dzieciaczki luty 2009

Wysłane przez zuzanka 

zuzanka (offline)

06-09-2009 10:42:07

łódź
Co do raczkowania to moja Zuska straszny leń - jak na razie ładnie siedzi i się turla po podłodze ale o wstawaniu czy raczkowaniu nawet nie myśli. Jakoś nie martwię się tym niech sobie dziewczyna jeszcze posiedzi przynajmniej ja tez posiedzę hehehehehgrinning smiley


Kubuś z Zuzią do zostawienia głosików zapraszają smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie. To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają

mala_rybka (offline)

06-09-2009 17:01:46

70-895
hehe, myśmy zrobili wypad do sklepu, w sumie przez 1,5 miesiąca nas w domu nie było i trzeba było uzupełnić zapasy smiling smiley

raczkowanie, heh, posiedzę sobie przy N, bo inaczej się nie da, zabawkami rzuca, ale do nich sama nie podejdzie smiling smiley

fajnie, że macie śpiochy, Natalia śpi góra do 7 i wstawać rodzice !!! nie ma spania sad smiley dzisiaj w dzień w ogóle o spaniu nie było mowy, aż do teraz... heh, jeszcze nie śpi, tylko gada sobie




zebrrra (offline)

06-09-2009 18:36:29

Pola też dzisiaj zabawkami rzucała cały dzień, no dosłownie żyć mi nie dawała. Marudziła jak 100 bobasów, ale znalazłam na nią sposób. Wsadziłam do krzesełka i ałam chrupkę kukurydzianą. Miętoliła ją jak szalona, później nastepną i jeszcze jedną więc wreszcie mogłam coś zrobić. Szkoda, że weekend się kończy, bo ja tak lubię jak mąż jest w domu.


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

06-09-2009 23:30:26

Łódź
smiling smiley

Szymol też do raczkowania leń okrutny...
A dzisiaj byliśmy cały dzień w gościach i Młody się wykończył...nowe twarze, ciągle go ktoś chciał pobawić i aż z tego wszystkiego bieduś zasnąć nie mógłsmiling smiley

Więc pewnie jutro sobie pośpi zdrowosmiling smiley, a przy nim mamusiagrinning smiley

Dobranoc!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

zuzanka (offline)

07-09-2009 12:23:58

łódź
Hej mamuśki !!
Biorę udział w nowej kampanii Pampres Premium Care.
Są to pieluszki jeszcze nie dostępne u nas. Pieluszki są świetne, delikatne, mięciutki i bardzo chłonne.
Jeśli chcecie dostać bezpłatne próbki to napiszcie do mnie na GG 5823780 to podam Wam adres strony i hasło. Tam wypełnicie króciutka ankietę. Ja dziś dostałam cała paczkę tych pieluszek 60 szt.


Kubuś z Zuzią do zostawienia głosików zapraszają smiling smiley [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie. To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają

zebrrra (offline)

07-09-2009 12:53:12

zuzanka, dzięki za info. Ja narazie nie potrzebuję, bo wygrałam zapas pampers na pół roku smiling smiley W jakimś czasopiśmie wysłałam zdjęcie Poli jak miała jeszcze 4 miesiące i dopiero niedawno były wyniki i napisali, że wygrałam te pieluszki smiling smiley

A Ty bierzesz udział w testowaniu produktów? Słyszałam o tym. Z jakiej strony można się wpisac do testów?


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

07-09-2009 12:58:58

Łódź
smiling smiley

Jak tam dziewczynki w poniedziałek?

U mnie Szymol taki maruda że szok! Dawno tak nie miał!


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

zebrrra (offline)

07-09-2009 13:10:10

Pola dziś o dziwo spokojna. Wczoraj zasnęła wieczorem przy mojej kołysance. Szok wielkie oczy Dzisiaj też ładnie śpi. A jak szukam w domu różnych niepotrzebnych rzeczy, bo znalazłam ogłoszenie jakiejś pani, która potrzebuje dla siebie i dzieci wszystkiego- ubrań, jedzenia, środków chemichnych itd. Ale nie mogę zbyt wiele ubrań znaleźć, bo dzieci ma w wieku 6 i 2,5 lat, a ona też nosi dużo większy rozmiar niż ja. Znalazłam tylko jakieś kocyki, kosmetyków trochę, zabawek itd.


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

izka31 (offline)

07-09-2009 13:14:24

Łódź
Oooo...szkoda, też bym pomogła, no ale synuś malutki jeszcze.
A też mam sporo rzeczy nie potrzebnych, muszę się tu w Łodzi porozgląać i komuś dać...


[link widoczny po zalogowaniu]

Każdy poranek daje szansę, żeby wieczorem powiedzieć, że to był udany dzień...

hecatka (offline)

07-09-2009 16:08:17

Opole
zebrra, powodzenia smiling smiley

mala rybka, a Ty jej dajesz taka poledwice sopocka ze sklepu??? taka mocno solona (peklowana)???

Moja Ola jeszcze nie wie co to sol, na razie gotuje jej warzywa i mieso z dzialki, niepryskane, mieso hodowane tez na wsi, bez zadnych wspomagaczy (je golebie, koze i kroliki).
Ale mam problem, bo choc umie, nie lubi jak sa wieksze kawalki. Jak tylko poczuje wiekszy kawalek to pluje. A wiem, ze przezuwac umie, bo kiedys ja moja mama nakarmila wolowina z zupy pomidorowej, nie zmiksowanej ani nic, wtryniala jak ta lala.
No i Ola tez nie chciala raczkowac tylko stac...do tej pory jak raczkuje to najpierw probuje wstac (bez przytrzymywania sie) ,ale konczy sie na tym, ze ma wyprostowane nogi i tylek do gory, a opiera sie rekami o podloge.
A wcvzoraj musialam opuscic maksymalnie jej lozeczko, bo by mi wypadla. Skubana juz wstaje sama i chodzi w lozeczku. A teraz jak jest opuszczone to normalnie raj... mozecie sobie zobaczyc, wlasnie wrzucilam zdjecie do mojej galerii smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.