Wakacje z malutkim dzieckiem a kp?

Wysłane przez tamede 

tamede (offline)

26-05-2019 12:40:56

Drogie mamy, powoli zaczynam planować wakacje i tak się zastanawiam, czy wybieracie miejsca, które mają liczne udogodnienia dla rodzin z malutkimi dziećmi? czy też patrzycie na inne czynniki, np. niską cenę? Zastanawiam się także, jak rozwiązać problem z karmieniem piersią podczas wyjazdu, przerzucacie się wtedy na butelkę?

Paskuda (offline)

26-05-2019 13:33:07

Sokoły
Hej my z 5 miesiecznym dzieckiem bylismy nad morzem. Nie mielismy udogodnien jakos nie specjalnie takich szukalam. Bo a) spalam z dzieckiem wiec lozeczko mi nie bylo potrzebne i b) karmilam piersia wiec krzeselka do karmienia nie byly potrzebne. Szczerze nie wiem co mialo by Ci ulatwic karmienie butelka. Chyba wylacznie dodatkowy bagaz w postaci mleka w proszku i butelek. Karmienie piersia to najnaturalniejsze i najwygodniejsze rozwiazanie a juz na pewno na wakacjach ! grinning smiley jesli karmisz piersia to rob to dalej na wakacjach piers to tylko udogodnienie! A w jakim wieku dziecko?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-26 13:37 przez Paskuda.

tamede (offline)

27-05-2019 10:49:12

maleństwo, ma miesiąc:/ ostatnio moja koleżanka mnie nastraszyła, że przez zmianę miejsca i też dodatkowy stres miała znaczne problemy z laktacją, a więc i zepsuty wypoczyneksad smileyi szczerze mówiąc, zaczęłam się tym stresowaćsad smiley

tamede (offline)

28-05-2019 11:30:52

dodam jeszcze, że często mam problemy z laktacją i taki wyjazd wiąże się też z dużym stresem:/i tak się zastanawiam, czy nie wziąć ze sobą laktatora lub środków na laktację w przypadku pojawienia się problemów z laktacją...

wilkuOp (offline)

28-05-2019 21:22:09

Opole
Aby się nie stresować wyjazdem tylko jak najwięcej wypoczywać i niczym się nie przejmować to przed wakacjami wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie. Poszukujemy korzystnej oferty na kioskpolis.pl gdzie ostatnio podczas zakupu ubezpieczenia wpisaliśmy kod PLICE i dostaliśmy zniżkę.

tamede (offline)

30-05-2019 14:36:36

wczoraj spotkałam moją położną i stwierdziła, że to dobry pomysł, gdy wezmę ze sobą lakator, prolaktan i butelki do karmienia. Będę mieć je pod ręką, gdyby pojawiły się problemy z laktacją i nie będę biegac po mieście, szukając aptekismiling smiley

Cherry94 (offline)

06-06-2019 14:15:10

Dębiarze
Cytuj
tamede
Zastanawiam się także, jak rozwiązać problem z karmieniem piersią podczas wyjazdu, przerzucacie się wtedy na butelkę?

Ja się staram po prostu znaleźć jakieś ustronne miejsce, nie zawsze jednak się udaje, więc awaryjna butelka zawsze pod ręką smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.