październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

demolka82 (offline)

29-08-2010 23:04:51

Zielona Góra
A ja Wam powiem ze coraz czesciej mysle o porodzie i zaczynma sie bac, to taki lek przed nieznanym barzdziej ale jesli chodzi o bol to tez troche malo pozytywnie sie nakrecam. Juz bym chciala zeby nadszedl sadny dzien i bylo po wszystkim, nie lubie czekac. Tez sobie mysle nie ja pierwsza i nie ostatnia ale wolalabym miec moja dzidzie juz obok i byc po wszystkimsmiling smiley. A tak wogole to jak dotad szybko lecial mi czas, nawet nie spodziewalam sie ze moja wlasna ciaza tak szybko poleci ale wlasnie od jakiegos tygodnia zaczelo mi sie dluzyc, czas stanal jakby w miejscu kurcze.
Kasiu ja mam podobnie. NIe moge spac, przekladam sie z boku na bok a ledwo przysne musze do toaletysad smiley. Wszystko mnie boli po nocy. Juz nie moge doczekac sie dnia gdy bedzie mi dane polozyc sie na brzuchu hihi.
Milych snow brzuszki.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

30-08-2010 06:29:50

Witajcie brzusie z samego rana, my już po śniadanku hihi smiling smiley.
Tak czytam i powiem Wam,że u mnie nie zwasze,ale czasem też mam koszmar z zasypianiem przez ból kręgosłupa, który promieniuje aż do nogi.
Wczoraj u teściowej na kanapie nie mogłam wysiedzieć - tak bolało.
Wiecie dzisiaj mam koniec remontu hot smiley i zostało jeszcze tylko ustawienie i skręceni mebli,mycie okien i powieszenie firanek. A później biorę się za pranie i prasowanie ciuszków dla dzidzi, ale i tak boję się,że się nie wyrobię z tym wszystkim.
Ja porodem już się nie martwię,tylko martwię się tym co będzie później tzn czy dam sobie radę z dzidzią.
Buziaki w brzusie.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

30-08-2010 06:45:04

Dziewczyny zobaczcie ten filmik napradę super smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]!!!!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-30 06:45 przez AnnaT.

kasia25 (offline)

30-08-2010 10:28:17

Płock
Cześć dziewczyny.Witam przy kawusi.Dopiero teraz ,bo postanowiliśmy z synkiem dziś sobie poleniuchować i dopiero niedawno wstaliśmy z łóżeczek.Wykorzystujemy ostatnie dwa dni,bo od pierwszego znów pobudka z samego ranka.

dwmolka82 myślałam zew tylko ja mam takie bóle i problemy ze spaniem.Ale fajnie ze nie jestem sama.hihi
AnnaT zobaczysz jak urodzi się maleństwo od razu będziesz wiedziała co masz robić.Napewno dasz sobie rade z maleństwem i będziesz super mamą.karmienie piersią

Miłego Dzionkażartowniś




agulat (offline)

30-08-2010 10:36:01

Grudziądz
cześć Brzusiesmiling smiley

kasia25ja tez mam problemy ze spaniem, czuję się jak hippopotamica, ciężka, wielka i mająca problemy z poruszaniem....i do tego te bóle w pachwinach....ale jeszcze tylko trochęsmiling smiley kasia25 a tak w ogóle to śliczny masz brzuszek i wcale nie ogromniasty, ja mam w brzuszku już 115 cmciążanaprawdę już nie mogę się doczekaćkarmienie piersią
W tym tygodniu pod koniec wybierzemy się z moim mężem po łóżeczko, popiorę ciuszki i wyprasuję i od przyszłego tygodnia spakuję sobie już torbę - bo to nigdy nie wiadomo, tym bardziej, że mamy termin na początek października i zostało nam 5 tygodnismiling smiley
Mi ostatnio tez coraz częściej dokucza zgagasad smiley

Miłego dzionkabuziak od dziecka

Zuza81 (offline)

30-08-2010 12:54:28

Zielona Góra
Hej dziewczyny winking smiley

A ja jestem obolała na maksa , byłam dzisiaj u dentysty i wyrwał mi zęba, potem do leczenia jeszcze mam dwa, a później zrobi mi mostek. Jakoś się podłamałam, nigdy nie miałam problemu z zębami, a w ciąży leci mi jeden za drugim.
Jeszcze dzisiaj do Poznania na wizytę u gina, mam nadzieję, że chociaż z dzidziakiem będzie wszystko w porządku.
Co do spania to ja też wstaję obolała, a zasypiania to się normalnie ostatnio boję, ciężko się ułożyć,do tego mój synuś kopie mnie niesamowicie jak tylko poczuje, że ja chcę zasnąć.
Pocieszam się tym , że już bardzo niedługo winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

Kiciania (offline)

30-08-2010 13:40:32

AnnaT super ten filmik, wzruszyłam się oglądając go i poleciały mi łezki...! Tak bardzo już chciała bym mieć swoją córcię przy sobie sad smiley

Powiem Wam szczerze, że ja ''odpukać'' z zasypianiem nie mam problemu, ok godz. 22 tak mnie łamie sen, że wystarczy, że przyłożę głowę do poduszki i od razu śpię, w nocy czasami budzi mnie ból w kroczu, no ale tak już musi być smiling smiley

Moja koleżanka, która termin miała na trzy tygodnie przede mną, urodziła w sobotę w nocy, była na początku 37 tygodnia, zazdroszczę jej, że ma to już za sobą i może przytulać swojego synusia i tym samym bardziej się zaczęłam denerwować... w sumie ja też mogę już za 3 tygodnie urodzić,.. mega stres!smiling smiley Najbardziej boję się czekania, jak już dobiję do 37 tyg... i poźniej może się już wszystko wydarzyć, a jak w ogóle nie urodze w terminie, tylko przenoszę, to już całkiem zwariuje grinning smiley
No i mi też od jakiś dwóch tygodni straaaaaasznie się dłużyyyyydziecko z piłką








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-30 14:02 przez Kiciania.

ulinka (offline)

30-08-2010 14:22:42

Gdynia
A mi się nie dłuży, Piotruś o to dba smiling smiley Tylko teraz bidulek mi się rozchorował, ma zapalenie krtani.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

30-08-2010 16:04:01

Dziewczyny powiedzcie mi co może oznaczać jak czuję kilka razy dnia jak maluszek napiera na krocze, czy to oznacza,że jest gotowy do wyjścia z brzuszka??? Teraz dokładnie jestem w 35 tygodniu.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

30-08-2010 19:34:13

Płock
ulinka niech Piotruś szybciutko wraca do zdrówka.
AnnaT moja malutka napiera i to ostro na szyjkę aż czasami skulę sie z bólu.Filmo super
Kiciania mi tez się dłuży.Już bym chciała zebysmy byli w domku w czwórkę.

Zmykam synkowi przeczytać bajeczkę i też pewnie wskoczę do łózka.Męża nie ma więc nie ma co robić.




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547750, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.