TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

bialamasajka (offline)

30-11-2011 13:11:36

Sosnowiec
MAMUSIE KOCHANE PROSIMY O GŁOSIK W KONKURSIE KALENDARZOWYM :
ŚPIOSZEK [ebobas.pl]
MODELKA [ebobas.pl]
ANIOŁEK [ebobas.pl]


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



OAsiulka (offline)

30-11-2011 16:03:17

Zielona Góra

fantazja84 (offline)

30-11-2011 17:08:51

Dziwnów
Witam!

Byłam dzisiaj u Maciusia w przedszkolu na andrzejkach. Świetnie panie zorganizowały dzieciom ten dzieńsmiling smiley Wszystkie były poprzebierane za czarownicesmiling smiley
Było sporo wróżb i w jednej wyszło Maciusiowi, że wybranką jego serca będzie niejaka Zuziawinking smiley

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi co do prezentu. Klocki uważam za świetny pomysł. Mamy i wadera i duplo i nie ma dnia, żeby dzieci się nimi nie bawiły. Sanki mamy jedne i Maciuś i Lenka będą na nich jeżdzić razem. Majuniag polecam właśnie te z oparciem i materacykiem.
Maciuś-fan pociągów oczywiście u mikołaja zamówił sobie kolejkę, a dla Leny planuję taki domek dźwiękowy fisher price z ludzikami little people. Myślę, że będzie wniebowzięta. Z kuchni o której pisała OAsiulka pewnie też by była zadowolonasmiling smiley

Chciałam Wam polecić jeszcze pewne bardzo fajne edukacyjne bajeczki już dla najmniejszych maluszków pt. "Mądry maluch". Są one dostępne na 10 płytach po 40 minut każda. Tytuły: "a kuku", "zabawa", "zwierzęta", "kreatywność", "logika", "ABC", "liczymy", "kształty", "Lewa półkula", "Sztuka". Można je również ściągnąć z internetu. Są świetnesmiling smiley

Beata1988 cieszę się, że wypad do Hamburga udany, a że Wasi nie wygrali to nic, ważne, że się starali, a Wy kibicowaliściewinking smiley

Przepraszam, że nic więcej nie napiszę, ale mam pewne zmartwienie, które nie daje mi za bardzo myśleć o czymś innymsad smiley Nawet spać w nocy nie za bardzo mogęsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

01-12-2011 09:33:08

Kraśnik
Cześć dziewczyny wpadłam na szybko poinformować że Maxim z Gabi są w szpitalu.Gabi ma rota i znajdują się w izolatce.Maxim czuje się dobrze a lekarze twierdza że nie powinno nic zaszkodzić fasolince....


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

01-12-2011 10:24:03

Witam i ja.

Maxim zdrowia dla Gabi sad smiley biedna malutka gdzie Ona tego rota złapała?


Aneczka to super w końcu udało Ci się znaleźć podopiecznego smiling smiley

Dandil Lea prawdziwa sportsmenka rośnie smiling smiley Oj będzie konkurencja i nie tylko dla Pudziana smiling smiley

Dziewczyny ja nie mam jak pisać, większość czasu sama z małą w domu jestem a napisać coś przy niej teraz to graniczy z cudem. Ciągle coś majstruje jak nie przy komputerze to gdziekolwiek indziej. Dlatego na forum coraz rzadziej bywam sad smiley

Beata1988 ja bym chyba nie dała rady się uczyć przy Oliwii śpi tyle co zając a nawet książki z ręki mi wyrywa jak czytam, gazety itp a ma swoje książeczki no ale gdzie te mamy są bardziej ciekawe smiling smiley

OAsiulka my myślimy, zastanawiamy się i chyba niebawem trzeba będzie działać. Bo latka lecą a jak będziemy tak zwlekać to Oliwia jedynaczką zostanie grinning smiley

Fantazja odp tutaj. Wczoraj próbowałam Ci napisać wiadomość a moja latorośl jak weszła na leżaczek bujaczek chwila nieuwagi i do tyłu się przewróciła. Obyło się tylko na strachu odp w wolnej chwilce smiling smiley

beata1988 (offline)

01-12-2011 10:38:39

płock
hejwczoraj już nie wchodziłam bo wrócliśmy o 20 z meczu i Zosia w nosie miała spanie bo przyszła moja mama z prezentem mikołajkowym więc trzeba było budować , takie klocki dostała [link widoczny po zalogowaniu] piękne kolory mają i teraz pytanie mam bo mama miała kupić na gwiazdkę Zosi duplo i nie wiemy czy lepiej nie wybrać czegoś innego skoro te dostała a są na prawde super. Myślimy nad tym
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] jak myślicie ??

A to my wczoraj na meczu

By [link widoczny po zalogowaniu] at 2011-12-01

OAsiulka- Kochana Zuzanka na tych zdjęciach wyszła pięknie, jest cudna wygląda jak mały aniołeczek

Fantazja- Kochana a co się dzieje ?mów nam szybciutko ...... sad smiley jestem z Tobą :*

Oka- pozdrów Maxim i niech Gabi wraca do zdrówka szybciutko

Joasia- ja w ogóle nie otwieram kompa jak Zosia nie śpi robię to na jej drzemkach bo inaczej to nie ma sensu .... co do nauki no właśnie ciężko będzie bo też za długo nie śpi a wieczorami mi się już nie chce, wolę z M się poprzytulać smiling smiley a czemu ciągle sama jesteś ?? myślałam , że zmiany M są fajne, że można razem sporo przebywać ..... mój wychodzi o 7 i wraca koło 19 ....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ania37 (offline)

01-12-2011 10:59:42

Ruda Śląska
hej kochane mamusie i dzieciaczzki

ale dawno mnie tu nie bylo wybaczcie ale jakos nie mamweny na pisanie czas robi swoje a ja majac trojke wieczorem padam z nogjak nie zebranie w szkole to zebrnie w jednym klubie to zas w drugim zebranie u syna terazwyjazdy na mecze corki nauka szkolenia treningi w kolko tylko jezdrze zaworze przyworze a wieczorem pol przytomna jestem i padam o 20 masakra

czytalam wasze posty prawie wszystkie ale nie nadrobie was wszystkie powiem tylko ze fotki sa cudne jak te nasze dzieciaki zybko rosna to niemozliwe ze ten czas tak plynie i plynie nieublagalnie no coz za niedlugo pojda do przedszkola potem szkola eh a niedawno byli niemowletami ciąża

aha mam bardzo trudne pytanie
ktora z was jeszcze karmi? bo moja nie ma zamiaru przestac kurcze do sypiania wieczorem to nie odpusci a i wdzien tez czasem to ja uspokaja i przyznam sie ze troche dla wlasnej wygody by nie marudzila ale jak jej odmowie to krzyk no i dla swietego spokoju daje jej ten upragniony cycus i co mam zrobic wiem wiem powiecie badz konsekwentna no tak kiedy to nie takie prost eh

pozdrawiam was zajrze znowu i odpisze na wasze posty buziaczki i pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

patka1818 (offline)

01-12-2011 11:32:07

Słupsk
Witam was dziewczynki
Fantazja- Lenka moja na Mikolajki dostanie piec ksiazeczek poniewaz bardzo teraz interesuje sie takimi kolorowymi ksiazeczkami potrafi caly dzien siedziec i je ogladac. Zbieramy jej takie ksiazeczki juz ma piec i takiego ladnego misia no i oczywiscie slodycze chociaz powiem szczerze ze moja Lenka nie jest zabardzo za slodyczami. A pod Choinke dostanie Laptopa zabawkowego i jeszcze myslimy nad dalszymi upominkami.
Dla Gabi i dla Maxim szybkiego powrotu do domku zycze..
Beata1988- mala Zosia jaka szczesliwa na raczkach u mamysmiling smiley
U nnas jest troszke ciezko... Nie dam rady sobie ze szkola poniewaz czesto mam szkole jak malej nie mam z kim zostawicsad smiley i juz mam troszke zaleglosci, Prace kontrolne wszystkie oddalam ale niewiem czy mnie przepuszcza do egzaminow poniewaz juz pare zajec opuscilam to przez poronienie to przez brak opieki nad Lenka. Jesli mnie przepuszcza to bede szczesliwa a jesli nie to trudno skupie sie nad praca. Intensywnie szukam pracy ale moje starania ida na marne. tyle CV co ja poroznosilam to sie w glowie nie miesci.
Musze isc do pracy poniewaz u meza w pracy nie zaciekawie sie dzieje oszukuja z wyplatami teraz w tym miesiacu premi nie dostal i ja niestety w grudniu musze oddac cala prawie wyplate poniewaz sie zaporzyczylismy zeby miec na jedzienie.sad smiley
Ania37- sluchaj ja juz nie karmie ale moja tesciowa miala taki problem ze swoja corka poniewaz tak az do 3 roku zycia cycka ciagnela. Lekarz juz tesciowa zaczol opierniczac ze to nie jest zdrowe dla tesciowej i esciowa leciutko sutki pieprzem sypala i mala po tygodniu juz cycka niechciala.

kinga1423 (offline)

01-12-2011 12:21:00

suchorze
Witam wszystkie mamuśki i ich pociechy

Długo się nie odzywałam bo mam istny szpital w domu. Wicia przyniosła jakiegoś wirusa i leży już drugi tydzień w łóżku do tego zaraził się Kuba i ja od dwóch dni ledwo żyje katar kaszel i ogólne złe samopoczucie sad smiley codzienne inhalacje. oklepywanie i czyszczenia nosków smiling smiley istna masakra. Mąż pracuje od rana do wieczora i nie jest w stanie mi pomóc sad smiley
Maxim i Gabi trzymajcie się cieplutko, szybkiego powrotu do zdrowia
Muszę kończyć bo dzieci krzyczą za drugim śniadaniem smiling smiley
Buziaki dla wszystkich

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

01-12-2011 13:09:39

Kraśnik
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.