mamuśki sierpniowe2010

Wysłane przez niunia90 

ewluk (offline)

06-09-2010 09:21:10

Gliwice
dzieńdobereksmiling smiley
Kaska normalnie z ust mi to wyjęłaś jak zobaczyłam slicznego Wiktorka od Agi to pomyslałam od razu o slicznej Wikusi,że para to by z nich była jak sie patrzysmiling smiley
Agus,dzięki za pamięc dot czerwonej części,lae teraz to ja juz moge czytac wszystkowinking smiley ale dobrze,że juz wszystkie sierpniówki mamy to"przezycie" za soba,teraz juz możemy cieszyć sie tylko urokami macierzyństwasmiling smiley
Polly no to dobrze,że cebulkowi lepiejsmiling smiley ale jakbys potrzebowała "sab simplex" który na kolki podobno działa cuda -daj znać-sciągniemy z niemiecsmiling smiley
a no i: WSZYSTKIE JESTEŚMY NAJLEPSZYMI MAMAMI NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Ewelcia (offline)

06-09-2010 09:22:24

Kwidzyn
polly a z jakiej okazji te życzenia?smiling smiley Batusia wszystkiego najlepszego z okazji imienin urodzinowe baloniki.Wczoraj urodzinki,dzis imieninki,impreza dzień po dniuwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

06-09-2010 09:43:15

Kielce
Czesc dziewczyny smiling smiley

u nas nocka troszkę inna niż zawsze bo Alanek 3 razy budził się do karmienia bo cycał cyca 5 min i zasypiał zamiast się najesc porządnie winking smiley
ale teraz o 8-ej ładnie zjadł i wciaż jeszcze śpi a ja wyprawiłam Julię do przedszkola, zasiadłam przed komputerem i wcinam chipsy...bananowe - PYCHA

Aguniu, Wiktorku (wreszcie) Witajcie w domku ! hot smiley

Super że z Wiktorkiem już wszystko dobrze no i cieszę się że mogłam przekazywac dziewczyną od Ciebie informacje smiling smiley
Poród to prawda że każdy jest inny a Twój Aguś raczej do łatwych nie należał...na szczęście jesteś już po...
no i może nie masz (tym razem winking smiley) Tej swojej wymarzonej córuni ale za to masz tylko dla siebie aż 3 przystojniaków smiling smiley

Polly kochana skąd w ogóle taka myśl ?! Jesteś NAJLEPSZĄ MAMĄ DLA SWOJEGO SEBULKA POD SŁOŃCEM !!! I nigdy w TO nie wątp ! Wiem że nie jest Ci łatwo patrząc na płaczącego synka...do tego ta bezsilnosc sad smiley ale przecież "widac" jak się starasz i na pewno chcesz jak najlepiej dla swojego Sebastianka ! Bądzie dobrze na pewno tylko cierpliwości kochana smiling smiley

30aga (offline)

06-09-2010 09:44:19

Lublin
witajcie...
Kasiu Wiktor jak najbardziej dla Wiktorii grinning smiley beda pasować nawet imionami radość
Ewluk - nie ma za co.... pamiętałam o Twojej wrażliwej duszy winking smiley
a mój m właśnie wyruszył w miasto w wir załatwiania urzędowych spraw... Wiktor dał mamie spać w nocy i obudził się tylko raz na karmienie wielkie oczy co prawda kolację jadł o pólnocy więc miał prawo... pierwsza kąpiel za nami, uffff.... było trochę płaczu, ale przemogłam się... niby to drugie dziecko ale jakoś wcale pewniej się nie czuję wielkie oczy
teraz mój kochany słodko śpi... rano cyc, przewinięcie, przebranie... a potem w otulaczek i do łózia... posłuchał pozytywki i nie uwierzycie - sam zasną.... co w szpitalu nigdy mu sie nie zdarzyło... teraz sobie słodko spi a mama ma chwilę na ogarnięcie bałaganu po nocy.... no i mleko trzeba odciągnąć bo już czuję ciężar...
co do teściowych to moją muszę pochwalić - cały tydzień przychodziła, gotowała, prała, sprzątała i jeszcze kanapki mi do szpitala szykowała... teraz też chyba będzie pomagać w prowadzeniu Kacpra do szkoły - bo o ile pogoda byłaby ładna to jakoś bym podjechała autem - ale takie zimno, że nawet w domciu Wituś czapekę ma na główce...
Polly Esputicon i ja stosowałam przy Kacperku... mogę tez polecić je z czystym sumieniem.... a co do kolek to też znam ten ból.... Kacper miewał je ale ustały szybko.... polecam tez kminek - do połknięcia przez mamusie.... nasypać troszkę na rączkę i popić wodą.... tez ładnie rozgazowuje mamusie no i dzięki temu dzidzia tez ma spokój winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

maniurka140 (offline)

06-09-2010 09:58:40

Jędrzejów
cześć kochane..
mnie nie było przez weekend, bo u teściów jesteśmy i nie zabrałam kompa ale dzisiaj m mi go podrzucił...
kochane mam pytanie czy toi normalne,ze mój Junior mógł by cały czas wisieć na cycu... a jak mu zabiorę to jest płacz i lament... i zastanawiam się czy on się w ogóle najada moim mlekiem?? bo nie narzekam na jego brak i jak ognia chciał bym uniknąć dokarmiania sztucznym mlekiem... może jest jakiś sposób, żeby moje mleko było bardziej wartościowe...

a po za tym to od dziś zostaliśmy sami a jak na złość mały od rana marudzi.... i pogoda pod psem wiec nie ma co liczyc na spacer nie wiem jak ja to wytrwam...

BATUSIA sto lat z okazji urodzin i imienin

AGA witajcie w domku

Polly nie postaraj się nie denerwować taj bardzo bo dzieci to czuja i same się denerwują jeszcze bardziej


oki Mały padł idę zrobic sobie śniadanie bo nie wiem ile potrwa Jego drzemka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anka31 (offline)

06-09-2010 10:42:45

Kielce
właśnie mieliśmy przerwę na jedzonko...Maniurka mój synek ma często taki dzień że też tylko przy cycu by wisiał i też myślałam że może Alan nie najada się moim mleczkiem i nawet zapytałam położnej, która odwiedziła nas w domu - czy w ogóle jest coś takiego jak małowartościowy pokarm ? To odp. mi że raczej nie.Potem oglądałam w TV program dla rodziców i jakiś lekarz mówił o karmieniu i podobno dziecko najada sie w ciągu pierwszych 5-7 min a potem jak jeszcze cycają to raczej już dla przyjemności.Więc może nasze chłopaki (jak prawdziwi faceci) po prostu tak lubią winking smiley

maniurka140 (offline)

06-09-2010 10:57:54

Jędrzejów
Anka31 no dzięki za info, może faktycznie coś w tym jest smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

06-09-2010 11:14:43

Gliwice
no dziewczynki a jak facet nie lubi przy "cycku" poleżećwinking smileytongue sticking out smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-06 11:15 przez ewluk.

Sylwia2312 (offline)

06-09-2010 11:26:53

Racibórz
Cześć Dziewczynysmiling smiley
Nie nadążam za Wamismiling smiley
U nas druga noc gorsza od pierwszej, do od drugiej w nocy do piatej rano Kubuś troszkę marudził.
Niestety muszę go dokarmiać bo cos marna ta moja produkcja mimo że dostawiam go do na kazde ''wezwanie''smiling smiley
Martwię sie troche bo wczoraj nie było kupkipłacz, mam nadzieje ze dzisiaj juz bedzie....

Batusia wszystkiego naj najsmiling smiley
Ja wczoraj miałam płaczący dzień, strasznie jestem obolała i jakis dół mnie złapał ze nawet nie daję rady małego sama wziąść na ręce bo ledwie stoję, ale dzisiaj jest juz lepiej, znacznie mniej mnie boli więc mam nadzieje że jakoś damy radę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewluk (offline)

06-09-2010 11:55:58

Gliwice
Sylwuś teraz już będzie tylko lepiejsmiling smiley a dołka to już większość z nas przeszła,bo to te hormony jeszcze nieszczęsne działają...także spokojniesmiling smiley
a my jutro na 11 jedziemy do szpitala do naszego doktorka na usg biodereksmiling smileyi może nas od razu zważy i zmierzy i posłucha i zaglądnie tu i tamsmiling smiley


[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548720, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.