Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

Asik (offline)

07-02-2013 22:17:46

Kraków
Beatrix mnie właśnie chodzi o to, że nie mogę się zalogować, choć rejestrowałam się już 2 razy. A jeśli chodzi o zabawy to robimy wszytkie te rzeczy, nawet liczymy do 14winking smiley Ale płytę faktycznie muszę nagrać bo jak puszczam z youtube to Iga zamiast tańczyć ogląda sobie teledyskismiling smiley Teraz ma fazę na zabawę bobasami, czyli lalkami, ja mam synka Łukaszka a ona córeczkę Igę i musimy sie nimi zajmowaćwinking smiley Albo ja jestem ciocią Lusią i przyjeżdżam do niej na herbatkęsmiling smiley Tyle że jak Idze się spodoba jakaś zabawa to chce się w nią bawić cały czas, jak to mamusska ujęła do zrzyganiagrinning smiley
ale przeczytałam że to normalne, polecam wam ten artykuł:[link widoczny po zalogowaniu] mnie się śmiać chciało bo to jakby o Igusi pisanewinking smiley

Renatka słodziutka jest Maja z tymi tekstami do brzuszka. Ciekawe jak dalej będziegrinning smiley Oczywiście mam nadzieję, że tak jej zostanie, ale przygotuj się na różne zwroty akcjismiling smiley

Pauliee ja mam tak samo, że w weekend najmniej czasu jak m jest w domu. Co do pracy to niezbyt się cieszę, choć może trochęwinking smiley Muszę się wybrac na jakieś większe zakupy bo się zapuściłam przez to siedzienie w domu. Włąśnie zakupiłam prostownicę, bo stara mi się zepsułasmiling smiley A wy dajecie Nadię do prywatnego, z tego co pamiętam i nawet tam takie problemy?

Seeya współczuję synkowi, pewnie szkoda mu było, że imprezki go ominęły.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

07-02-2013 22:44:38

asik uśmiałam się z tego zrzygania..grinning smiley ale cos w tym jest..i tak jest ,remek ma takie auto do skrecania i skrecania to mógłby tak 10razy z rzedu ...
a Ty bedziesz miala teraz z górki, Ewa ma juz ponad 6mcy..jak dziecko zdrowe to wszystko da sie przezżyć.myslalam dzis o tym Waszym kredycie na mieszkanie+ opiekunka..a to gdzie bedziesz pracowala? bo chyba nie doczytałam,kiedy bedziesz biegac?a może zmień avatarka bo kto pomysli ze jestes w 3ciazy..winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 22:53 przez beatrix.

ewuska29 (offline)

08-02-2013 07:37:52

rybnik
Hej

My wczoraj zaliczylismy lekarzy.Ja byłam u swojego i mam bakteryjne zapalenie dróg oddechowych,Maja początek oskrzeli a Damis tylko czerwone gardełkosad smiley
Wczoraj ledwo chodziłam taka slaba byłam ale dzisiaj juz jest lepiej.Damian mnie wykonczył wczoraj psychicznie.Ubieram dzieciaki do lekarza i kaze mu sciagnac pizamke a ten w ryk ze nie bo to jego ulubiona pizamka i ma guziki ja juz spocona bo i Majka płacze no bo brzeciez jak brat to i ona wiec ubrałam na ta pizamke bluze i on ze tak moze byc,Wchodzimy do Pani doktor a ten do niej ze ma pizamke ta nie wiedziała o co chodzi hehe.
Ogólnie jak sie uprze na cos to masakra.
Maja sie obudziła słysze ja ale cos sobie gada.....

kasia ciesze sie ze juz z Ania lepiej .Szybkiego powrotu do domku Wam życze i no Fo oczywisciesmiling smiley

ide po Majke dokoncze pozniej


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamusska (offline)

08-02-2013 09:26:40

Netherland
Przepis na nelesniki biszkoptowe smiling smiley

2 jajka
100 ml mleka
szklanka maki pszennej
troche cukru waniliowego
szklanka cukru pudru
6 dag masla roztopionego

bialka ubic na sztywna piane z odrobina soli reszte wymieszac i powoli dodac piane i wymieszac razem. klasc na rozgrzana oliwe i na malym ogniu, zeby sie nie przypalily piec smiling smiley sa przepyszne grinning smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewuska29 (offline)

08-02-2013 11:54:46

rybnik
to zas ja Maja spi wiec na chwile mam luzsmiling smiley

beatrix niezłe masz pomysły na zabawe z Remkiem,przyznam sie bez bicia ze ja nie jestem az tak kreatywna do zabaw z Damianem...Mi tez juz bokiem wychodzi to siedzenie w domu ale pocieszam sie ze juz niedługo bedzie wiosna hehe.Super ze Remkowi pączek smakował i nic mu po nim nie było.

paulieee no był sajgon niezły ale dało sie okiełznacwinking smiley Super ze Nadia przekonała sie do przedszkola i ze miejsce macie.U nas tez jest problem z dostaniem sie ale mam nadzieje ze nam sie uda.Damian tez chce jak narazie ale musi czekac do wrzesnia.Mam inhalator ale Damian za nic nie pozwoli sie inhalowac i nie mam pomysłów juz jak go do tego przekonac.Ciesze sie ze dzieci juz zdrowe.No i M na miejscusmiling smiley
Maja spi troche lepiej ale przez chorobe znowu sie pogorszyło.Mam nadzieje ze wkrótce zacznie normalnie spac,choc i tak sie ciesze ze nie chce sie bawic w srodku nocy tylko beczy jak jej smok wypadnie.Generalnie spi w innym pokoju niz my i spi sama.Mysle ze to jej na dobre wyszło.Dalej jest zywa i wszedzie jej pełno no ale cóz taka jest i nic sie nie poradzi.
renatka super ze na kursie taka miła atmosfera i ze mozesz na chwile odpocząć od domu.
Maja niezła z tym brzuszkiem.
asik ale ten czas goni ty juz do pracy....ale fajnie w sumie.
marusia zdrówka dla Damianka,szkoda ze go bal ominoł.

Uciekam zadzwonic do kolezanki bo dzwonie juz miesiac hehe a teraz ma isc na operacje.
Miłego dnia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

08-02-2013 12:29:19

witajcie remek śpiocha a ja ide zaraz pracowac z psem musze jeszcze wstawic obiad,
ewuska niezle z tą piżamką.ale jak to asik pisala taki okres i tzreba przezyć,czlowiek sam niezbyt zdrowy a tu wszystko pod górke,z czasem bedzie lepiej no chyba ze Maja tez zacznie uciekac przed czapką i kurtką)a marusia ma synka Ignasiawinking smileytez tesknie do wiosny...
mamuska dzieki za przepis,zrobie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

ivonka (offline)

08-02-2013 16:55:15

Warszawa
Hej!

Renatko no co Ty, nie mam powodów żeby się obrażać. Każdy chce jak najlepiej wychować swoje dziecko ale te starania obiektywnie może ocenić tylko ktoś z boku i dotyczy to każdej z nas. Pisać natomiast możemy różne rzeczy a zupełnie inaczej to może wyglądać w rzeczywistości. To wiemy tylko my same. Może złych słów dobrałam i tak to można było odebrać ale to już nie istotne. Po to wkońcu jesteśmy żeby sobie radzić i pisać co uważamy.

Beatrix jesteś mądrą osóbką i zawsze chętnie posłucham Twojego zdania, a najlepiej to by było wkoncu się spotkać na kawkę i zabrać nasze dzieciaczki, wtedy być poznała na żywo mojego kawalerawinking smiley

Popisałabym jeszcze ale muszę lecieć na zakupki, może jakieś ciasto w sobotę - mam ochotę na murzynka, a obiadek może żeberka.
Pa!


[link widoczny po zalogowaniu]

"Dla Ciebie moje serce bije,
tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

08-02-2013 17:23:23

kraków
hej

mam chwilkę bo M zabrał dzieci na kulki.

beatrix ja chciałam żeby Nadia już teraz poszła do złobka a potem z tą grupą przeszła do przedszkola od września, ale nie wiem jak to bedzie.dowiem sie w poniedziałek. a kolejki są na wrzesień. jak zadzwoniłam 1-szy raz to nie było problemu z miejscem do momentu aż powiedziałam że Nadia to rocznik 2010.

asik tak, Nadia do prywatnego. jak tam tak zapchane to do panstwowego nawet nie startuje. wszędzie jest tyle chętnych a miejscia brak. juz mi koleżanka na sylwestrze mówiła ze ledwo gdzieś tam syna wcisnęla a ja jej nie wierzyłam:/ podobno w 2010 roku był taki wysyp dzieciaków jak w latach 80.
fajnie że do pracy wracasz..też bym chciała iść..chociaż na pół etatu..no ale jeszcze jest Szymon, więc musze poczekać aż on pojdzie do jakiegoś żłoba a potem szukać czegoś.
fajne zabawy wymyśla Ci Iga. a skąd jej się ten Łukaszek wziął?Nadia też jak wymyśli jedną zabawę to wałkuje ją do zrzyganiagrinning smiley nadal na topie jest ten piknik..eh..i sto razy pytanie o byle co "po co?" i "jaki to kolor?" choć doskonale wie..
a na zakupach sobie zaszalejsmiling smiley którą galerie preferujesz??

ewuska zdrówka dla was..te choroby to nie odpuszczają:/ eh...
Damian śmieszny z tą piżamągrinning smiley Nadia tez jak była chora i miała gorączke to nie pozwoliła sobie ściągnąć sweterka z myszką mini..spała w nim,chodziła po domu i do lekarza też musiałam jej go założyć:/
Nadia też sie średnio chce inhalować..ale jest na nią sposób..w zestawie jest smoczek dla małych dzieci..no i ona jest szczesliwa jak może go podoić, bo swojego już dawno nie masmiling smiley ale to max 5min i koniec:/ dobre i to..choć inhalator kupiłam ze wzgledu na Szymona bo on częsciej choruje.
fajnie że Maja już lepiej śpi i nie budzi sie do zabawy. a je w nocy jeszcze? i ile razy śpi Ci w dzień??

kasia mi pisała że jutro wychodzą ze szpitala!! przysłała też zdjecie Ani, która w ogóle nie wygląda jakby była chora! radosna i uśmiechniętasmiling smiley super!

uciekam.
wieczorem może skoczymy do kina,chociaż nie wiem bo mnie M troche zdenerwował i mi się już chyba nie chce:/

miłego wieczorkusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

08-02-2013 19:53:49

paulinee hehe byl wysyp wpadek..no celowe i swiadome ciaze tez byly..winking smiley teraz co rusz to jakies ograniczenia wprowadzają a jeszcze dzis ogladalam pytanie na sniadanie ze trzeba na wszystko szczepic bo inaczej grzywna,na obowiazkowe to jasne ale na zalecane,kto ma to szczepi, akurat z becikowego na rota czy inne pneumokoki..
nieciekawe z tym przedszkolem,ale to w końcu Kraków..to duze opłaty Ci sie szykują?
ivonka chętnie, ale to nie bedzie latwe bo z psem mnie nie wpuszczą do kawiarni, jedyne na co mam ochote po zajeciach to spać...teraz bede miala samo praktyczne szkolenie: 2 dni stania, kucania...bede pewnie prześmiergnięta psami i smaczkami..ale przynajmniej cos nauczą.
fajnie ze Ania zdrowa i jutro wychodzi,szkoda mi wszystkich chorujących dzieciaczków..!my już zdrowi.


[link widoczny po zalogowaniu]

Renata1984 (offline)

08-02-2013 21:28:32

Witam,
Dziewczynki ten wysyp w 2010 oraz latach sąsiednich był spowodowany moim zdaniem tym, iż wyż demograficzny wziął się do robotysmiling smiley Ciekawe jak 2013 będzie wyglądał, na razie brzuchale mnie nie rażą jak w 2010, ale wiosną się okaże jak jest w rzeczywistości, martwi mnie tylko to, że sami faceci w tym roku się zapowiadają, rzadko dziewczynki bardzo rzadkosad smiley
A co do imienia to oczywiście sama nie wiem, więc pomóżcie dziewczynki, czekam na Wasze propozycjesmiling smiley
Betrix powodzeni an szkoleniusmiling smiley mnie nie ma w wa-wie teraz.
Mamusska naleśniczki placuszki upieczone, mniam Mai też smakowały, ale trzeba uważać bo się szybko paląwinking smiley
Pauliee a twój kochany m, sam poszedł z dziećmi na piłeczki, a ty taka niemiławinking smiley Chyba jednak się zdecydowałaś co??? Jeśli tak to powiedz na czym byliście bo tez mamy w planie się wybrać tylko nie ma kiedy, a mamy bilety. A my się wczoraj minęłyśmysad smiley Co do grila to fakt kosztowny, ale najważniejsze żeby mieć swój materiał, bo kamień kupić to też koszt, a nasz duży więc sporo poszło.
Kasia super, że wracacie do domusmiling smiley

Książka przeczytana, więc dziś pójdę chyba spać o normalnej godziniewinking smiley Wczoraj niestety chyba do 1 czytałam co się odbiło na dniu dzisiejszym, Maja teraz rano wstaje i już nie chce spać przez ten mój kurs się przestawiła i dziś np bawiła się chyba z godzinę sama, a mamusia musiała spać z jednym okiem otwartymwinking smiley Masakra w dzień jak m wrócił też musiała się zdrzemnąć bo jakoś mnie muli w tej ciąży.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-08 21:37 przez Renata1984.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.