TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

mamaasia (offline)

23-02-2010 09:23:36

..za to glupoty mam wpisane w suwaczki z wiekiem Mojej Eleonorytongue sticking out smiley ale nie mam do tego glowy tongue sticking out smiley zeby to zmieniactongue sticking out smiley


<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>

jmijeczka (offline)

23-02-2010 09:29:13

Wlkp
mamaasia uzywaj prosze opcji zmien, aby nie pisac posta pod postem.

gabi0611 (offline)

23-02-2010 09:41:56

SPRAWDZAŁAM KILKA SUWACZKÓW I WYCHODZĄ TAK SAMO...............
NIE WAŻNE smiling smiley NAJWAŻNIEJSZE JEST TO CO DZIEJE SIĘ W NASZYCH BRZUSZKACHciąża
ale dzięki za informację aha... MAMAASIA u mnie w poprzedniej ciąży brzuszek było widać około piątego miesiąca a teraz wyglądam jakbym była w piątym miesiącu, każda ciąża jest innasmiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-23 10:25 przez gabi0611.

jmijeczka (offline)

23-02-2010 13:13:45

Wlkp
A ja tylko wtrace ze moj brzuszek bylo widac juz od 12 tygodnia.. tongue sticking out smiley
No i wiadomo gabi - przy kazdej nastepnej ciazy u kobiety szybciej widac brzuszek..
Pozdrawiam grinning smiley

majuniag (offline)

23-02-2010 13:56:43

Gdańsk
elizabeth78 mieszkam już jakieś pół roku na Wiszących Ogrodach (koło Auchana) także rzeczywiście będzie blisko - obwodnicą jakieś 5 km czyli jakieś 10 minut jazdy samochodemsmiling smiley Ja jestem już po walce związanej z urządzaniem , także wiem, co Cię czeka - ale to daje też dużo satysfakcji, w końcu będziesz wić swoje gniazdkosmiling smiley
a tak naprawdę to pochodzę z Torunia - witam więc serdecznie lili smiling smiley ale z uwagi na studia na PG wywiało mnie stamtąd jakieś 8 lat temu i tak już zostało...
Dziewczyny czy też macie takie problemy z zaparciami?sad smiley Wczoraj kupiłam sobie zestaw płatków z dużą ilością błonnika i jogurty naturalne, także teraz tym będę się futrować -mam nadzieję, że pomoże. A może któraś zna jakiś skuteczny sposób na tę dolegliwość? w przyszłym tygodniu idę do gina - może ona coś zaradzi!
A co do brzuszka to mój zaczyna się już zaokrąglać!! ale ja jestem drobna i jak tylko macica zaczęła się rozrastać to zaraz lekko wywaliło no i jem duuużo- aż strach pomyśleć co będzie za 6 miesięcysmiling smiley ale już nie mogę się doczekać jak będzie widać - niech jeszcze wiosna szybko przybędzie i pozwoli zrzucić te męczące zimowe ubrania!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]SĄ JAK MIŁOŚĆ, KTÓRA STAŁA SIĘ WIDZIALNA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-23 13:59 przez majuniag.

gabi0611 (offline)

23-02-2010 15:02:50

denerwuję się trochę i nie mogę znależć sobie miejscaspinning smiley sticking its tongue out jutro pierwsze usgsmiling smiley[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

23-02-2010 15:47:24

Trójmiasto
Ależ ze mnie sierota. Chciałam ostatnio wrzucić zaktualizowaną tabelkę i nie wiem jak to zrobiłam, ale... jej nie wrzuciłam. No to robię to teraz:



gabi0611 nic się nie denerwuj. Na pewno jutro wszystko będzie oki i popodglądasz sobie swoją dzidzię smiling smiley
Co do suwaczka, to liczy jak liczy winking smiley. Ja aż tak bardzo na tym się nie wzoruję. I tak wszystko jest mniej więcej.

majuniag zaparcia to był koszmarny problem mojej poprzedniej ciąży, przez co pewnego razu aż wylądowałam w szpitalu. Teraz też bywało nieciekawie, ale o dziwo jakoś przedę winking smiley
Z takich najbardziej bezpiecznych wspomagaczy, to najlepiej wypijaj na czczo szklankę ciepłej wody z cytryną. Jedz sporo owoców, także tych suszonych (śliwki, rodzynki, morele - choć trochę wydymają). Jeśli problem jest poważniejszy, jak to było u mnie, to przydatne okazały się czopki glicerynowe i syrop - Laktuloza do nabycia bez recepty. Tylko lepiej obgadaj to wcześniej z lekarzem. No i siemię lniane, choć paskudne!

beata1988 ja w poprzedniej ciąży pierwsze ruchy dzieciątka poczułam chyba w 17 tc. Przy drugim ponoć bywa szybciej, ale choć czasem w wannie wsłuchuję się w brzuszek i bacznie go obserwuję, to narazie jeszcze dzieciątko fika sobie w środku bez objawów dla mamy.
Super, że mdłości sobie poszły smiling smiley. To teraz już będzie lajcik winking smiley

Co do brzuszka, to ja już taki malusi w sumie mam. No chyba że sobie zjem, to wcale taki mały nie jest winking smiley.
W poprzedniej ciąży wydawało mi się, że później mnie wybrzuszyło, ale tak jak jmijeczka wspomniała przy kolejnym dzieciątku szybciej może być widać. Na początku marca mam wizytę, wtedy mnie poważą i porównam sobie wyniki z poprzednią ciążową książeczką. Tej wadze w domu jakoś nie dowierzam, bo choć elektroniczna, to chyba zaniża wyniki. U lekarza zawsze ważę więcej i wtedy przeżywam dziki szok. Tak więc na swoją wagę już nawet nie staję winking smiley.
Tylko niestety wyniki badania krwi znów mam kiepawe sad smiley, ale u mnie w rodzinie to chyba dziedziczne. Moja mama i siostra też mówiły, że podczas ciąży zawsze były poniżej normy. Coś czuję, że jak naszprycują mnie żelazem, to znów będę umierać na zaprcia. Eh, zawsze coś.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

sandra27 (offline)

23-02-2010 17:24:04

trojmiasto
Witam serdecznie wszsytkie przyszle mamusiesmiling smiley)Rowniez mam termin na wrzesien.To nasz pierwszy dzidzius,wiec jestem totalnie zielona.Dlatego postanowilam dolaczyc do Was,bo zawsze to milej i lzej jak mozna sie z kims podzielic wrazeniami i przy okazji poradzic doswiadczonych mamsmiling smiley)

Jestem gdzies w 10 tygodniu,pierwsza wizyte juz mialam na poczatku lutego i lekarz powiedzial ze wszsytko jest prawidlowo smiling smiley nastepna wizyte mam za 2 tygodnie.Juz nie moge sie doczekac.Na poprzednim USG prawie nic nie bylo widac,licze ze teraz fasolka bedzie bardziej widoczna.

Co do objawow :to mialam nudnosci i przez 2 tygodnie umieralam w lozku,brak apetytu,bezsennosc w nocy,za to w dzien drzemka byla nie unikniona.
No ale teraz jest juz lepiej,nudnosci minely,za to jakis dol mnie lapie,plakac mi sie chce.Moze ktoras z Was tez miala taki kryzys??
Z utesknieniem czekam na sloneczne dni,bo tej chlapy to juz zniesc nie moge!!

goraco pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

23-02-2010 17:51:14

Trójmiasto
Cześć sandra27 smiling smiley
Super, że dołączyłaś do naszego grona. Razem na pewno będzie nam i raźniej, i weselej, i zawsze będziemy mogły dzielić się doświadczeniami.
A skąd dokładnie z Trójmiasta jesteś? Widzę, że na Pomorzu super wysyp dzidziusiów nam się szykuje, he he.

Co do odczuć podczas ciąży, to bywają naprawdę przeróżne i nie ma reguły.
Ja na pewno jestem teraz dużo bardziej nerwowa i brak mi cierpliwości sad smiley. Niestety. Mimo iż dzidzia spokoju raczej potrzebuje.
Do tego taka tkliwość męczyła mnie i przy poprzedniej ciąży, i teraz. Wtedy potrafiłam ryczeć na filmach, które wcześniej nigdy mnie nawet nie wzruszyły. Wczoraj za to się poryczałam, jak widziałam jak moja córa płacze confused smiley. Eh, hormony robią swoje winking smiley


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

beata1988 (offline)

24-02-2010 08:24:53

płock
cześćsmiling smiley
Sandrawitaj i zapraszamysmiling smiley w gronie raźniej smiling smiley ja też czekam na pierwszą Dzidzie....ale troszke już na ten temat wiem bo miałam małe doświadczenie przy Dzieciach Siostry smiling smiley spokojnie to chyba wszystko samo przychodzi, instynkt macierzyński zadziała... smiling smiley
Elizabethja też płaczliwa się stałamsmiling smiley wzruszam się szybko ostatnio popłakałam się na m jak miłość jak zduńscy ślub brali i przysięgę sobie składalismiling smiley mój M się ze mnie śmiał i pytał co to będzie w końcu za 2 miesiące nasz ślub smiling smileysmiling smiley ja też mam wizytę na początku marca a dokładniej 4-go i to będą badania genetyczne... nie mogę się doczekać a jednocześnie się boję.... wczoraj miałam robione badania na toxoplazmoze i inne te podstawowe , wyniki w piątek...
Gabidaj znac jak tam po USG smiling smiley
Majuniagco do zaparć to ja jeszcze kompletnie z tym problemów nie mam, codziennie albo pare razy dziennie ładnie do łazienki lecę smiling smiley ale czytałam,że mogą się jeszcze pojawiać ok 14 tygodnia bo wzrasta progesteron więc wszystko przede mną smiling smiley najbardziej to ja się zgagi boję bo nigdy w życiu jej nie miałam

A u mnie mdłości i wymioty odpukać opuściły mnie smiling smileymam tylko problemy w nocy bo się budze i spać nie mogę ale ogólnie zniosę wszystko smiling smiley Dziewczyny myślę, że lekkie tańce w ciąży nie są zakazane...bo w końcu za 2 miesiące mój ślubsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.