej popękały!!
No wyłam razem z nią!!!
A ja dalej cycuchem karmie!!Nie popalam i mam nadzieję że nie będę !!smiling smiley
Ala robi siku kilka razy dziennie na nocnik i kupkę też smiling smiley
Ja ostatnio trochę schudłam bo małą prowadzam za rączki bo usiedzieć nie może!!
No i ząbków też nie mamy ale już są pod samą skórką może lada dzień się przebiją!!!
Dzieciaczki cudnesmiling smiley
Ja małej butki kupiłam w Kubusiu rozmiar 22smiling smiley a cena prawie 60 złotychwielkie oczy
piszcie coś pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

WerCiaSZ08 (offline)

28-10-2011 08:09:36

Krzywaczka
cześć dziewczyny smiling smiley

Widzę że narzekacie.. a u mnie Szymon dość grzeczny ja o tycie się martwić nie muszę bo i tak muszę przytyć.. tydzień temu miałam rocznicę i byłam w kinie z M no i wziął mnie na obiad do teściowej więc trochę się złościłam ale potem nawet małego zostawiłam i do tego kina pojechaliśmy.. nawet sobie poradzili..

Do fryzjera to ja się wybieram od stycznia i jak na razie się nie zanosi..
Buty małemu kupiłam w Smyku za 99zł rozmiar 20 ale jak na razie za duże..
Dzieciaczki śliczne pozdrawiamy :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

31-10-2011 11:47:33

Wioska
Hej mamuśki!!!
O matko ale tu cisza!!!!!!!!!
U nas jakoś leci mała tylko chce chodzić całymi dniami a jak ją prowadzamy to tak biega że aż się poci!!
Robi siku i kupkę na nocniczeksmiling smileyI taka jestem z niej dumna LOL
Teraz śpi już ponad pół godzinki!!A ja odpoczywam bo już rano posprzątałam w domku!!
U nas cieplutko więc spacerujemy póki jeszcze możemysmiling smiley
Mi strasznie od tego biegania schudły łydki , uda i tyłek i tylko brzuszek mi został ale mam nadzieję że też niedługo zleci!!
Nadal cyckujemy i to jest ulubione jedzenie mojego dziecka!!smiling smiley
Pozdrawiam!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.