Grudniówki 2010 ciąża

Wysłane przez Agatka2012 

martynaczw (offline)

31-05-2010 15:43:44

Człuchów
Witajcie
Kruszynka bardzo przykro mi z powodu twojej babci...[*]
U mnie dzisiaj bardzo brzydka pogoda tylko pada i pada... Na dodatek ściska mnie w żołądkusad smiley
Mi na USG brzusznym od 8 tygodnia robi i widac wszystko, tylko tak jak przez mgłe...
Mi gin powiedział że ruchy można odcz ówać od 16 tydz...


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

kociczka (offline)

31-05-2010 16:08:28

Lörrach
Witam!!!

Kruszynko-przykro mi, ze stracilas babcie....Trzymaj sie kochanabuziak od dziecka

Violus-ja bylam na poczatku roku juz wciazy.Ale dzidzia zmarla w 10tyg.Mialam robiony zabieg......I wszyscy ginekolodzy mi mowili ,ze wczesniej jak za trzy miesiace nie bede wciazy.Ja czekalam na okres po zabiegu.......
Dlatego niczego sie nie domyslalam........


Mrtynaczw-gdzie dokladnie mieszkasz w czluchowie???Bo ja kiedys tam mieszkalam!!!I przyjezdzam na odwiedziny.


Troche czasu mi zajmnie by was wszystkie poznac.....dzieki za przyjecie mnie do waszego grona!!!U mnie dzis pochmurnie i zimno.Dzis czuje sie lepiej.Wczoraj bylo kiepsko odrazu jak z lozka wstalam.A tu trzeba do pracy,ale jakos dalam rady.......
milego dzionka!!!

martynaczw (offline)

31-05-2010 16:29:17

Człuchów
Kociczka tak z Człuchowa jestemsmiling smiley
Taka mała miejscowość i byłam pewna że nikogo tu nie z potka z mojego miasta ale miła niespodziankasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

dzakonda (offline)

31-05-2010 17:36:13

rybnik
żartowniśale ponury ten dzien u mnie zimno...i pada.....jak ja nie znosze takiej pogody.....Kruszynka przykro mi z powodu babci.....co do usg w pierwszej ciazy miałam usg dopochwowe do 11tc a teraz do 8tc to zalezy od lekarza w moim przypadku jak on uzna za stosowne.....teraz miałam juz brzuszne i dzidzie bylo widac cudnie....


[ebobas.pl]

elliot3 (offline)

31-05-2010 17:43:28

Witajcie,

Kruszynka, niech Babcia śpi w spokoju.
Najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko w porządku.
Pozdrawiam serdecznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka1973 (offline)

31-05-2010 17:49:04

Turek
Dzięki dziewczynki za pocieszenie.
Jeżeli chodzi o ruchy dziecka, to w pierwszej ciąży odczuwa się je około 20-go tygodnia. W kolejnej ciąży, dwa, trzy tygodnie wcześniej, ale nie jest to regułą. Jeżeli kobieta potrafi wsłuchać się w swoje ciało, potrafi wyczuć ruchy dziecka wcześniej. Także kobiety szczupłe wcześniej odczuwają ruchy niż te które mają troszkę tłuszczyku.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ola111 (offline)

31-05-2010 17:56:27

u mnie też zimno i pada:-(
jak długo i dużo jestem w ruchu (np.jak sprzątam) strasznie mnie boli(chyba) kość ogonowa lub koło niej tak jakby cos przeskoczyło i nie mogło wejść na swoje miejsce.uniesienie prawej nogi w górę to masakra! TEŻ TAK MACIE?????

Agatka2012 (offline)

31-05-2010 18:07:57

W pierwszej ciąży ruchy dziecka zaczęłam czuć ok. 16 tygodnia pomimo iż mam dość trochę tłuszczyku...


Basia z dzieciaczkami :-)


kinga2111890 (offline)

31-05-2010 18:14:01

brodnica
witam..moge dołączyc?? tez mam termin na grudnia a dokladnie na 19..Pozdrawiam wszystkie grudnioweczki;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

dzakonda (offline)

31-05-2010 18:18:46

rybnik
kinga2111890 pewnie ze mozesz dołaczyc!!Witamysmiling smiley....a co do ruchów dziecka to ja w 15tc czułam tak jakby sobie tam moj synus pływał.......


[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546680, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.