mamusie styczeń 2011

Wysłane przez biedrona16 

Fasolinka (offline)

30-08-2011 20:39:33

Witam smiling smiley.
Wczoraj zeżarło mi posta i się lekko wkurzyłam, to piszę dziś smiling smiley.

Sweet, Kamiśka jak królowa w tym krzesełku smiling smiley fajne takie drewniane, my mamy takie zwyczajne, jeszcze nie korzystamy bo młody nie siedzi to w pudle spakowane.
Co do teścia to współczuję, mam nadzieję, że sytuacja się zmieni chociaż miała się zmieniać już tyle razy.... oby teraz tak naprawdę.

Kasiania synek przystojniak, a mamusia to taka wystrzałowa mamuśka smiling smiley. Fryzura ekstra smiling smiley.
W końcu własny ogródeczek o którym marzyłaś.

Madziabb też chyba bym wolała kogoś wziąć na te 2-3 godziny niż oddawać młodą do żłobka, akurat tam ciężko się wyciszyć smiling smiley.
Dzieci w żłobkach często też jakieś przeziębienia łapią.
Doskonale Cię rozumiem sama dużooo przeżyłam z Pietruszką więc wiem jak to jest, ja mam pomoc mamy, a bez niej to i tak Cię podziwiam żadna z nas nie jest idealna i każda ma też granice wytrzymałości smiling smiley.
Mam nadzieję, że wkrótce stanie się małym aniołeczkiem smiling smiley.\

Hossa duży chłopak smiling smiley.
Ja swojego już dawno w śpiochy ani pajace nie ubieram bo wszystko wiecznie za krótkie było.
Spodnie jak ciut krótkie to da się jeszcze ubrać nawet po domku smiling smiley.

Alicja super laska mama smiling smiley, super córeczki.
Wiem jak to jest wstawać co chwilę w nocy tylko ja mam lepiej bo nie pracuje, pewnie chodzisz na rzęsach. Ja już dla własnej wygody śpię pół nocy z młodym, może Ty też żeby chociaż trochę się wyspać bierz Laurkę do łóżka.

Wercia śmieszny psiak, taki typ przytulaka smiling smiley. Szymek słodziak.

Madzi Emcia to mała spryciula. Zresztą widziałam jakie wygibasy wyczyniała nad morzem smiling smiley. Pewnie jako 1 będzie chodziła.

Justyna malutka słodziuchna smiling smiley.
Zazdroszczę takiej kawki.
Co do postępów u mnie podobnie tylko my 2 zęby mamy reszta się zgadza hihi smiling smiley.

Madziabb my też jak najdalej od chodzika smiling smiley.
Jak młody zacznie już chodzić tam sobie kiedyś może jakiś pchacz zakupimy, ale to się jeszcze zobaczy.
Chodzikom mówię nie smiling smiley.

Sylwia wracaj. Carrie napisała po prostu co ona o tym sądzi.
Nie ma co się zaraz denerwować. Każdy może mieć własne zdanie na dany temat smiling smiley.
Sylwia ja też kupiłam zwykłe kukurydziane to samo co te specjalne, te ryżowe też chciałam zwykłe, ale wszystkie duże, a te z hippa takie do rączki małe są smiling smiley

A co u nas.
Dalej leżymy sobie i za chiny się nie dźwigamy, chyba mój syn zacznie najpierw raczkować, a potem siadać smiling smiley. Pełzamy sobie ładnie i broimy, otwieramy szuflady, szarpiemy się z zabezpieczeniami na ranty, zwalamy na głowę budzik takie zwykłe przyziemne męskie sprawy. Współczuję sobie raczkowania i chodzenia bo ten mój syn bardzo ciekawski smiling smiley.
Mówimy w sowim języku najczęściej wykrzykujemy łaaaaaaaaaaaaaaa, a kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, a i jeszcze pierdzimy buźką najczęściej jak mamy w niej coś do zjedzenia smiling smiley.
Dziś babcia ugotowała młodemu zupkę jutro próbujemy, a tak to jemy gotowe produkty najczęściej z bobovity, ostatnio też owsiankę młodemu smakuje bardziej niż kaszka smiling smiley.
W dzień młody ostatnio ok, dużo czasu spędza na podłodze na kocyku częściej obok niego tongue sticking out smiley.
Noce koszmar, ale widzę, że nie tylko u mnie to się pocieszam hehe.

Pozdrawiamy mamusie smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-30 20:49 przez Fasolinka.

Kassia (offline)

31-08-2011 07:28:48

hellosmiling smiley

Fasola my tez mamy drewniane krzesełko, takie z żyrafka jak łóżeczko ale tez jeszcze młodego tam nie sadzam bo jako boje sie ze zjeci dołem :/ zreszta on tak jeszcze troche sie kiwa jaksiedzi ale to i tak musze go posadzic bo sam nie siada, znaczy podciaga sie ale nie potrafi jeszcze winking smiley tez współczuje Tobie i sobie raczkowania itp tongue sticking out smiley

kasiaania fryz mega! laska jak nie wiem co! smiling smiley pomyslec ze rok temu tak narzekałysmy winking smiley ja juz waze 55 kggrinning smiley

Sylwia zgadzam sie z Fasola, wracaj do nas!!

spiesze sie troszke bo zaraz konferencja, musze jeszcze Adamka wyszykowac i zawiesc do mamy, dobrze ze moj brat ma jeszcze wolny wrzesnien to pomoze.

A tak to oficjalnie wracam do pracy, jutro juz rozpoczecie eh... ale to szybko zleciało...

pozdrowionka cool smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

EWELINKA1987 (offline)

31-08-2011 11:42:21

ZABRZE
witam dziewczyny
czytam was dość regularnie dzieci śliczne ale dlaczego tak szybko rosną niedawno w ciąży chodziłyśmy byłyśmy takie grube a tu wszystkie(oprócz mnie) same szczuplutkie laseczki mnie to wszyscy pytają czy znowu w ciąży jestem

podziwiam te mamy które do pracy a jednocześnie zazdroszczę trochę odpoczynku od dziecka zawsze się przydaje ale zaraz gonitwa do domu, obiad ,sprzątanie gotowanie, i tak dalej
a jeszcze dzieci są już takie kumate mojej z nikim nie zostawię bo to raczkuje do przed pokoju po buta żeby sobie pojeść, to pod stół do komody żeby coś zmajstrować ,to pod łóżko żeby za kabelek pociągnąć , otwiera szufladę i wyciąga skarpetki, majtki. więc trzeba mieć oczy wszędzie a co dopiero jak zacznie chodzić.
a jeden plus tego wszystkiego jest taki że jak się zmęczy to dłużej śpi tak 2-3 godziny

zębów nie ma nadal

moja to reklamożerca jak lecą reklamy to wzroku nie spuści z telewizora


pozdrawiam was wszystkie te dzieci nasze są cudne szkoda że nie możemy się wszystkie spotkać i poplotkować


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madziabb (offline)

31-08-2011 14:20:35

częstochowa
Hej dziołszki

Fasolka Ewelinka Kassia fajnie ze sie odezwałyście- ależ macie rozrabiaki w domciu

Dorka zrobiła mi wczoraj porzadnego psikusa - ona tyle co zaczeła przewracac sie tylko na brzuszek i to kilka razy dziennie a tu wczoraj jak zawsze posadziłam ja na łóżku a mam takie spore z zabawkami i poszłam do kuchni po obiadek- nagle ryp i płacz moja kólewna spadła - wystraszyłam sie jak diabli - oczom nie wierzyłam
a tu po chwili położyłam ja aby troszke ochłoneła po tym wszystkim i usiadłam a ona to samo- gdyby mnie nie było to było by bach tak sie jej spodobało to turlanie i to nagle brzuch plecki i tak wkoło tak wiec sama zostaje juz na podłodze rozłożyłam dużą kołderke na około poduchy i zabawki tylko tak moge spuscic ja z oka
pełzanie jej nie wychodzi nadal nie moze swojej grubasnej dupci uniesc natomiast jak siedzi a zabawka daleko od niej to zachowuje sie tak jakby miała zaraz zaczac raczkowac po czym bec na brzuchol - ja tam i tak sie ciesze ze wkoncu sie turla i siedzi
na ta nózke co pisałam to mam ja moczyc w tui i tak sobie wczoraj siedziała w miednicy 15 min a jak sie cieszyła bo tyle tego zielska było to miała co robic podobnież to ogólnie wzmacnia i pomaga - sprawdzone u mojej siorki jak chrzesniak miał krzywa nóżke to po kilkunastu moczeniach doszła do siebie
co do wyciszenia Dorci lekarz musi przepisac jakas miksture z ziół bo już nie robią syropku z melisa dla takich dzieciaczków a że bedzie dopiero w poniedziałek to nadal wojujemy hahahahah
teraz zasneła po obiadku a ja chwile sie pobycze bo od 24 maraton do 04 łóżko- łuzeczko

co do chodzika to ja własnie słyszałam różne opinie- raczej tez małej nie zakupie

jemy w krzesełeczku drewnianym ale zdejmuje ja na podłoge nie na wysokosci bo robi sobie usiu i boje sie ze sie wywali wkoncu
wczoraj jadła troszke loda i posmakowała cytrynke - no i jak mam herbate w kubku to sie domaga i pije razem ze mna
dzisiaj kupiłam jej te chrupki ryżówe no cóż gryzc to ona umie ale gorzej z przełykaniem i po chwili to co zjadła to pięknie zwymiotowała wazne że sobie radzi i wie jak pozbyc z buzki - chrupki króluja tylko ja rozleniwiaja bo same rozpuszczaja sie w buzce

Ewelinka- nie martw sie ja tez mam brzuszek i co niektórzy mysla że jestem w ciazy ha nawet czasem ja tak mysle jak na niego patrze hahahah

Fasolka daj znac czy Pietrucha zjadł zupke moja jak jej dałam ogórkowej to moze 5 łyeczek i koniec a chciałabym juz zaczac jej zupki chociaz gotowac bo te słoiczkowe sa ok i bardziej jej smakuja ale sa strasznie papkowate a w ten sposób to cięzko bedzie miała z tym połykaniem nawet czasem jak daje jej obiadek a jest np gestszy albo sa tam kawałki czegos to zje ale robi takie miny jakby wszystko jej w gardle stawało

no to popisałam
pozdro


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Fasolinka (offline)

31-08-2011 15:18:32

Witam smiling smiley.


Kassia powodzenia w pracy i dobrej organizacji życzę smiling smiley.

Ewelina ja mam brzuch jak kangurzyca tzn mogę małego kangura przygarnąć smiling smiley i ogólnie duuuuupaaaa urosła, ale to moja dupa smiling smiley. Postanowiłam się odchudzać- nie zjadam 6 wafelków do kawy, ale 5 tongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smileytongue sticking out smiley.
Mam fajnego męża dla którego nie wyglądam jak wieloryb smiling smiley, mam zdrowego kochanego synka, a więc dupa i brzuch teraz mnie najmniej obchodzą, nie mam parcia na jakieś odchudzanie, diety itd.

Madziabb u mnie jak młody przez kulanie po łóżku z niego spadł też wylądował na podłodze na kocyku tzn kiedyś na nim leżał bo teraz pełza wszędzie byle nie na kocyku smiling smiley. Froteruje mamie podłogi smiling smiley.
Zupka dziś była testowana i zjedzona, ale chyba babcia taką treściwą zrobiła bo mniej zjadł niż tej słoiczkowej smiling smiley.
Może ogórkowa to trochę za ciężka, ja miałam : kurczaczka, marchewkę, seler, por, kaszkę kukurydzianą i lane kluseczki smiling smiley.
Ja też miksowałam w blenderze.
W sumie żeby nauczyć go przeżuwać to ostatnio dostaje np kawałeczek słodkiej bułeczki, albo zwykłej.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

klau (offline)

01-09-2011 08:38:49

Chełm
Czesc wszystkim!!
Uff my juz po wszystkim! Ślub i wesele zaliczone:-)
Wymęczyliśmy sie strasznie przez ostatni tydzien ale oplacalo sie, nogi bola mnie jeszcze dzisiajsmiling smiley
o
Antos rosnie jak na drozdzach i jest strasznie zwiercony. Ząbków jak nie bylo tak nie ma, tylko maruda straszny.
Sam jeszcze nie siada (siedzi troszke jak sie go posadzi) ale probuje wstawac non stop, wasze dzieci tez tak maja?




[link widoczny po zalogowaniu]

madzi1984 (offline)

01-09-2011 14:26:44

Koszalin
KLAU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚLUBU !!! urodzinowe baloniki

DUŻO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI ŻYCZĘ :romantic_dinner:


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

01-09-2011 15:09:49

wejherowo
KLAU ja również dołączam do życzeń. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDUUUUUŻŻŻŻŻŻŻŻOOOOOOOOO MIOŚCI smiling smiley

Sylwia super że znowu jesteśsmiling smiley

moja Łucja też bez zębów. Siedzi ale jak się ją posadzi i cały czas by stała. My mamy stolik plastikowy do karmienia ale mi nie wygodnie ją tam karmić.Małą główkę bierze w dół i ja nie mogę jej do buźki trafić.
ps. klau czekamy na zdjęciasmiling smiley)))))))

justyna0381 (offline)

01-09-2011 15:10:42

wejherowo
aaa i ruszyliśmy z nowym konkursemsmiling smiley
prosimy o głosy

[link widoczny po zalogowaniu]

Kassia (offline)

01-09-2011 15:43:53

Klau urodzinowe baloniki wszystkiego najlepszego! :romantic_dinner:

ja juz po rozpoczeciu, duzo pracy mnie czeka dostałam tez godzinki w liceum... czyli musze sie zapoznac z matura itd ale jakos musze dac rade przy tym moim małym smyku smiling smiley

a co do wagi i wygladu, wydaje mi sie ze jest ok tylko na plazy juz w bikini raczej nie wyskocze (rozstepy i obwisła skóra) brzuch wyglada jak wypompowana pilka do kosza :/


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-01 15:45 przez Kassia.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548600, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.