mamusie styczeń 2011

Wysłane przez biedrona16 

sw33tbaby (offline)

21-09-2011 20:25:22

Warszawa
Kassia a spróbuj np. jak gotujesz dla Adasia dodac troszke vegety ...ja tak daje Kamiśce i tak je chetniej niz takie same warzywka i miesko z wody. Poza tym ona juz coraz czesciej je to co my doprawione i poki co nic jej nie było. Oczywiscie jak jest ostre czy wzdymajace to jej nie dajemy, ale tak to raczej juz wiekszosc rzeczy dostaje.

Dzięki za komplementy dla mnie i Kamiśki . Poki co nie ciagnie kolczyków wiec mam nadzieje ze tak zostanie i chyba nie boli ja to bo jak dotykam jej uszka to nie reaguje.

A dzisiaj posłuchałam rady Ryśki i pierwszym razem jak Kamiśka zaczeła stękac popołudniu to szybko pobiegłam z nia do kibelka i tam zrobiła kupke , babcia kupiła jej dzisiaj nocniczek i teraz wieczorem zaczeła stekac na dworzu myslałam ze juz po zawodach i ze kupka jest ale jak przyszłysmy do domku zdjełam pieluszke a tam tylko malutki kleksik , posadziłam ja na nocniczku i zrobiła zaraz kupke . Dumna jestem z mojej córci !!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gabrysia84 (offline)

22-09-2011 17:31:55

Bytom
Hej dzieki! no ja bylam dzis na kontroli z mala zamiast lepiej po Bactrimie to jest gorzej!gardlo bardziej czerwone!i mamy angine :sad smiley Natulka dostala antybiotyk,eurespal krople p/bakteryjne do noska i euphorbium!dzis i jutro wzielam opieke i siedze z nia w domu bo strasznie marudzi!naszczescie pije lekarstwa czasami z kwasna mina ale pije!Jakas godzine temu miala 37,6 temp ale czekam z nurofenem jak bedzie powyzej 38!!bo organizm musia sam zwalczac i wytwarzac przeciwciala!

Sw ale kamisia ladnie wyglada w kolczykach ja tez chcialam ale boje sie zeby sobie nie pociagnela i ucha na dwie czesci nie przeciela!!chyba jeszcze poczekam smiling smiley ale naprawde super smiling smiley

Natisia teraz spi,znowu zasnela sama na lozku bo jak ja mam na rekach to strasznie sie wierci i odpycha!pewnie za cieplo jej jest albo boli ja gardelko bo nawet mi poplakuje!jejciu az mi serce peka jak widze jak sie meczy!

Kurcze i pomyslec ze za 3 miesiace grudzien,swieta i roczek Natisigrinning smiley jak to leci!!Mala uwielbia chodzic...tzn ja ja trzymam za raczki lub pod paszkami a ona przeklada nozke za nozka i tak sobie zmierza do celu grinning smiley slodkie to..i niestety woli tak sie przemieszczac niz na czworaczkach smiling smiley no i jeszcze lubi stac przy stoliku i bawic sie wszystkim co na nim lezy smiling smileyhehe

Kurcze chcialabym miec znowu tyle czasu co w ciazy...i pogadac sobie o tym i tamtym..a teraz jedynie czekam az mala zasnie zeby cokolwiek zrobic w domu jak meza nie ma!a zazwyczaj mijamy sie w drzwiach...sad smiley

papa


[link widoczny po zalogowaniu]

anisiunia (offline)

23-09-2011 11:15:48

Wioska
Hej laski !!!
A to nowa Anisiunia



sw kurteczka jaką ty masz świetną figuręsmiling smileysmiling smileyA Kamiśka słodziak i ślicznie wygląda z tymi kolczykamismiling smiley
Gabi współczuje choroby Natusi i trzymam kciuki żeby szybko minęło!!
Co do śniadanko to oprócz tych paróweczek moja Al;unia dopija wszystko cycem!!Mleka innego nie dostaje i kaszek też żadnych nie chce ale niedługo zaczne wprowadzać owsiankę bo mój lekarz mówił żeby nie kupować żadnych z mlekiem modyfikowanym i najlepiej owsiankę ugotować i potem do blendera i tak zrobie!!
Uciekam moje dziecko usypiać bo marudzi a nie śpi od 6.00
A właśnie ile czasu w ciągu dnia śpią wasze maluchy ???Bo moja dwa razy po 40 minut z zegarkiem w ręku!!
Buziakismiling smileyPotem wpadne napisać coś więcej


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sw33tbaby (offline)

23-09-2011 11:17:45

Warszawa
Ryśka to niefajnie ze angina, biedna Natalka , mam nadzieje ze po antybiotyku juz sa jakies zmiany na lepsze. A z tymi kolczykami to im szybciej tym lepiej , tylko jak bedziesz Natce przebijac uszy to poproś zeby jej najpierw znieczulili mascia , bo ja tak robiłam. Nie boj sie nie powinna ciagnac , moja Kamiśka nawet nie zwraca uwagi na to ze ma kolczyki. Rozmawiałam ostatnio z kolezanka jej corcia ma teraz 5 latek i jakis czas temu sama chciała zeby przebic jej uszy wiec Ulka z nia poszła i dała sobie przebic 1 a z drugim buył problem bo juz jej sie odechciało bo to pierwsze zabolało ja i przebijali jej to drugie uszko na siłe . Tak wiec tak jak mowie z takim maluszkiem jest lepiej.

Lol Anisiunia alez Ty odmieniona smiling smileyWidze ze teraz wszystkie bedziemy sie na krótko scinac smiling smiley
dzieki za komplementy. Moja Kamiska wieczorem usypia o 8 ranne godziny jej sie przesuneły bo ostatnio wstalje miedzy 5:30 a 7 a spi tez pozniej roznie , pierwsza drzemka trwa od 1-3 h (nie wiem dlaczego taka rozpietosc ) a druga około 30-40 min. Co do owsianki to ja daje ale ta z mlekiem modyfikow . na sniadanko smiling smiley

Dzisiaj przyjezdza moj maz i w niedziele wracamy do Wawy. Mojej Kamiśce tak sie nocio spodobał ze wczoraj nie było ani 1 kupki w pieluszcze i dzis od rana tez nie , wszystko laduje w nocniczkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-23 11:22 przez sw33tbaby.

WerCiaSZ08 (offline)

23-09-2011 11:56:35

Krzywaczka
Cześć dziewczyny winking smiley

Daaawno mnie tu nie było ale co do przeczytania was to nie za bardzo bo to jest 5 minut przerwy...

Szymon straasznie marudzi nie usiedzi za długo sam bo zęby idą idą i wyjść nie mogą. Dziś jak nigdy nie spał w nocy strasznie daje w kość ciężarnej mamusi... chyba się nie cieszy na myśl o siostrzyczce..

Strasznie źle się ostatnio czuję niedobrze mi i w ogóle ale jakoś daję radę.. jeszcze w domu taka atmosfera że aż żyć się nie chce dobrze mężulek jest tylko wieczorem ale jest...

sw33 Kamilka śliczna z resztą Ty też ślicznie wyglądasz jakbyś w ogóle w ciązy nie była też bym tak chciała a teraz to czeka mnie jeszcze większe przytycie... Kolczyczki śliczne wygląda cuudnie ;D To Kamilka już nocniczkuje ??

Anisiunia Wyglądasz prze ślicznie pozdrawiam winking smiley

Pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia_89a (offline)

23-09-2011 13:46:16

Leszno
Witajcie.
Uf.. u nas pomału się kręci. Co do Majki to:
-na dwóch zębach stanęła i od jakiegoś czasu straszna ślina znów więc może w końcu się jakiś przebije
-zasypia koło 20 i tez śpi do 5-7.. czasami się przebudzi ale tylko na chwilę
-je dosłownie wszystko, ostatnio na kaszkę to buzie cały czas ma otwartą ha ha i czeka tylko na kolejną łyżeczkę
-raczkuje i wspina się wszędzie gdzie tylko może
-nocnikowania jeszcze nie uczęsmiling smiley
-kolczyków nie planujemy.. poczekamy aż Mania sama zadecyduje czy będzie chciała czy nie.. smiling smiley
-co do snu to po 3h od wstania ma krótką drzemkę ze 30min potem w ciągu dnia jeszcze ze dwie ale czasu nie podam bo różnie czasem prześpi w sumie 3h a czasem 1htongue sticking out smiley

Wczoraj byliśmy na zakupach i kupiliśmy wszystko c niunia potrzebuję na jesień-zima.. a dzisiaj zamówiłam buciki:
[link widoczny po zalogowaniu]


a jeżeli chodzi o mnie to.. hmm zaczełam trochę ćwiczyć ale brzuszek zamiast się zmniejszac to stawał się jakby to powiedzieć.. twardy? więc zaprzestałam
fryz zmieniam dopiero na roczek małej bo teraz mi się nie chce. :p

19stego mieliśmy rocznicę.. mąż przygotował obiad.. kolację.. kupił wino.. kwiaty.. mała zasnęła ok 20 i cały wieczór był nasz.. a rano jeszcze zabrał nas na basen hehe.. smiling smiley niestety padało cały dzień więc nie byliśmy na spacerku ale ważne że czas spędziliśmy razemsmiling smiley

pozdrawiamsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

23-09-2011 15:42:27

wejherowo
dziewczyny wszystkie wyglądacie super a maluszki przesłodkie.

kassia my się jeszcze nie staramy ale od stycznia nie będziemy się już zabezpieczać.

anisiunia moja córcia śpi tak. W nocy od 19:30 do 7 rano. Potem ok 11 i 15 drzemki tak po 20-30 minut. Czasami dłużej. Więc jak już mała śpi to nie wiem w co ręce wsadzić. W nocy budzi się ze dwa razy ( tak ok godz 2 i 5) na mleko ale wypije tak po 60-90 ml i śpi dalej.

My jutro znowu do teściów na noc jedziemy. Mąż ma jakąś dodatkową fuchę z teściem więc będzie zarabiał a ja z Łucją spędzimy czas z teściową.smiling smileyprzewracjący oczami Damy jakoś radę. Wieczorkiem muszę jabłecznika zrobić bo obiecałam im że przywiozę.

No i kupiliśmy małej półbuciki w CCC takie lakierowane za 39 zł. Całkiem fajne. Ważne że w ogóle dostałam jakieś bo mój brzdąc ma pulchną stopę i mieliśmy problem z wsadzeniem nóżki w większość bucików. Kozaczki na zimę dla niej mam i śpiwór więc kupować nie muszę no chyba że się coś zmieni.

anisiunia (offline)

23-09-2011 21:25:25

Wioska
Jestem i jasmiling smiley
Moje dziecko już śpi za to dzisiaj poszła w dzień spać dopiero po 16.00 ale pospała dwie godzinki!!Teraz też szybciutko padła!!
Wercia oj pamiętam te pierwsze tygodnie ciążysmiling smiley , dobrze że wszystko ok z dzidziusiem a moja Ala też dokazuje!!W ogóle to jest rozpieszczona i wycacana ale to nie tylko moja wina!!
Dziewczyny dziękuję za miłe opinie odnośnie mojej fryzury i wiecie co czuję się dużo lepiej tylko jeszcze kilogramki musiałabym zrzucić ale jakoś dam rade (tak myślęsmiling smiley)
Teraz czekam na męża ale pewnie będzie późno w nocy biedaczysko mojesmiling smiley
Raczkować moja niunia wcale nie chce ale za to jak chętnie na nogi staje i już kilka nocy z kolei jak się budzę patrze a ona w poprzek łóżka śpi!!Nie wiem jak ona to robi ale muszę którejś nocy zobaczyć!!
No to uciekam się wykąpać i chyba położe już się koło niuni!!
Buziaki papa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzi1984 (offline)

25-09-2011 20:18:37

Koszalin

Kassia (offline)

26-09-2011 08:02:26

Madzia trzymaj sie! tysiace kobiet jakos daje radewinking smiley JA TEZ :p chociaz nie chce mi sie strasznie, dzis mam na 11 i juz tesknie winking smiley

a mój Adas wypił z butli sam 50ml mm grinning smiley ale musialam mu troche posłodzic :/

Wercia wspolczuje strasznie objawow ale to podobno dobrze jak są winking smiley

Anita super fryz smiling smiley młodo wygladasz tak jak ja tongue sticking out smiley

sadzacie jeszcze dzieci w tych bujaczkach? ja mlodego zapinam ale on i tak siedzi i chce siegac ziemi nie wiem czy to wytrzyma :/

milego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.