Tani oczyszczacz powietrza - jaki wybrać? proszę o radę

Wysłane przez DominikaLe81 

DominikaLe81 (offline)

27-10-2018 03:32:39

Warszawa
Witam wszystkich dzieci z piłką
Nadchodzi zima, a jak wiemy zima = smog ... Zdecydowaliśmy z mężem, że w tym roku zakupimy oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka (10 m2). Byliśmy razem w jednym z popularnych sklepów z elektroniką ale jak Pan zaczął proponować nam urządzenia za 1000 zł to złapaliśmy się z mężem za głowę... Mamy kredyt na mieszkanie i nie mamy aż tak dużej kwoty którą moglibyśmy przeznaczyć na oczyszczacz ... Czy ktoś mógłby polecić jakiś oczyszczacz powietrza którego cena oscyluje w okolicy 300 złotych? Ostatnio czytałam artykuł o tym jak SMOG wpływa na dzieci i aż się przeraziłam sad smiley
Czy któraś z Was kupowała w ostatnim czasie oczyszczacz dla swojej pociechy? Jeżeli tak to proszę o nazwę i ewentalnie link do strony www.... Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, ponieważ zupełnie się na tym nie znam confused smiley

LadyDaisyLaila (offline)

09-11-2018 23:29:28

Hej,

ja nie dawno kupiłam oczyszacz powietrza od tej firmy [link widoczny po zalogowaniu]
Używam tego brązowego za 300 zł i jestem zadowolona. buziak od dziecka

DominikaLe81 (offline)

12-11-2018 02:38:19

Warszawa
Cytuj
LadyDaisyLaila
Hej,

ja nie dawno kupiłam oczyszacz powietrza od tej firmy www.aircle.pl
Używam tego brązowego za 300 zł i jestem zadowolona. buziak od dziecka

Dziękuję ślicznie za pomoc!!

Aneczqa (offline)

14-11-2018 12:30:37

Wrocław
Hej, możesz jeszcze rozważyć takie urządzenie, choć nieco droższe. Ja sama korzystam i ogólnie bardzo polecam. winking smiley) [link widoczny po zalogowaniu]

DominikaLe81 (offline)

16-11-2018 21:40:26

Warszawa
Cytuj
Aneczqa
Hej, możesz jeszcze rozważyć takie urządzenie, choć nieco droższe. Ja sama korzystam i ogólnie bardzo polecam. winking smiley) [link widoczny po zalogowaniu]

Już kupiłam tamten za 300 zł i jestem zadowolona :joliecouette:
Ale dziękuje za link winking smiley

Aneczqa (offline)

19-11-2018 11:57:55

Wrocław
Cytuj
DominikaLe81
Hej, możesz jeszcze rozważyć takie urządzenie, choć nieco droższe. Ja sama korzystam i ogólnie bardzo polecam. winking smiley) [link widoczny po zalogowaniu]

Już kupiłam tamten za 300 zł i jestem zadowolona :joliecouette:
Ale dziękuje za link winking smiley

Super, najważniejsze jest zdrowie. smiling smiley

Maruszka (offline)

18-12-2018 12:20:53

Jeziory
Hej, czujecie jakąś różnicę w samopoczuciu? Też się zasntanawiam nad oczyszczaczem...

DominikaLe81 (offline)

19-12-2018 00:46:02

Warszawa
Cytuj
Maruszka
Hej, czujecie jakąś różnicę w samopoczuciu? Też się zasntanawiam nad oczyszczaczem...

Hej, ciężko tutaj porównać zdrowie naszego dzieciątka do samopoczucia :joliecouette:
Używam urządzenia o którym pisałam wcześniej już ponad miesiąc i rzeczywiście czuć, że powietrze jest takie bardziej "rześkie". Zauważyliśmy z mężem, że Mała dużo rzadziej budzi się w nocy... Nie wiem dlaczego... Może przez lepsze powietrze? Mieszkamy w samym centrum Warszawy, więc praktycznie non stop mamy przekroczone normy Smogu angry smiley
Ogólnie to polecam zakupić oczyszczacz. Mały wydatek, ale za to duża satysfakcja, że dziecko może oddychać czystym powietrzem bez tych wszystkich syfów....

Aneczqa (offline)

19-12-2018 11:43:27

Wrocław
Dla mnie powietrze wydaje się takie sterylne, czuć, że nic w nim nie ma. Specyficznego zapachu nie odczuwam, ale to może kwestia indywidualna. smiling smiley

DominikaLe81 (offline)

21-12-2018 19:13:37

Warszawa
Cytuj
Aneczqa
Dla mnie powietrze wydaje się takie sterylne, czuć, że nic w nim nie ma. Specyficznego zapachu nie odczuwam, ale to może kwestia indywidualna. smiling smiley

Dokładnie, mam takie samo wrażanie smiling bouncing smiley Pięknie, to ujęłaś w słowa buziak od dziecka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.