SAMOTNE MAMUSIE:wozek:

Wysłane przez xeniaaa 

osa2531 (offline)

08-03-2010 20:26:37

Dobry wieczór!

U nas dzionek minął spokojnie bez rewelacji. Byłam z Kamilkiem u jego prababci... a rozgadał się maluszek jak nigdysmiling smiley teraz już sobie smacznie śpi a mamusia korzysta i klika sobie na neciesmiling smileysmiling smiley

a co u Was kobietki??smiling smileysmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-08 21:59 przez osa2531.

edzia23 (offline)

09-03-2010 08:37:40

czeladź
Dzień Dobry LOL

U nas dzień znowu zaczoł się o 5...w tym,że Szymon juz o 3 siedział sobie i bawił się-naszczęście usneło mu sie jeszcze te 2 godzinki smiling smiley Pogode mamy śliczną tylko chyba troche zimnooo.
Jak wam minoł Dzień Kobiet? Obsypane prezentami? Ja tylko(albo aż) dostałam kilka czekolad-ale ani jednego kwiatka sad smiley No ale cieszę się,że pamiętali o mnie hihi
miłego dnia!!!!!!!!!



[link widoczny po zalogowaniu]

maria1980 (offline)

09-03-2010 12:49:51

Opolszczyzna
asialo rozumie cię doskonale,ja jak zaszłam w ciąże i potem urodziłam Wiki to grono moich znajomych wyraźnie sie zmiejszyło,no bo ja dziecko,a oni taki "głupie sprawy" jak imprezy, randki itp. Za to znalazłam inne znajome z poczekalni u ginekologawinking smiley i te trwaja do dzis..no i oczywiscie was:*






W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

osa2531 (offline)

09-03-2010 12:57:59

Witam we wtorkowy dzionek!

U nas też pogoda dopisujesmiling smiley więc po obiadku czeka nas spacereksmiling smileysmiling smiley
A dzień Kobiet jak każdy inny... dostałam wafelka od mojego taty (niestety nie mogę go zjeść bo nie jem słodyczysad smiley) i parę smsów od kolegów z życzeniamiwinking smiley edzia ja kwiatków też nie dostałam, więc nie jesteś samasmiling smileysmiling smiley

asialo nie martw się jeszcze spotkasz tego swojego wymarzonego partnerasmiling smileysmiling smiley zresztą życzę tego każdej z nassmiling smiley a co do spacerków z wózkiem i maleństwem to fajnie jest pospacerować z maluszkiemsmiling smileysmiling smiley ale faktycznie czasami będą takie sytuacje, że będziesz chciała odpocząć, ale damy radę smiling smileysmiling smiley

miłego dnia laskismiling smileysmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maria1980 (offline)

09-03-2010 13:10:59

Opolszczyzna
Pewnie ,że każda z Was spotka kogoś z kim będzie już zawszesmiling smiley My na dzień kobiet po kwiatuszku i bomboniercesmiling smiley
Oczywiście dziewczyny moją też zjadływinking smiley Potrzebuję w domu synka,żeby pomógł mężowi dźwigać ciężar dnia kobietwinking smiley


Buziaki-lecimy na spacereksmiling smiley


W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

Groszkowa23 (offline)

09-03-2010 15:40:08

Wrocław
Dzień dobrysmiling smiley

Witam wszystkie NOWE MAMUSIEsmiling smiley

Sorki,że się nie odzywałam tak długo ale tak, jakoś nie było czasu.

W sobotę i niedzielę miałam szkołęsmutny więc jak wróciłam wieczorem do domu to nic mi się już nie chciało heh...
Wczoraj normalnie zaszalałamgrinning smileygrinning smileygrinning smiley, jak wiecie był dzień kobietwinking smiley, więc wybrałam się z Mamą do hurtowni z artykułami dziecięcymi grinning smileygrinning smileygrinning smiley i normalnie wydałam ponad 600zł na mojego Groszeczka chłopiec w łóżeczku. Kupiłam ubranka, pościel, pampersy, rożek, kocyk, butelki i takie drobne akcesoria. A do zakupienia zostaje jeszcze dużo rzeczy - wózek, łóżeczko, wanienka, pieluchy, materacyk itd, itd. Ale dzień uważam za udany. Byłam strasznie zmęczonasad smiley. Jak wyszłam z domu o 11 tak wróciłam o 16.30, a później jeszcze mamę do pracy o 18 odwiozłam i przed 19 "pan tatuś" przyjechał z kwiatkamieye popping smiley zastanawiam się tylko skąd miał pieniądzewariat. Powiedziałam mu,że dzień kobiet jest przez cały rok a nie tylko 8 marca. Oczywiście mnie wkurzyłangry smiley, pytał czy wybrałam już wózek i łóżeczko. Powiedziałam,że nie i czemu pyta. a on na to "bo jego rodzice chcą to kupić dla Groszka". Normalnie by się wstydziłmoody smiley. Ja i jego rodzice mamy wszystko kupić a on to niby co... Szkoda słówsad smileysad smileysad smiley Nie chcę nic od nich - jeszcze wymyślili,że kupią to jak ja będę w szpitalu już po porodzieprzewracjący oczami, chyba ich pogięło. Nic mu nie mówiłam,że byłam na zakupach i na razie nie musi wiedzieć.
Nio a dzisiaj byłam z Mamą u komornika wycofać sprawę o alimenty, które mi ojciec płacił bo teraz to już nie ma sensu,żeby on mi jeszcze płacił...smiling smiley

A Wam jak tam dzionek mija?
:joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]


ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam,ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam, byłam przy Tobie od pierwszego grama, tyś moje dziecko a ja Twoja mama:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

osa2531 (offline)

09-03-2010 20:19:04

Cześć Wam!!

My byliśmy dziś u kumpeli na plotkachsmiling smileysmiling smiley mój syn i jej syn ładnie się bawili aż szkoda było wracać do domu!
No ale trzeba było. Teraz Kamilek już śpi a ja siedzę przy kompie i szperam tu i ówdziesmiling smileysmiling smiley

Po powrocie do domu weszłam posprawdzać pocztę i nk... no i doznałam szoku... Dostałam wiadomość od szefowej tatusia i zatkało mnie na maxa...;/ no i po przeczytaniu tej wiadomości mina mi zrzedła... nie wiedziałam, że niektórzy potrafią tak zatruć życie... mam dołka...

Dobrej nocy!!!

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

edzia23 (offline)

09-03-2010 21:05:38

czeladź
Cześć kobietki smiling smiley
Dzionek zleciał mi szybciutko-jak wyszłam z małym na spacer tak nam zeszło ponad 4 godzinki smiling smiley Wcześniej poprosiłam siostrzyczke żeby zrobiła obiadek...wróciłam ze spacerku zmęczona ( bo jeszcze odwiedziłam sklepy) i głodna a tu obiadu nie ma...krew mnie normalnie zalała bo jej się nie chciało a ja biegiem musiałam gotować...Umiesz liczyć licz na siebie...Nerwy zerzarły mi ochote i siłe na wszystko...

Kolorowych snóFFFFFFF smiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

2ksiezniczki (offline)

09-03-2010 22:00:29

Wrocław
Witam wieczorkiem.
Długo nie zaglądałam,24 godziny to dla mnie zdecydowanie za mało.

Misiak fajnie że imprezka udana,wspomnień będzie na całe życie.Jak moje córki miały pierwsze urodzinki to nikogo nie było od strony ich ojca,a u młodszej tatuś również się nie pojawił.Ale moja rodzina zawsze pamięta o dziewczynkach,bardzo je kochają,i to jest najważniejsze. A tamta ''rodzina'' nawet nie wie co traci.

Edzia moja mała też tak wcześnie wstawała,czasem to było mi na ręke zwłaszcza jak gdzieś jechałyśmy rano a Majeczka szła do szkoły,ale jak był weekend lub wakacje to juz było gorzej bo lubie pospac.Czasem zasypiałam nawet nie wiem kiedy a Maja ją pilnowała,zresztą Maja dużo mi pomagała. Pare dni temu gadała przez sen do siostry i muwi ''żeby się mamy pilnowała bo się zgubi'' Tak się zastanawiam czy nie zabrałam jej takiej beztroski dziecięcej.Nie jest tak że ona jest obarczona obowiązkami,pomaga sama z siebie,czasem ją o coś prosze ale się martwie,zwłaszcza że do niedawna miałam naprawde mało czasu dla niej.

maria1980 (offline)

09-03-2010 22:40:16

Opolszczyzna
Czesc. Mamusia19- pisza o Tobie straszne rzeczy ..,że nas oszukujesz bo nie masz trojaczków i własciwie cala twoja historia jest zmyslona!!!!


W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547730, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.