TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

Czarna2049 (offline)

09-05-2010 21:46:25

Katowice
Witajcie smiling smiley
Wszystko w porzadku smiling smiley Dziekuje Wam za troske. Maly strasznie sie znow wierzga ale to chyba juz ten okres,kiedy maluszki coraz bardziej daja znac o sobie grinning smiley
Dolaczam mojego zdjeciucha smiling smiley

23 tydzien



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

09-05-2010 22:26:01

Kwidzyn
Czarna2049 Śliczny brzuszeksmiling smiley Ja to mam duży brzusiociąża


[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

09-05-2010 23:07:48

Witam wszystkie mamy smiling smiley
Ja tak troche późno, ale cały weekend spędziłam poza domem. Piątek tak jakoś mi zleciał względnie na niczym, sobota pół dnia przy remoncie a potem wyjazd do teściów (przyszłych). No i dopiero dzisiaj wróciłam ale na neta teraz dopiero weszłam. Przez te dwa dni pogoda dopisywała, że aż się w domu nie chciało siedzieć więc jak tylko mogliśmy to siedzieliśmy na podwórku. A u teściow to jest gdzie posiedziećżartowniś
Jestem trochę zmęczona, a ostatnią nockę coś spać nie mogłam więc jutro będe spać do bólu.
A co do oszczędności to mi sięudało zaoszczędzić na tym że wózek, łóżeczko itp będe miała przechodzone więc to zawsze mniej kosztuje. A i z ubranek coś już dostałam więc nie musze kupować aż tak dużo. Tyle tylko co może kilka nowych ciuszków (nie za dużo), jakieś kocyki, pościel, kosmetyki dla dziecka itp. Nie wspomne, że remont i częściowe wyposażenie samego mieszkania sporo kasy pochłonie bo póki co mieszkamy u rodziców ale chcemy w końcu iść na swoje jeszcze przed porodem.
Ja jeszcze nie mam zdjęcia swojego brzuszka, ale zmieni się to w tym tygodniu. Jutro w końcu przyślą mi zamówiony aparat i będę mogła w końcu robić sobie fotki, także jak opanuję ten aparat to wstawię coś.
A teraz zmykam spać bo zasypiam. Do jutra. Papa

ewela01 (offline)

10-05-2010 07:03:55

Kwidzyn
Witajcie brzuchatkismiling smiley Miałam zaprowadzić synka do przedszkola ale muszę iść z nim do lekarza.Zaczął brzydko kaszleć, ja tez nie najlepiej się czuje.Obudziłam się z chrypką i bolącym gardłem.Dopiero co wyleczyłam pęcherz to teraz gardłosad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

JolaMi (offline)

10-05-2010 08:16:55

Tychy
Witam.
Ale macie śliczne te brzuszki no a Ty OAsiulka figurke trzymasz cały czas.
Ewela i Czarna wam też dużo brakuje do dużych brzuchów.
Ewela ja też właśnie prubuję dodzwonić się do Przychodni i zrejestrować córę. Przecierpiała z tym bólem strasznie.
Jestem ciekawa ilu lekarzy będę musiała zaliczyć żeby było wiadomo praktycznie od czego czy az wyrastanie 8 mogło tak pobroić, że nawet Ketonal za bardzo nie działał.
Także wekend do bani. Przelażałam z nią w łóżku. A najorsze jest to jak widzisz jak ktoś cierpi a nie potrafisz pomóc.
BeataS ale za to jak będziesz miała ślicznie w nowym wyremontowanym mieszkanku.
Ja też jak córci przejdzie to zrobi mi zdjęcie i coś wkleje to dopiero zobaczycie brzucho.
Miłego dnia.
Cay czas martwi mnie ta Gabi. Tak długo nie zaglądała.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewela01 (offline)

10-05-2010 08:36:05

Kwidzyn
JolaM trzymam kciuki za córcięthumbs up Właśnie zarejstrowałam siebie i synka do przychodni,ale poza kolejnością bo nie ma już numerków.Zaraz idziemy.


[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

10-05-2010 09:03:49

Witam z rana. Nie było mnie przez weekend ale postaram się nadrobić Was smiling smiley dzisiaj mam fryzjera umówionego, jeszcze małe zakupy wiec też mało będę życzę miłego i ciepłego dnia smiling smiley

kokate (offline)

10-05-2010 09:09:44

Płock
hej Mamusie!
napisałam się pół strony, coś wcisnęłam i mi wszystko skasowało sad smiley wrrr....nie lubię tak sad smiley
to w skrócie: chore mamusie i JoluMi trzymajcie się, jestem z Wami.
u mnie wszyscy zdrowi, a mnie od kilku dni bardzo napina się brzuszek, to pewnie te skurcze Braxtona, i muszę brać magnez...ale brzuszek twardnieje mi coraz częściej, co pół godziny, a jak się nachodzę to mocniej trzyma...hmm
wczoraj byliśmy w Ikei, kupiliśmy Hani łóżeczko, od dziś mam nadzieję, będzie spała sama w swoim pokoiku,smiling smiley żeby potem nie skojarzyła, że jak nowy dzidziuś to my ją z sypialni wyganiamy...mam nadzieję, że się szybko zaklimatyzuje, aha i jeszcze ma nowy dywan z kubusiem puchatkiem...smiling smiley no i te zakupy mnie wymęczyły, i jeszcze bardziej brzuch mi się napinał...
ewela ja też mam ogromny brzuszek, mówią na mnie Gaba Kulka hehe...
Czarnawyglądasz super, trzymaj się, mam nadzieje ze ten ból to był jednorazowy wybryk natury smiling smiley
Kochane! jak już się dowiem płec dziecka, i okaże się że to chłopak, to zrobię remanent z rzeczami po Hani i może będe mogła którejs z was coś tam przesłać, podzielić się. smiling smiley
Pozdrawiam!
Beata1988 wracaj już do nas, napisz jak po podróży poślubnej i dawaj fotki!!!! Buziaki!




[link widoczny po zalogowaniu]

JolaMi (offline)

10-05-2010 10:12:39

Tychy
Witamy Zuzia. I zapraszamy do wspólnego pisania i dzielenia się troskami i radościami.
Napisz coś więcej o sobie to pierwsza Twoja dzidzia?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

OAsiulka (offline)

10-05-2010 10:16:44

Zielona Góra
Witajcie Brzuszki smiling smiley
ale fajnie, że wrzucacie fotki - jak ja lubię patrzeć na te Nasze brzuszki smiling smiley wszystkie takie słodkie smiling smiley

JolaMi - tak mi szkoda Twojej córci... mam nadzieję, ze dzisiaj lekarz już jej pomoże smiling smiley

ewela01 - Wam też zdrówka życzę (Tobie i synkowi) smiling smiley

BeataS - czekamy więc na fotki z nowego aparatu smiling smiley

kokate - trzymam kciuki żeby córcia chętnie odrazu spała w tym łóżeczku smiling smiley fajne takie zakupki, co? smiling smiley tylko faktycznie pewnie męczące tongue sticking out smiley


ja dzisiaj robię sobie dzień lenistwa grinning smiley tak to ciągle coś, ciągle gdzieś mnie niesie tongue sticking out smiley a dziś będę odpoczywać w domku tongue sticking out smiley może popołudniem późnym pójdę na spacerek tylko winking smiley zbieram siły bo jutro chcę iść na ćw dla kobiet w ciąży smiling smiley
póki co życzę wszystkim Brzuszkom miłego dnia winking smiley a jeszcze pewnie tu zajrzę tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.