Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

martynaczw (offline)

01-07-2010 16:40:32

Człuchów
Heh teraz tak spojrzałam ;p araba tzn z wyglądu, ale jest polakiemwinking smiley hehe


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

krycha (offline)

01-07-2010 17:10:03

babeczki ja jestem na budowie smiling smiley Mezyk sobie majstwuje w domku a ja przed domkiem na materacu wielkim wyleguje sie i wzielam laptopa i okazalo sie ze udalo mi sie podlaczyc do czyjegos internetu smiling smiley Tak troszke sobie pokorzystam hehe. Dobrze ze juz troszke mniej slonca to w cieniu mozna spokojnie lezec smiling smiley Ale na deszczyk to sie raczej nie zapowiada smiling smiley A moja kuzynka w sobote pojechala nad morze i caly czas ma piekna pogode...ehhh... smiling smiley Marzenia...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-01 17:13 przez krycha.

kanak (offline)

01-07-2010 17:24:27

ateny
hej
Kociczka trzymam kciuki!
A ja pospalam godzinkę po morskich wojażach, a teraz zjadłam lody karmelowe - pysznesmiling smiley
W piątek mój gin odbierze wyniki badan genetycznych, po południu zadzwonię, ale myślę, że wszystko jest ok!
Kruszynka uwielbiam ogorkową!!


[link widoczny po zalogowaniu]

krycha (offline)

01-07-2010 17:37:14

a ja ledwo wyslalam moja poprzednia wiadomosc ze chyba na deszczyk sie nie zapowiada a tu nagle zaczelo kapac z nieba smiling smiley Ale sie usmialam...musialam sie szybko ewakuowac z tym sprzetem hehe Ale fajny taki leciutki deszczyk i od razu inaczej sie oddycha smiling smiley Tez bym zjadla loda...ale waniliowego mniam
Ciekawe jak tam herbaciana


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-01 17:40 przez krycha.

dzakonda (offline)

01-07-2010 17:44:04

rybnik
ciąża a j dzis pospałam popołudniu.....trzeba teraz cos zjesc....Kociczka kochana jestem z Toba i trzymam kciuki aby twoj dzidziolek byl silny i bylo dobrzebuziak od dziecka


[ebobas.pl]

learta (offline)

01-07-2010 18:39:51

Warszawa
Dziewczyny pogoda nie do zniesienia...poszłooo! Rano było super, ale potem znowu zaczął sie skwar....
Nie miałam dzisiaj czym oddychać. Poszłam do sklepu :run_with_baby: po zakupy i siatce miałam zaledwie ok 2kg zakupów, a czułam, że dźwigam niesamowity ciężar ...:confused:

Wczoraj wieczorem leżąc bez ruchu nagle poczułam w prawym boku lekkie załaskotanie.
Takie fajne uczucie hot smiley, a zarazem było krótkie sad smiley.
Od razu pomyślałam sobie, że to może ruchy mojego dzidzusia dziecko ze smoczkiem.
Tylko, że może te ruchy byłby za wcześnie, więc to było "coś" innego - zupełnie nie wiem co confused smiley




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-01 18:41 przez learta.

kanak (offline)

01-07-2010 18:50:50

ateny
Dziewczynki dodałam kilka fotek z dzisiejszego wypadusmiling smiley Oceniajcie hahah


[link widoczny po zalogowaniu]

dzakonda (offline)

01-07-2010 19:05:51

rybnik
kobietki mam pytanie co polecacie na komary do psikania na ciało bo tna jak cholera a w sobote mam dzien caly w plenerze i nie chce zeby mnie zjadły........zaskoczony


[ebobas.pl]

Maya (offline)

01-07-2010 19:33:50

Kanakradość już obejrzałam dodałam komenty...ach na prawdę raj na ziemi
Raczej nie chciałabyś wrócić do Poznania nie?
;];];];]

Przyjemnego wieczorku dziewczynki;*;];];]


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Coccinelle (offline)

01-07-2010 19:34:17

Warszawa
aloha senioritas!

po porcyjce śledzików wcinam lody o smaku czekoladowym, wanilowym i pistacjowym dziecko z lizakiem
kurde, kanak, ale masz fajnie z tym morzem - też bym sobie popływała ale jakoś polskie baseny mnie odstraszają....
learta ja bardzo polubiłam sklep Happy Mum, teraz mają trochę przecen tylko akurat ja nic w nich nie znalazłam...

kociczka dzielna dziewczynka z ciebie - będzie dobrze!
kruszynka ogórkowa rządzi!

aha, byłam u internisty i dostałam zwolnienie na tydzień - juhuuu !!!jak dobrze bo dziś się lało ze mnie jak z fontanny z tego gorąca...
dzakonda ciężko polecić mi coś na komary może wybierz coś co jest dla dzieci wówczas jest łagodniejse i nie tak toksyczne jak te specyfiki dla dorosłych

pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.