Alergia na kurz i roztocza i atopowa skóra

Wysłane przez Ani_Raf 

Ani_Raf (offline)

02-10-2022 13:08:20

Stara Kuźnia
Dziewczyny pomocy!

Mój mały ma problemy z atopowym zapaleniem skóry i alergią na kurz. Stosujemy różne kosmetyki, kremy, itp. i efekty nawet są. Teraz zastanawiam się jak jeszcze mogę jej pomóc, bo zbliża się jesień i te objawy zawsze w tym okresie nasilają się.

Z tej serii kosmetyków, z której korzystamy (znalazłam je przez instagram - allergoff atopy) jest też spray Allergoff, którym raz na kilka miesięcy pryskamy materace, zabawki, koce, dywany. Alergolog powiedział, że do dobre rozwiązanie, bo wtedy małej nie będzie wszystko swędziało. Opinie ma raczej dobre.

Miałyście go już? Korzystałyście? Jak Wasze opinie?

dracenka (offline)

23-05-2023 10:34:33

Brzozowica
Na skórę atopową córki stosowałam wiele kosmetyków i polecanych i robionych, przeszlismy 3 dermatologów itd.. straciłam nadzieje ze bede w stanie jej pomoc na tyle by nie cierpiala przez swedzace plamy na rekach i nogach. Wtedy przeczytałam o produktach protopan. Doszlam do wniosku ze skoro juz tyle zainwestowalam w inne nieskuteczne produkty ze i tym razem nie odpuszcze, kupilam i szok... problem jak ręką odjął zniknął po zastosowaniu natłuszczającego kremu [link widoczny po zalogowaniu] dwa dni płakałam ze szczescia ze sie udalo znalezc cos skutecznego smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.