październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

agulat (offline)

02-05-2011 08:52:51

Grudziądz
A tu my razem...



A tu Alusia, musiałam ją cieplej ubrać, bo było bardzo wietrznie...





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-02 08:55 przez agulat.

kasia25 (offline)

02-05-2011 09:47:06

Płock
Witam
U nas nocka ok.Pobutka o 7.Wiec jest bardzo dobrze.Kurcze u nas brzydko i zimno na dworze,Az się nie chce wychodzić.

Aniu moja tez wcina ye jogurciki i nic jej nie jest.Raczej nie od jogutów te wymioty.

ulinka Madziulka pewnie ma guza.Moja jak ja noszę to czasami tez się odchyla i nie raz walnełaby o szafkę.


agulat zdjecia fajne.Widać ze jestescie bardzo zrelaksowani.Alusia cudna.Ja też mam nadzieje ze Laurci marudek sie nie załączy.Bo narazie to dziewczyna na medal.hihi

Dziewczyny co myslicie o chodzikach???Pediatrzy odradzaja,bo są niezdrowe dla bioderek i zaburzaja chodzenie.Przyznam się ze moj Danielek uzywał chodzika z umiarem i nic sie nie stało.Zaczął chodzić jak miał 10 miesiecy.




hogata (offline)

02-05-2011 11:22:23

Mikołów
agula jasio super raczkujesmiling smiley
mamunka wiecej takich nocek
zuza fajne twoje chłopaki, nie martw sie upadkiemsmiling smiley kurcze mam nadzieje, ze w koncu cie zdiagnozuja i przestanie cie bolec
aniu tez miałam wrazenie ze gosia wymiotuje po jogurtach, ale jakos jej przeszło
agulat jestescie przesympatyczna rodzinkasmiling smiley

u nas nocka średnia i sama jestem sobie winna, bo czytałam do 1 książke, ok 2 gosia obudziła sie bo było jej zimno i chciało sie pic tak jak zwykle, a mi sie ubzdurało ze ma kupe i jak ja przewinelam to sie rozbudzila i potem juz co godzine sie przebudzała, na szczescie moj mężulek ja wzial rano i pospałam do 9 smiling smiley pogoda taka srednia i jest chlodno, ale jak tylko nie bedzie padało po obiedzie wyjde z gocha chociaz na godzinkesmiling smiley

miłego dzionkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

02-05-2011 11:36:43

Witajcie smiling smiley.

Z Madzią jest OKsmiling smiley i dziękuję wam,że się martwicie KOCHANE JESTEŚCIE. Wiecie co wczoraj madzia nie dojadła tego jogurcika i ja go spróbowałam jezu jakie to ochydne w smaku (jak dla mnie oczywiście).

ZUZUŚ mam nadzieje,że w końcu ci dobrze postawią diagnozę i będzie dobrze. A jak Mikuś po wczorajszym?????

AGULAT nie ma za co kochana jesteś!!! :* smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

demolka82 (offline)

02-05-2011 16:03:19

Zielona Góra
Hejka a ja w koncu mam chwilke czasu. Wzielam sobie urlop na dzis wiec mam troszke wiecej dni majowych dla mojej rodzinki. Szkoda tylko ze u nas w zielonej dzis pogoda do bani i nic sie nie dzieje. Jutro coprawda ma byc jakis festyn i mam nadzieje ze sie uda bo mam ochote gdzies wybyc z domku. Poza tym u nas po staremusmiling smiley.Nastka w zlobie juz coraz lepiej, dzis tez ja dalismy na 3 godzinki zeby przypadkiem sie nie odzwyczaila. Ma troche katarek i kurcze walczymy frida od jakiegos czasu. Zebow ciagle brak ale jakos specjalnie na nie nie czekam jak czytam jak Wasze bobaski to przechodza.
Zuza wspolczuje przezyc z Mikusiem i tego ciaglego bolu.
Agulat fajnie wygladacie.
Pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

02-05-2011 18:34:28

Zielona Góra
Hejka smiling smiley

U nas dzisiaj była rodzinka mojego męża, czyli moi teściowie, z wujkiem, kuzynką, było bardzo fajnie smiling smiley Mikołaj był grzeczniutki i wniebowzięty, że tyle osób daje się ciągać za nosy, włosy, gryźć po rękach, a oni też byli zadowoleni, że mały na ich widok tak reagował, a nie płaczem grinning smiley
Ja byłam , zrobiłam zdjęcie no i zobaczymy jak to będzie z tą moją rwą kulszową w środę, jaki werdykt smiling smiley
Tyłek jak boli tak boli, chociaż zaszłam od razu do lekarza i dostałam dość mocne leki przeciwbólowe i jakoś daję radę.
Mikołaj już wykąpany, zjadł butlę, ale nie śpi tylko szaleje po całym łóżeczku. Masakra. My z mężem padamy na pyski, a ten normalnie jakby się nigdy nie męczył. Mam nadzieję, że jak już padnie to co najmniej na pół nocy smiling smiley Zje i padnie na kolejne pół hihi, najlepiej tak do 10.00 nad ranem ;D ( marzenia ściętej głowy ).

kasiu ja nie chcę się wypowiadać na temat chodzika, bo nigdy z czymś takim nie miałam do czynienia, słyszałam same złe rzeczy no i to że lekarze odradzają ... ale każdy rodzic zna swoje dziecko i sam zdecyduje, ja nie będę Mikołaja pakować do chodzika, bo jestem jakoś źle nastawiona do tego ustrojstwa...

agulat zdjęcia cudniaste, Alusia przesłodka tak jak WY smiling smiley super z Was rodzinka smiling smiley aż miło popatrzeć...

hogata wiesz co ja nieraz Mikołaja to przebieram kilka razy bo mi się wydaje że ma kupę, bo jak zrobi już w dzień ich 7 sztuk to potem wszędzie je czuję hihi smiling smiley o 1.00 w nocy - książka - o tej porze to ja już śpię od jakichś 6 godzin smiling smiley

Aniu jak tam u Ciebie i Madziulki ? napisz coś bo się ciekawię baardzo smiling smiley a Mikołaj po wczoraj zadowolony i nic nie pamięta grinning smiley

demolka super, że w żłobku co raz lepiej, bardzo się cieszę smiling smiley a pogoda masakra popsuła się u nas strasznie ... fajne tylko to powietrze takie świeżutkie, nie orientujesz się przypadkiem jak tam wygląda u nas sprawa z nutramigenem ? bo mi się kończy i nie wiem czy już szybko załatwiać, czy spokojnie dostanę w aptece smiling smiley a i co się dowiedziałam dzisiaj już nie ma u nas w zielonej książeczek zdrowia .. lekarze tak jak kiedyś wypisują na swoich receptach grinning smiley a za zębami dobrze, że nie tęsknisz bo na prawdę nie ma za czym winking smiley

Pozdrowionka smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

02-05-2011 18:45:02

U nas w miarę Madzia marudzi u męża na rękach :/.

ZUZA jak byś miała problem z mlekiem to daj znać to ci prześlę, bo mam spory zapas smiling smiley

AGULAT zdjęcia superowe, a Alusia cudaśna :* smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

02-05-2011 18:54:50

Gdynia
Madzia nie ma żadnego guza ani siniaka, dziwne to bo wydawało mi się że dość mocno się uderzyła.

agulat FAjne fotki, ja Madziunię wczoraj i dziś ubrałam w zimową kurtkę i wcale jej za ciepło nie było.

kasiu Piotruś nie chodził w chodziku i Madzia też nie będzie, ja jestem na nie.

Zuza U nas już od dawna nie ma książeczek a recepty lekarze drukują z kompa.

Piotruś znowu mi się rozchorował, na razie ma goraczkę ktora nie schodzi po lekach przeciwgorączkowych, byłam u pediatry, bo w sobotę skończył brać antybiotyk, ale oskrzela, płuca i gardło są ok, zobaczymy czy coś z tego sie wykluje. Obawiam się ze to moze być jakich wirus i zarazi Madzię.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

goniek (offline)

02-05-2011 19:45:15

mazowieckie
Część dziewczynysmiling smileyJa tylko na sekunde.Bo mam pyt. dostała po raz pierwszy od ciązy okresu i trwał jeden dzień?????czy też tak miałyście czy lepiej biec do gina .
Agulat super rodzinne zdjęcie i uśmiech Ali cudosmiling smiley.
Jasio jest bardzo silnym mężczyzną ,ze tak szybko raczkujesmiling smiley
Zuza twoi mężczyźni extra razem wyglądająsmiling smiley Mam nadzieje ,że twoje plecki już lepiej.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi .
Biegnę myć małego pa ,pasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

goniek (offline)

02-05-2011 19:47:28

mazowieckie
A hogata ja mam zamiar karmić do 8 miesiąca tak sobie sama to wymyśliłam więć jeszcze miesiąć poza tym ,mam cały czas dużo pokarmu -muszę odciągać w pracy, dlatego też szkoda mi skończyć teraz.
Pa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546042, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.