mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

justynamly_ (offline)

29-11-2010 21:14:41

Gdańsk
Witam i ja wieczorem.
Julka juz wykompana zaraz mleczko i lulu .. ale dzis marudna jest wiec nie wiem o ktorej zasnie ... szkoda ze pory zasypiania nie ma jeszcze unormowanej.

Ja zrobilam test 23 grudnia pamietam z pracy specjalnie wyszlam do apteki bo nie pokoilo mnie ze okresu nie dostalam.gdy zrobilam test pierwsza reakcja byl strach ze sobie nie poradze ale zaraz odgonilam te mysli,bo jula nie byla planowana ale odrazu chcianawinking smiley)))))



Sylwia2312 (offline)

29-11-2010 21:38:07

Racibórz
Cześć Dziewczyny
Troche się opuściłam z naszym forum, ale mamy ostatnio trochę problemów i jakos tak wyszłosad smiley

Mój Kubuś tak jak i wasze maluchy zmienia się z kazdym dniemsmiling smiley Śpi też juz coraz ładniejsmiling smiley
Jutro idziemy na szczepienie, mam nadzieję, że jak za pierwszym razem będzie wszystko w porządku, tydzień temu na wizycie wazył 6600wielkie oczy, więc jest co nosićsmiling smiley, no i nasza pani doktor powiedziała że po skończeniu trzeciego miesiąca wprowadzimy soczkismiling smiley czyli od środysmiling smiley

Ja też zrobiłam test ciążowy w wigilięsmiling smiley

Zima okropna zawitała i do nassad smiley nie lubię tej pory roku mimo że urodziłam się w grudniu.
Ale mimo tej aury spacerujemy z Kubusiem co dzieńsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

29-11-2010 21:40:45

Kwidzyn
Ale mam nerwa angry smiley
Pisałam wam rano o tym nie wyłączonym bigosie.teściowa coś sobie nagle wymyśliła że napewno go wyłączyła i ktoś ten gaz włączył.Zrobiła aferę bo nie moze się pogodzić z tym ze to ona nie wyłączyła i oskarza mnie.Jak ja całą noc spałam,a może ja lunatykowałam Mr. Green
Ludzie chyba nie nają innych problemów,a to tylko bigos,dobrze ze chałupa się nie spaliła a ciort z bigosem dziecko z procą
U nas coraz gorzej zimno,jest strasznie mrozny wiatr.
Byłam na tych ,,wibracjach,,muszę przyznać ze mam kiepską formę do ćwiczeń,oj trzeba sie wziąść i to ostro za siebie :runner:
A ja dowiedziałam sie ze jestem w ciąży 25 grudnia,podawałam w tym dniu do chrztu chrześnicęwinking smileyChrześnicy wychodziły wtedy ząbki i pojechał mój m po leki dla małej i przyokazji kupił mi test ciążowy bo wcześniej mówiłam ze dwa dni mi sie spóznia okres.Pamiętam jak zobaczyłam dwie upragnione kreseczki,poryczałam się ze szczęścia,mój m też radośćplanowaliśmy dzidziusia ponad rok i udało się hot smiley
Olga super ze u was okwinking smiley
Maniurka coś długo sie nie odzywa confused smiley
angelika Ninka jest ślicznawinking smileyI jak ładnie siedziwinking smiley A kiedy trzeba iść do okulisty?
Justynamly moja mała lubi lezeć na brzuszku ,nawet czasem tak zasypia.Co do przewracania to chyba dwa razy sie przekręciławinking smiley
maladiablica ta nasza służba zdrowia tylko ich :use_hammer:czasem warto iść prywatnie,ja byłam na usg bioderek z mała prywatnie bo na kasę chorych dopero dostałabym się po nowym roku a mała wtedy by miała 5 miesięcy.
Sylwia o to ładnie Kubuś wazywinking smiley Nasza Nadia wazyła w piątek 5900.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 7 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 21:57 przez Ewelcia.

Ewelcia (offline)

29-11-2010 21:55:22

Kwidzyn
ariena o jenki,a co się stało?


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 22:14 przez Ewelcia.

Ewelcia (offline)

29-11-2010 22:11:37

Kwidzyn
Moze porozmawiaj z nim o co mu dokładnie chodzi.....


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 22:12 przez Ewelcia.

angelika211 (offline)

29-11-2010 22:17:19

Paulinko przeciez on ma wspaniala córeczke i nie docenia tego...kiedys tego pożałuje ale dopiero jak dorośnie do roli ojca ...kochana trzymaj sie i pamietaj ze ty masz dla kogo życ...
.


Ewelcia (offline)

29-11-2010 22:20:35

Kwidzyn
ariena trzymaj się kochana,i potwierdzam to co napisała angelika,masz dla kogo żyć a Szymon najwyrazniej nie dorósł do bycia ojcem.Na cholerę te teściowe sie mieszają w związki młodychangry smiley.Moze faktycznie będzie dla was lepiej jak sie rozstaniecie,szkoda tylko małej wiem cos o tym sad smiley
Idę spać bo normalnie zasypiam przy klawiaturze,dobranoc.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 22:23 przez Ewelcia.

angelika211 (offline)

29-11-2010 22:39:32

Paulina - rozumiem każda matka chce jak najlepiej dla swojego dziecka ale czy na pewno będziecie szczęśliwe z takim człowiekiem jak on? nie jesteś sama masz mamę która na pewno ci pomoże i wierzę że mimo wszystko ułożysz sobie kiedyś życie...a kto pokocha Ciebie to Arienkę pokocha ze zdwojona siłą .... zasługujecie na prawdziwe szczęście i tego wam życzę!!!


anek30 (offline)

29-11-2010 22:45:35

Jelenia Góra
Witam !!!
Miałam zacząć inaczej, ale Twój post Ariena zmienił moje plany... bardzo mi przykro sad smiley , na pewno jakoś dasz sobie radę... jesteś silną dziewczyną!!! Powiem tyle...na pewno cierpisz, ale może w tej sytuacji nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... to tyle z mojej strony...
Albo jeszcze coś dodam, bo po prostu aż mnie nosi... (sympatyczna bardzo przepraszam ale muszę) KURWA angry smiley co z tymi facetami się dzieje... jak można wyrzucić z domu matkę Swojego dziecka... przecież to normalne że jak się wyprowadzisz to z Arienką... więc równocześnie wyrzuca z domu własne dziecko... nie no normalnie nie mogę :use_hammer:... pierdo.....ć takiego faceta... przepraszam, ale nie mogłam napisać inaczej, bo tak właśnie czuję... wrrrrrrrrrrrrrr..............

U nas śniegu co niemiara, a najgorsze że musieliśmy jechać na zakupy i taszczyć ze Sobą Marcinka, bo nie mamy go z kim zostawić, mimo że teściowie mieszkają pod nami...

Wspomnienia.... też 28 listopada jak Iza zrobiłam test... ale już od 4 dni przeczuwałam że będzie pozytywny, mimo że staraliśmy się od 7 miesięcy... to wtedy coś mi mówiło, że tym razem się udało... tak to była jedna z najpiękniejszych chwil w moim życiu... test oczywiście schowany mam na pamiątkę...

Zabawki Marcin chwyta je i z zapałem je wkłada do buźki... potrafi jak sadzam go na kolanach przy stole sam sięgać po nie rączkami... a mata edukacyjna to nie wiem i ile wytrzyma, bo Marcin leżąc na niej obraca się w poprzek i łapie zabawki wiszące niżej, przyciąga je do siebie mocno i w ten sposób nagina do siebie ten pałąk, na którym są przymocowane, chwyta go w drugą rękę i potem wkłada go do buzi... bo mój syn to taki mały rozbójnik, ostatnio lapał za rączkę kolegę, młodszego o 2 tygodnie od siebie i też próbował ją sobie do buzi wsadzić...

Smoczek mamy taki sam jak mała Wla, ale leży sobie na półeczce nieużywany...

Dzisiaj Marcin też zrobił mega kupę kupka przed samą kąpielą... więc najpierw M zrobił mu kąpiel wstępną, a potem właściwą, bo był osr...y po szyję...

Marcin na brzuszku leżeć uwielbia, więc częst się z tej pozycji na bok nie przewraca... czyba że chce chwycić jaką zabawkę, która jest z boku, a nie przed nim...

A może ktoś ma nr. na kom. do Maniurki...
Ale się rozpisałam fiu fiu ... to teraz idę się doić...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

angelika211 (offline)

29-11-2010 22:58:14

Ariena -I bardzo dobrze, niech płaci !!! i to jak najwięcej...wyciągnij od niego ile się da...i cieszę się że ci rodzice pomogą, głowa do góry i trzymamy kciuki!!!

Aniu - wydaje mi się że gdzieś numer do Maniurki miałam ale nie mogę znaleźć teraz...


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.