Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

krycha (offline)

22-01-2011 19:49:11

ola no mam nadzieje ze to chwilowe. Masz racje...kiedys nie dawalo sie nadazyc z czytaniem...a teraz luzik smiling smiley Ale ciezko czasem wygospodarowac troche wolnego czasu.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

enni (offline)

22-01-2011 20:29:12

witajcie wieczorową porąsmiling smiley
U nas ok.Malutka spi ładnie i w dzień i w nocy,sama zasypia w łóżeczkusmiling smiley dzieci koło niej tańczą smiling smileymała tylko piśnie a oni obok smiling smiley normalnie zakochani po uszy:romantic_dinner:
Spacerujemy codziennie po godzince ,a po spacerku pięknie śpi.
Karmię tylko piersią,mała ładnie ssie i z twardych cycuchów robi flaczki smiling smiley
Jakoś sobie radzę ,łączę obowiązki domowe z dziećmi ,bo to cała trójca więc i obowiązki potrójnedziecko ze smoczkie - old styledziecko na huśtawcedziecko z samochodemkarmienie piersią:wloczka::eating: a wieczorem odpadam ze zmęczenia
A co do wagi,to z 23 kg zostało jeszcze 9kg do zrzucenia....
Uciekam malutka kąpać ,bo się zaczyna kręcić


Agatka2012 (offline)

22-01-2011 20:33:50

hej długo się nie odzywałam, ale nie mam zupełnie czasu. Agatka mi chorowała, cały tydzień dostawała 2 razy dziennie zastrzyki, dodatkowo co drugi dzień do kontroli, ale już jest ok, nacierpiała się biedaczka.
Mały rośnie jak na drożdżach ma już 6.800kg kawał chłopa z niego, apetyt mu dopisuje 7 razy dziennie wypija 130ml i mam wrażenie że jadł by więcej ale nie daję mu bo okropna klucha z niego radość Dodatkowo ciągle marudzi, jak nie śpi to jet na rękach bo nie chce sam poleżeć . Na rękach też marudzi, ale przynajmniej nie robi się purpurowy z wrzasku.... Śpi w dzień raz 2 godziny i to wszystko... W nocy budzi się na amu i od razu zasypia.
Mąż już 3 tygodnie w Kanadzie, jeszcze 4 i wraca, na szczęście codziennie rozmawiamy przez skype po 30 minut .
Ja już mam założoną wkładkę do maciczną więc pozostaje mi tylko czekać aż mąż wróci wtedy dopiero pierwszy raz po porodzie zaszalejemy radość


Basia z dzieciaczkami :-)


Agatka2012 (offline)

22-01-2011 22:22:55

Dziękuję Kamilko :-D


Basia z dzieciaczkami :-)


ola111 (offline)

23-01-2011 00:08:19

Agatko, jaką masz tą wkładkę.

Agatka2012 (offline)

23-01-2011 08:49:59

Wkładkę mam zwykłą medzianą, z założeniem płaciłam ginowi 250zł. Jest jeszcze chormonalna ale ona kosztuje u mojego gina z założeniem 1.000zł.

Jeśli macie odrobinę czasu to zagłosujcie na moją Agatkę [ebobas.pl]


Basia z dzieciaczkami :-)






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-23 08:51 przez Agatka2012.

alinka20 (offline)

23-01-2011 10:24:32

Olu- ja mam teraz podobny problem
Jutro dzwonie do lekarza, Mojej małej w ogóle sie nie odbija, pozatym trochę ulewa teraz...
każdy mi mówi że to może być ten refluxsad smiley cholerstwo jakieś
strasznie sie męczy jak dam jej mleczka trzymam ją żeby sie odbiło i nic..
a Ona sie wyciska po jakimś czasie...

magdab (offline)

23-01-2011 11:01:37

Witamy!!!!

U nas niewesoło! Maja ma kolejny antybiotyk na ucho i jeździmy na lasery na to uszko. A Karinka ma katar, troche mniej je ale lekarz mówi jak co 2, 3 godz po trochu to jest ok! Wyciągamy z noska co chwilke, i samo to ją chyba bardziej denerwuje niż sam katar. Mam Fride ale zastanawiam się nad kupnem tego odciągacza, ktory podłącza się do odkurzacza "KATAREK'' brzmi strasznie - dziecko podłączyć do odkurzacza-ale kumpela to strasznie sobie chwali ma 3-miesięcznego synka, i tym mu odciąga.
Ja mam trochę stracha.
Ja też myślałam że moja Karinka ma reflux, bo się jej nie odbijalo, ulewała, czasem zaraz po jedzeniu a czasem później. Ale to co zobaczyłam u tego 3 miesięcznego smyka to szokwielkie oczy on jak ulewato na taką odleglość że stópki ma mokre od mleka, dosłownie chlupie. Zagęszczają mu mleko, leży i śpi prawie pod kątem 45 stopni. I jest lepiej.

Pozdrawiwmy wszystkich cieplutko.

magdab (offline)

23-01-2011 14:57:35

Dzięki Kamila, to zaraz go zamówie i mam nadzieję, że się kurier pospieszywinking smiley.
Już się zaczynam martwić tym jedzeniem, nic tylko by spała, odrobinkę pociągnęła godzinke temu, cyce dalej twarde znaczy niewiele zjadła i chyba ją zaraz obudzę. Jeździmy codziennie, żeby ją jakiś lekarz przesluchal czy na oskrzela nic nie siadlo i narazie jest czysto. Oby tak dalej.
Wczoraj przy okazji ją zwarzyliśmy 4570gżartowniś, nie jest źle jak na karmienie samym cycem.
Maje wysłalam z babcią na spacer, to jest chwilka wolna.
Pozdrowki, miłej niedzieli

alebazi (offline)

23-01-2011 17:41:27

Raciborz, München
witamy sie i my
ja tez mam tn problem z odbijaniem i ulewaniem....mam nadzieje ze to nie reflux
a ta pozatym niunka jakas marudna...wczoraj prawie w dien i noc nic nie spala...a dzis pospala z 3godzinki a eraz to juz od 14 tylko wrzask....
jak narazie to chyba z braku sil i po czopku przysypia...a z tego wszyskiego dzisiaj to nawet na nia nakrzyczala - a teraz wyrzuty sumienia mam...wiem ze to nie jej wina.....tak ja kcham niewim nawet ja moglamsad smiley nio ale mi cierpca zabraklo, a moj m tez pojechal w pizdu wazniejsi kumple....kurwa...wystsrczyl jeden telefon a mysie same musimy martwic i radzic....
a co do kupki tez mamy problem od 4 dni....mala zrobi tylko po czopkusad smiley








[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.