mamusie styczeń 2011

Wysłane przez biedrona16 

justyna0381 (offline)

27-06-2011 20:34:55

wejherowo
Madzia wiem że miałaś na myśli jedno dzieckosmiling smiley Ja się pocieszam że u mnie może być dłużej niż 10 lat bo za dwa lata planujemy drugiego bąbelka, więc przede mną długa ciężka praca,he heeeeeesmiling smiley
Śliczna ta Twoja córeczka, no i moja też do maluszków nie należy, rozmiar 80 i pieluszki 4+smiling smiley
Częto chorowała na oskrzela , dusiła się przy tym , miała coś takiego jak opisany przez ciebie bezdech . Zawsze tak się działo w nocy więc moje noce i męża były bez senne. I teraz jak coś chce to wymusza udawanym kaszlem.Wie że zaraz ktoś przybiegnie.Ząbków u nas jeszcze nie widać .No i gratuluję tych dwóch ząbków u Waszej niuniradość

madzi1984 (offline)

27-06-2011 21:19:01

Koszalin
Witam smiling smiley

U nas wszystko oki. Na weekend byliśmy w Sarbinowie i wiecie co dziewczyny, dopiero zobaczyłam jakie to moje dziecko jest ruchliwe, ona się rusza caaaały czas (dosłownie mówiąc). Nie wiem jak Wasze bobaski ale w porównaniu z Anią to Emma to mały wariacik. Nie chodzi o to że jest niegrzeczna, tylko że jak ją trzymam to się wygina i przekręca, jak siedzi w leżaczku to nogami pedałuje jakby rowerkiem jechała, w wannie to samo, a jak leży to albo się przekręca albo też nogami wywija.
Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, a jak zobaczyłam jak Ania spokojnie siedzi i bawi się bucikiem czy jakąś zabawką to od razu widać jakie są różne smiling smiley Mam nadzieję że to normalne. A jak Wasze pociechy?

A dziś pojechałam z sąsiadką i jej córką do galerii kupić strój kąpielowy dla mnie. One zajęły się Emmą a ja przymierzałam. Ale był ryk !!! Masakra. Trochę późno pojechałyśmy i dlatego , ona była zmęczona już było blisko do kąpieli, a tam głośno, dużo ludzi no i mama zniknęła i dała czadu. Chciałam jeszcze kupić biustonosz ale już się nie dało wytrzymać bo była histeria. Zaczęłam ją karmić w przymierzalni ale była zbyt zdenerwowana, więc szybko się zmyłyśmy.
Ale strój kupiony więc sezon uważam za otwarty winking smiley
Chociaż pewnie dziś Julka wygrzewała sie na plaży bo pogoda piękna.

A spacerówka rewelacja smiling smiley Emusia ładnie w niej siedzi i się rozgląda, po chwili zamula i sama zasypia co w gondoli już dawno sie to nie zdażało. Musiałam ją usypiać karmiąc piersią albo noszac w nosidełku. Także gondolka idzie do szafy :wozek:

Ja to nie wiem ile Emma zjada bo ile mi z piersi je to nie mam pojęcia, a słoiczka to zjada 3/4 przez 3 dni, więc na razie malutko. A ważyłam ją teraz to w pampersie i ubranku waży 7,2kg, a mamusia nareszcie poniżej 60 (59) hot smiley

Hehe Madziabb ja widze te dwa ząbki smiling smiley
A czemu teraz nie wozisz małej z przodu? U nas właśnie fotelik jest wpięty z przodu tyłem do kierunku jazdy, podobno tak najbezpieczniej, a do tyłu pójdzie jak będzie miała pewnie z rok i wtedy przodem do kierunku jazdy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gabrysia84 (offline)

27-06-2011 21:41:35

Bytom
Tak a moja Natusia dzis ma 6 miesiecy urodzinowe baloniki i z tej okazji wczoraj bylismy w Chudowie na starym zamku co weekend sa tam zabawy smiling smiley byly tam tez walki w borowinie..
A to Moja malutka i ja wlasnie na tym festynie smiling smiley kilka fotek w galerii!







[link widoczny po zalogowaniu]

Gabrysia84 (offline)

27-06-2011 21:53:58

Bytom
a....Madzi a co do fotelika z przodu to mam nadzieje ze wiesz ze mozna wozic ale trzeba wylaczyc poduszke powietrzna..jak sie na da wylaczyc to nie mozna!!ja niestety nie moge jej wozic z przodu i normalnie woze ja w foteliku na tylnym siedzeniu wlasnie przodem do kierunku drogi...i zawieszam jej zabawke za uchwyt nad drzwiami to ma zajecie smiling smiley!Moja tez taka ruchliwa jak Emma to chyba ten rocznik taki nadpobudliwy smiling smiley

Dzis moja aniolek pospal u dzidkow w dzien cale 2h smiling smiley normalnie jestem z niej dumna...bo w domu max 30 min!
Wczoraj zasnela o 20.30 i wstala o 8.30 smiling smiley..hehe dzis tez zasnela po 20 ale pewnie jutro zrobi mi wczesniej pobudke po potrolila w dzien smiling smiley

Madziab dzieki za odp. moze masz racje ze nie powinnam sie przejmowac!smiling smiley
Mala sliczna a te zabki smiling smiley hihi ale to nie do otwierania dla tatusia piwa hehe grinning smiley grinning smiley grinning smiley moja tez lapie wszystkie butelki nawet takie duze 2 l z coca-coli smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

madzi1984 (offline)

27-06-2011 22:31:53

Koszalin
Wiem wiem że trzeba wyłączyć smiling smiley

Ślicznie wyglądacie dziewczyny smiling smiley

Dobranoc, uciekam spać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kassia (offline)

28-06-2011 08:13:58

witam

ale to szybko minelo, Natalka ma juz 6 miesiecy a pamietam jak sie urodziła smiling smiley

u nas ok, Adas zasypia sam w lozeczku ale ze smokiem winking smiley ciesze sie ze nie tylko przy cyycu bo juz sie martwilam.
na ciemieniuche dostalismy płyn i juz schodzi powoli smiling smiley

Madzi gratuluje 5 z przodu hot smiley japowoli tez chudne, jem normalnie ale odrobinke waga idzie w dol, waze 57i troche musze przyspieszyc bo do wrzesnia chcialam 4kg jeszcze stracic

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

WerCiaSZ08 (offline)

28-06-2011 10:21:26

Krzywaczka
Hej winking smiley

Szymon wczoraj zjadł jagodowy deserek a dziś rano zrobił ciemnozieloną kupkę więc nie wiem czy taka ma być czy raczej nie toleruje jagód...

Mój maluszek też wierci się wyrywa pedałuje normalnie jak by chciał już iść o własnych siłach winking smiley

Dzisiaj robimy eksperyment... Jadę sama do teściów na parę godzin. Ciekawe jak będzie, bo jak się spiszą to będę częściej jeździć a jak nie to niech zapomną... ;p

Moja mama ma akwarium z rybkami i jak go kładę tak we wóziu przed tymi rybkami to może siedzieć tak nawet z godzinkę i hihra się strasznie... śmieje się, że ma swój telewizor ;p

Pozdrowionka ;D


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia_89a (offline)

28-06-2011 10:26:42

Leszno
Witajcie mamuśkiwinking smiley ja tam sezonu nie otwieram bo ja tam wakacji nie czuję.. jedyne co to to że czasem jest cieplej ale jak tak się w domu siedzi to i chce się żeby szybciej przeleciałotongue sticking out smiley

my jutro kończymy 5 miesiąc, a dzisiaj Majka pochwaliła się drugim ząbkiemsmiling smiley przebił się cicho tak że nikt nie zauważyłsmiling smiley
ja stroju nie kupuje, przeszłam wszystkie leszczyńskie sklepy i nigdzie nie mieli takich miseczek jak bym potrzebowała, mam cycki wielkie że szok aż mi się od nich rzygać już chce.. nawet stanika nie mogę dostać:/ echsad smiley już kiedyś miałam problem a teraz to już w ogóle.

Majka dostaje na śniadanie zazwyczaj 150 ml mleka, potem 3x180 i na noc 210ml z kleikiem ryżowym a w nocy pierś. Czasem w dzień zje kilka łyżeczek jakiegoś deserku ale to tak ciężko ciężko. Niedługo przechodzimy na zwykły bebilon i będziemy musiały zejść z 5 butelek na 4 i zastanawiam się nad wprowadzeniem kaszki.. tyle że nie wiem czy ona może już na wodzie a nie na mleku modyfikowanym.. kupiłam kilka obiadków ale póki co nie je tyle żeby móc się tym najeśc:/

w tym tyg chyba pójdę do naszej lekarki i może ona coś poradzi.

pozdrawiamsmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

Kassia (offline)

28-06-2011 11:01:13

ja u tesciowej dlugo nie bylam i narazie sie nie wybieram tongue sticking out smiley oczywiscie moje dziecko tam gdzie ja wiec tez dawno tam nie byl winking smiley

sylwia a ile wazy Maja?

ja stroju tez nie kupuje, w tym roku sobie daruje bo i tak mam mega cyce a jak skoncze karmic to chyba sie zmniejsza MAM NADZIEJE. Moze za rok kupie nowy jak sie nie wbije w moj stary, zreszta cyce cycami a brzuch confused smiley zobaczymy jak dobije do wagi 53 i przestane karmic to bede wedziec czy znacznie mi sie pozmienialo.. a poza tym nie wiem nawet czy gdzies pojedziemy


[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

28-06-2011 12:05:15

wejherowo
WerCia ja myślę że ta kupka to ok, moja mała to robi wszystkie odcienie zieleni aż po ciemny grafit i jak byłyśmy dziś u pediatry to mówiła że to normalne takie kupki ,bo organizm przyzwyczaja się do jedzenia no i nie wiem na jakim jesteście mleku ale u nas po nutramigenie to takie właśnie są te kupki różnesmiling smiley
Dostałyśmy dziś receptę na Nutramigan 2 . Mała ma je jeść od 6 miesiąca 2-3 razy dziennie,he he nie wiem jakim cudem to zrobię bo teraz je 6 razy na dobę ( ma dziewuszka apetyt).Zostały mi 2 tygodnie żeby przekonać ją do jedzenia papeksmiling smiley. No i waży 8,3 kg.Mały klopsik z niej.
Kassia fajnie że masz tyle silnej woli by dojść do swojej wagi, ja też mam zamiar stracić jeszcze 4 kg z tym że codziennie obiecuję sobie że od jutra
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548080, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.