Tani oczyszczacz powietrza - jaki wybrać? proszę o radę

Wysłane przez DominikaLe81 

DominikaLe81 (offline)

27-10-2018 03:32:39

Warszawa
Witam wszystkich dzieci z piłką
Nadchodzi zima, a jak wiemy zima = smog ... Zdecydowaliśmy z mężem, że w tym roku zakupimy oczyszczacz powietrza do pokoju dziecka (10 m2). Byliśmy razem w jednym z popularnych sklepów z elektroniką ale jak Pan zaczął proponować nam urządzenia za 1000 zł to złapaliśmy się z mężem za głowę... Mamy kredyt na mieszkanie i nie mamy aż tak dużej kwoty którą moglibyśmy przeznaczyć na oczyszczacz ... Czy ktoś mógłby polecić jakiś oczyszczacz powietrza którego cena oscyluje w okolicy 300 złotych? Ostatnio czytałam artykuł o tym jak SMOG wpływa na dzieci i aż się przeraziłam sad smiley
Czy któraś z Was kupowała w ostatnim czasie oczyszczacz dla swojej pociechy? Jeżeli tak to proszę o nazwę i ewentalnie link do strony www.... Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, ponieważ zupełnie się na tym nie znam confused smiley

LadyDaisyLaila (offline)

09-11-2018 23:29:28

Hej,

ja nie dawno kupiłam oczyszacz powietrza od tej firmy [link widoczny po zalogowaniu]
Używam tego brązowego za 300 zł i jestem zadowolona. buziak od dziecka

DominikaLe81 (offline)

12-11-2018 02:38:19

Warszawa
LadyDaisyLaila
Hej,

ja nie dawno kupiłam oczyszacz powietrza od tej firmy www.aircle.pl
Używam tego brązowego za 300 zł i jestem zadowolona. buziak od dziecka

Dziękuję ślicznie za pomoc!!

Aneczqa (offline)

14-11-2018 12:30:37

Wrocław
Hej, możesz jeszcze rozważyć takie urządzenie, choć nieco droższe. Ja sama korzystam i ogólnie bardzo polecam. winking smiley) [link widoczny po zalogowaniu]

DominikaLe81 (offline)

16-11-2018 21:40:26

Warszawa
Aneczqa
Hej, możesz jeszcze rozważyć takie urządzenie, choć nieco droższe. Ja sama korzystam i ogólnie bardzo polecam. winking smiley) [link widoczny po zalogowaniu]

Już kupiłam tamten za 300 zł i jestem zadowolona :joliecouette:
Ale dziękuje za link winking smiley

Aneczqa (offline)

19-11-2018 11:57:55

Wrocław
DominikaLe81

Już kupiłam tamten za 300 zł i jestem zadowolona :joliecouette:
Ale dziękuje za link winking smiley

Super, najważniejsze jest zdrowie. smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4861, Posty: 1174430, Użytkownicy: 71568.
Ostatnio dołączył/a gojda6.

Statystyki tego forum
Wątki: 382, Posty: 646547.