Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

Joanna28 (offline)

10-01-2011 13:13:11

Elbląg
Witam mamuniesmiling smiley

Moja malutka marudna, płakulka, nie chce spać w swoim łóżeczku tylko koło mamysmiling smiley i cały czas prawie przy cysiu, mój gumiś kochany potrzebuje bliskości he hesmiling smiley

Mój M dziś wrócił do pracy, ale ma jeszcze do wykorzystania tatusiowy urlop smiling smiley

Umówiłam Nikolcie do ortopedy na kontrole bioderek i termin dopiero na 14.03 :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Layla (offline)

10-01-2011 14:03:06

Bydgoszcz
U mnie dziś piękna pogoda więc wybrałam się na spacer z Igorem i Laylą - po spacerze mały się najadł i śpi, pies zresztą tez kima, tak się zmęczył pilnowaniem wózka smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kachnak1 (offline)

10-01-2011 16:25:48

witam

ach jak ja dawno nie zagladalam do was moje drogie mamuski ale moja Martusia zabiera mi 100 % czasu. ale widze ze wasze dzieci tez nie daja wam odpczac

my bylismy na spacerku i mala juz 3 godz spi po nim

my tez walczymy z kupkami juz 1,5 dnia moja niunka kupki nie robila i strasznie sie prezy a po masazyku tylko pryka ale to nie kolki bo nie placze tylko sie prezy.
w srode idziemy na kontrol do pediatry to sie dowiem co i jak z tymi kupkami. a pozatym moja niunka chba potoweczki dostala bo jej chrostki na buzi wyskoczly. czy wasze dzieciaczki tez tak maja????

najgorsze jest to ze pokarm mi w cycuchach zanikl na dobre sad smiley( i nie wiem co mam robic. probowalam juz chyba wszystkiego. sciagam 20 ml i to z obu sad smiley(

buziaczki dla waszych słodkich dzieciaczkow


[link widoczny po zalogowaniu]

ola111 (offline)

10-01-2011 16:35:55

heja mamuśki,kolejny dzionek z naszymi pociechami na które jeszcze nie dawno wyczekiwałyśmy z utęsknieniem:-) i już SĄ z nami....zdrowiutkie,delikatne,wyjątkowo pachnące, mój Aleksio ma dziś 1 miesiąc,heh jak to zleciało....

dzis maz był u naszej p.doktor w sprawie małego bo nadal bez zmian,nadal sie pręży meczy kupki brak i powiedziała zeby mleka nie zmieniac a te objawy ktore ma sa normalne poniewaz organizm jego dopiero sie przestawia na sztuczne i stad zielona kupka i prezenia i powinno to minac a jesli nie to za tydzien bedziemy myslec dalej.dala jakies leki na to aby mu ulżyć a bobotic kazała odstawić i rano przed jedzeniem wode przegotowaną podać........

jestem zła na siebie ze nie karmie go mleczkiem swoim nie wiem czy to moja wina czy taka natura ze mleka mało,moze by tak sie nie meczył........dzis moja bratowa pow.ze moze i dobrze karmic cycem ale ona ma 11 mies chlopca i na krok sie ruszyc nie moze bo maly jak rzep przyczepiony do niej placze marudzi do cyca ma zabki i gryzie brodawki mówi ze na tą chwile to masakra jakas dla niej taki mały mamusi cyc i nie ma juz pomysłów jak go odzwyczaić.......??? i jakie tu rozwiazanie lepsze???
ja i tak jestem za cycem.......ale nie dane mi jest karmić swojego dzidzola

Coccinelle (offline)

10-01-2011 16:36:38

Warszawa
Cześć mamuśki!

Ja też zaliczyłam dziś spacer z Tymonkiem smiling smiley Fajnie tylko przysżły roztopy i trzeba uważać na wszędobylskie psie kupy już nie mogę sie doczekac wiosny kiedy będę mogła wychodzić na dłużej do pobliskiego lasu smiling smiley

Synek dziś dwie kupy walnął także mamy rekord smiling smiley Nocki mamy nadal ładnie przespane, tylko jedzonko i od razu mały śpi. Na bioderka idziemy sobie dwa razy - prywatnie i państwowo smiling smiley

Ola wydaje mi się że jest lepiej po tym Nan, ciężko mi do końca stwierdzić bo daję jeszcze prewencyjnie Esputicon.

A mi się chce bardzo seksu tylko nie wiem czy już mogę, muszę się wstrzymać do wizyty kontrolnej u gina

Acha-mój też dostał syfków na policzkach i traktuję je Octeniseptem smiling smiley

Miłego wieczorka i spokojnej nocki


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-10 16:44 przez Coccinelle.

ola111 (offline)

10-01-2011 18:41:42

heh Coci ja 13 mam wizytę u gina i mogę szaleć....a o jakich syfkach mowa?

magdab (offline)

10-01-2011 19:23:02

Witampłaczące dziecko
My jak do tej pory tylko na cycu. Byliśmy dzisiaj zapisać się do pediatry i na kontroli od razu. Karinka od wyjścia ze szpitala przybała 1250g i p. doktor mowi że sporo. A od 4 dni mamy chyba kolkowe wieczory, mala pręży się , placze a koło23 po prostu zasypia. Dajemy infakol, lekarka mówiła też o gripwather, słyszałyście coś o tym. Kupki u nas codziennie po 2, 3 razy.

Ola mamy niunie z tego samego dnia, Karinka też dzisiaj skończyła 1 miesiąc, ale to szybko zleciało.
Moja też ma takie małe krosteczki na buźce, ale pediatra mowiła że to ani potówki, ani skaza, i że maluchy tak czasem coś wysypie i że przejdzie samo. A jesli chodzi o odstawianie od piesi to różne sposoby słyszalam, od smarowania cyca węglem, żeby się przestraszylo chyba, keczupem, żeby nie smakowało i jeszcze parę innych wgł bezsensownych sposobów tylko stresujących dziecko. A to i tak przeżycie dla malucha jak nagle nie dostanie cyca do ktorego był przyzwyczajony od urodzenia. Ja Maje karmiłam 22 miesiące, i odstawiłam ją bez problemow i płaczu. Jadła już prawie wszystko więc karmienie bylo tylko rano i wieczór(po kolacji) Nie potrzebowała już cyca tak bardzo więc zamieniłyśmy go czytanie bajki i usypianie przez babcię a ja wychodziłam pół godz przed spaniem z domu. Na trzeci dzień już ja kladłam ją spać i nie domagala się cyca. Musi bratowa próbować, bo jednego sposobu to nie ma. Ja nie czułam się uwiązana karmieniem Maji, wrociłam do pracy jak miała13 m-cy a mleko na dzień odciągałam i piła z kubeczka.

Pozdrówki

MyszkaKiszka (offline)

10-01-2011 19:24:20

Mój maluszek też ma krostki na nosku i czasem na policzkach i nie wiem co to... jak miał na początku to mu brałam bepanthenem i znikały a te z noska nie chcą zejść za nic sad smiley Coccinelle- pomaga trochę ten twój specyfik?winking smiley
Ola tobie też widzę spieszy się na tą kontrolę...winking smiley Też idę w czwartek grinning smiley mam nadzieję że wszytko już ok i hulaj dusza winking smiley
Nie wiem co to może być ale mój Robercik przy jedzeniu tak ...gwiżdże dziwnie....nie wiem co to może być a niepokoi mnie to trochę... nie wiecie co to może być?:/


[/ur

magdab (offline)

10-01-2011 19:27:32

MyszkaKiszka jak te krostki na nosku są biale to jest to tzw trądzik niemowlęcy, moja też to ma, ale powoli same schodza.

Jolan (offline)

10-01-2011 19:45:40

małopolska
Witam mamuśki poniedziałkowo.
Moja Niunia na szczęście kolek nie ma, ale zaczęły sie problemy z kupką, pręży się strasznie, całe szczęście że nie płacze przy tym.
Ja też odciągam pokarm bo wychodzę z domu (dziś nie było mnie 4h) więc mala musi coś jeść. Poza tym nie czuję się taka uwiązana jeśli w każdej chwili mogę wyjść z domu a w lodówce jest mleczko dla małej.
Cocci ja juz jestem po wizycie u lekarza i powiedział żeby niestety wstrzymać się do końca 6 tygodnia z seksem. Już niedługo, damy radę.
Spokojnej nocki.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.