Mamusie lipcowe 2010

Wysłane przez monia8323 

mamusska (offline)

25-11-2011 20:57:28

Netherland
dziyn dybry smiling smiley

u nas ok. na razie zdrowi. wlasnie zjadlam w koncu kolacje, bo jak wrocilam o 18 30, taka kapanie, karmienie, sprzatanie, potem prasowanie, bo T dzis nie mial czasu, a troche sie nazbieralo.. blee. . ide sie kapac i do spania, bo juz powinnam w lozu lezec.. grinning smiley goooooddddbyyyeee :*




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marzenka02 (offline)

25-11-2011 21:03:17

RYBNIK
PAULIEE JO MOM SWÓJ SKLEP I TAM PRACUJA PRZEDTEM MIAŁACH ZATRUDNINE DWIE OSOBY ALE MUSIAŁACH JEDĄ ZWOLNIC BO MNIE OKRADAŁA I ZDECYDOWAŁACH ŻE SAMA WRÓCA DO PRACY ALE POWIEM CI ŻE FAJNIE JEST CZAS SZYBCIEJ PRZELECI W PRACY NO I TAK JAKOŚ ODŻYŁACH.
A Z DZIECIAMI SIEDZI BABCIA( MOJA MAMA) TZN Z MAŁĄ BO STARSZO CHODZI DO ZERÓWKI


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

25-11-2011 21:10:13

pauline bo tylko my jestesmy bezrobotne..tzn zajec nam nie brakuje ale siedzimy w domu i jstesmy wierne forum (jest jeszcze mamusska,marta,czasami arletka czy ewlexx)
wiesz gdyby nie niniejsza sytuacja z moim m to tez bym moze zaryzykowala, skoro nie ma kto sie zajac Remkiem na dluzsza mete a ja siedze w domu.
posdtanowilam z bede ostro sie zabezpieczacwinking smiley dzis bylam po kolejna porcje tabsów(co by nie zabrakło )przyjdzie czas ze bede z m bardziej rozwiązła..winking smiley
u nas dzis byla piekna pogoda wyszlismy z r.na pieszy spacerek
ewuska nie zawsze jest tak jakby sie chcialo..
kasia83 a moze te wymioty nie od mleka?moze dawaj jej probiotyki (wzmacniaja brzuszek)chocby raz dziennie czy co drugi dzien wsyp saszetkę do mleka, nawet nie poczuje..


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

25-11-2011 21:18:52

ewlxx ,mamusska chyba Was wywolalam myślami cos watpie,że forum wytrzyma sto lat zwlaszcza przy takiej czstotliowsci jak ostatniosad smileyale oby...
mamusska to się rozpisałaświnking smiley
marzenka02 niestety takie czasy ze trzeba pilnowac wszystkigo jak oka w glowie..bo trudno o rzetelnych i uczciwych pracownikow
tez dzis popralam,jeszcze czekam co by mi si wywirowalo i zeby powiesić..al smec,ale kazdy dzien niemal identyczny niby cos sie dzieje ale lipa i lapie doła
dobranoc..


[link widoczny po zalogowaniu]

marlena88 (offline)

25-11-2011 22:03:33

Ratuję trochę forum, bo już mnie za nieobecną maciewinking smileygrinning smiley Przypominam że jeszcze żyjęwinking smiley Mam teraz okres zaliczeniowo - egzaminacyjny także nie mam czasu napisaćsad smiley, ale dziś piątek to zajrzałamsmiling smiley Z M znowu się pocieliśmy:/ Zajęć w szkole od groma:/ Pociągi nie jeżdżą:/ Zwalniałam się z zajęć by na pociąg zdążyć, by dziecko jeszcze położyć spać a tu odwołali pociągi bo przyjechał jakiś i się rozkraczył na peronie i zonk:/ Dobrze ze jeszcze miałam wuja w wawce to z nim wrociłam:/ Szlak mnie trafia przez te dojazdy. Najgorsze że tak jestem zamulona że ciągle zasypiam nie daje rady jechać pociągiem nie mówiąc już o siedzeniu na zajęcia:/ Nie mam jeszcze mdłości i mnie to martwi i jednocześnie cieszygrinning smiley Wyglądam okropnie, brzuszek już mam, przyłapało mi się zapalenie pęcherza:/ Planuję teraz kiedy by się tu udać do gino ale powiem wam że mam taki lęk że to odkładam. Po prostu wierzę że wszystko jest dobrze, nawet bóle brzucha minęły. No to trochę pomarudziłamwinking smiley Z dobrych spraw to mam już prawie skończoną pracę mgr i to jako jedynagrinning smiley Marika przestała tak bardzo marudzić z powodu tych czwórek ale strasznie wolno wychodzą u Was też tak było??? Zastanawiam się też czy mam normalne dziecko, jest mega spokojna, sama się bawi, nauczyła się liczyćgrinning smiley, Chodzi do lustra i tam się przed nim bawi:/ chyba jej dzieci do zabawy brakuje:/ ale mam nadzieję niedługo jej dostarczęgrinning smiley

Mam pytanko do Paulieeesmiling smiley na pewno będziesz miała cc? mój lekarz kiedyś tam mi powiedział że po roku mogą rodzić naturalnie, ale boję się tego z racji, że wiem co to znaczy i dodatkowo strach że coś mi pęknie, z drugiej chciałabym uniknąć cc by szybciej dojść do siebie ale plusem jest że, ogólnie miałabym wszystko zaplanowane, dzień porodu sala itp. I sama nie wiem na co się nastawić:/

Beatrix U nas znów alergia:/ Cały brzuch i plecy atopowe zapalenie skory, najlepsze jest to że rok temu w tym samym czasie było to samo i ciągnęło się przez całą zimę:/ Czy u was też się nasiliło? Nie łap doła! Odkujesz sięwinking smiley

Ewelxxx Czemu Daria do nas nie napisze? Pamiętam jak jeszcze do Was nie pisałam a czytałam że dużo pisaławinking smiley To zalatana jesteś, ale chyba z pracy zadowolona jesteś? Ja też już bym chciała zarabiać a nie ciągle tyływinking smiley

Marzenka Swój sklep supersmiling smiley To dobrze że Mała grzecznasmiling smiley

Kasia Odpoczywaj dużo, ja w poprzedniej ciąży tak miała i musiałam brać leki i dużo się oszczędzać:/ A Alinka może jakiś wirus ma? U mojej siostry teraz dzieci miały jednodniowe wymioty plus biegunka a na drugi dzień już spokój.

Asik (offline)

25-11-2011 22:04:23

Kraków
Oczywiście zaglądam na naszą rocznicę i życzę wam wszystkim i waszym dzieciaczkom duuużo zdrówka i żeby jeszcze nie jesno forumowe bobo przyszło na świat w naszym groniesmiling smiley

Miałam coś porobić w domu ale jak usypiałam małą to mi oko poleciało i dopiero się obudziłamsmiling smiley Samo się jakoś nie porobiło, ale trudno ide w kimę bo jutro znów budzik na 5:20.

Pauliee zrobiło mi się przykro że nie wyczytałaś mnie na liście obecności tych co zawsze piszą więc postaram sie codziennie wpaść i napiscać choćby "cześć" bo na więcej czasami czasu braksmiling smiley Co do libido to dziwne bo ja pamiętam że w ciązy mi się ciągle chciałotongue sticking out smiley

Beatrix o jakiej slytuacji z mężem piszesz bo coś chyba przeoczyłam - z góry przepraszamsmiling smiley Co do Igi to raz lepiej raz gorzej, jest lepiej pod tym względem, że co drugi dzień jest niegrzeczna, a co drugi grzeczna jak aniołek - tak jak dzisiajsmiling smiley

Marzenka02 jaki sklepik macie?

Kasia cieszę się że z dzidziusiem wszytko dobrze i ładnie sobie w brzuszku podskakuje. Może faktycznie chłopiec skoro taki ruchliwy?smiling smiley Choć pamiętam że Iga kopała taki jakby cały czas w piłkę grała a okazało się że dziewczynkasmiling smiley No to w Mikołaja dowiemy się czy będziecie z Pauliee mialy dziewczynki czy chłopców. Już nie moge się doczekać!smiling smiley

Rodako dzięki za artykuł!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

paulieee (offline)

25-11-2011 22:35:06

kraków
hello..

zagladnelam tak z ciekawosci, a tu sporo postow przybylo!!! super..naprawde bede czesciej robic apeletongue sticking out smiley widze ze was to moblilizujetongue sticking out smiley

marzenka aaa to Ty sama sobie szefowa jestessmiling smiley fajnie..a co to za sklepik masz?? niedobrze jak sie komus zaufa a ktos Cie okradnie:/ eh..ludzie potrafia byc podli:/ dobrze ze mama Ci pomaga przy malejsmiling smiley moja chocby chciala to nie da rady bo sama ma swoj biznes i pracuje na 3 etaty.

ewelxx kochana ciesze sie ze i Ty jestes!!!!!!wiem ze zabiegana jestes...rozumiem to..ale dzisiaj 2 latka stuknely a tu takie pustki ze az zal..kiedys to mialam z 5 stron do nadrobienia za jeden wieczor a teraz nic..wiec cieszy mnie ze wpadaja mamusie ktore nie maja wiele czasu by cos skrobnac. przestaniemy Cie lubic jak w ogole nie bedziesz zagladactongue sticking out smiley hihih
milej nocki zyczewinking smiley

beatrix tez mam takie podejscie..tak czy siak siedze w domu..to przynajmniej upieke dwie pieczenie na jednym ogniuwinking smiley
masz racje..uswiadomilas mnie ze tylko my bezrobotne..eh..fatalne uczucie:/ no ale co zrobic jak nie ma innego wyjscia?
ja sie bede ostro zabezpieczac jak juz urodzewinking smiley

marlenka Ty to chyba najbardziej zalatana jestes:/ wspolczuje sytuacji z pociagami..fakt-dojazy najgorsze..moze lepiej dla Ciebie bys samochodem jezdzila? ale wiem ze daleko tez masz to pewnie by sie nie oplacalo:/ pocieszaj sie ze jeszcze tylko obrona i juz nie bedziesz tak czesto jezdzicsmiling smiley
co do zabkow..u nas 4 wyszly w blyskawicznym tempie..jedna za druga..za to teraz trojki ida jak krew z nosa:/
jesli chodzi o cesarke..rozmawialam z moim lekarzem..i powiedzial ze wczesniej niz 1,5 roku NIE MA SZANS NA NORMALNY POROD.potem poszlam na pierwsza wizyte i powiedzial ze bezpiecznie bedzie jesli mineloby 2 lata...a u mnie minie 20 miesiecy. lekarz powiedzial ze gdybym sie uparla to nie wyklucza zwyklego porodu, ale tak naprawde zaden lekarz nie bedzie chcial ryzykowac:/ ja zreszta tez nie. ta blizna tak naprawde jest jeszcze swieza i nie chcialabym by cos mi peklo. tez boje sie cc bo pamietam ten bol, ale pamietam tez porod naturalny i myslalam ze wykitujegrinning smiley wiec zostaje przy cc..poza tym podobno przy drugiej cc bardzo szybko dochodzi sie do siebie wiec jestem dobrej myslismiling smiley
ciesze sie ze dobrze sie czujesz i Ty tez sie ciesz...ja do tej pory nie mialam zadnych przykrych objawow i tego tez Tobie zycze. przy takim trybie zycia jaki prowadzisz mdlosci nie sa Ci do niczego potrzebne!nie zamartwiaj sie tylko CIESZ i umow na wizytesmiling smiley moze w Mikolaja?smiling smiley
a jak rodzinka zareagowala? m sie juz przyzywczail do tej mysli??

asiu kochana..nie wyczytalam Cie na liscie bo jestes na szczesliwej liscie osob pracujacych..dlatego tez nie mozesz codziennie zagladac, a ja wymienilam tylko te co sa codziennietongue sticking out smiley oczywiscie bede trzymac Cie za slowo i Twoje codzienne "czesc" z ktorego bede mega happysmiling smiley
poza tym zawsze mnie czyms rozsmieszysztongue sticking out smiley dzisiaj tekst "samo sie jakos nie porobilo" wymiatagrinning smiley
a libido moje w ciazy niestety zerowe:/ tak w poprzedniej ciazy jak i teraz..niestety..podczytuje troche kwietniowki i majowki i one w wiekszosci nie maja ochoty, wiec bylas w tej nielicznej grupiesmiling smiley bede dzialac po porodziewinking smiley

eh...odpisalam i moge isc spac..Nadia juz dawno spi. m patrzy w Tv.

poza tym chcialam jeszcze przywolac do porzadku Ivonke ktora tez jakos zniknela..no i farrah i kamila. arletka zabiegana bo sie ostatnio meldowala..no a reszta gdzie?? renatka ma drugie upomnienie!!! tongue sticking out smiley

spijcie dobrze kobietkismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

marzenka02 (offline)

26-11-2011 08:58:25

RYBNIK
WITAM Z RANKA


MY JUŻ PO ŚNIADANKU MAŁO SPAŁA OD 19 DO 7.30 TERAZ SIE BAWI A JO CZEKOM NA M I ZROBIMY SE KAWKA.
MARLENA WSPÓŁCZUJE TEGO BIEGU ALE JAKOŚ ZA CHWILA SIE POUKŁADO I BYDZIE DOBRZE.WIESZ MOJA MAŁO TEŻ SIE CAŁY CZAS SAMA BAWI I FAJNIE ZACZYNA GADAC JUŻ .JAK PRZICHODZA Z PRACY TO MOJA MAMA CAŁY CZAS JĄ CHWALI ŻE JEST TAKO GRZECZNO .ALE TO DOBRZE BO TAK BY MI NIE CHCIAŁA PRZINIEJ BYC A JO NIMOM WYJŚCIA MUSZA DO PRACY BO JUŻ NIKOGO NIE CHCA NIE ZAUFOM JUŻ CHYBA NIKOMU.
PAULIEEPODZIWIAM CIE ŻE OTEJ PORZE JESZCZE NA FORUM JO W CIĄŻY CAŁY CZAS SPAŁACH A TERAZ JAK PRACUJA TO PADOM O 21.
A SKLEP MOM TAKI WIELOBRANŻOWY CZYLI WSZYTKIEGO PO TROCHU A MOM GO WYSTAWIONY PRZED DOMEM WIĘC BLISKO I NIE TRZA PŁACIC CZYNSZY.
ASIK ROBOTA NIE ZAJĄC NIE UCIECZE DZISIEJ POROBISZ WSZYSTKO JAK JO SIE WSPOMNA CO DZISIEJ MUSZA ZROBIC TO AŻ MNIE CZEPIE.
BEATRIX A TY NIE PISZ ŻE JESTEŚCIE Z PAULIEE BEZROBOTNE W DOMU TO JE CIĘŻEJSZO ROBOTA NIŻ W PRACY CZASAMI TYLE ŻE NIKT NIE CHCE ZAPŁACIC ZA TO .MOJE LIBIDO TEŻ JE PONIŻEJ ZERA NIESTETY CZEBA BYŁO COŚ Z TYM ZROBIC ALE NIE WIEM CO?

DOBRA ZMYKOM DZIOŁSZKI BO MUSZA POSPRZĄTAC CHAŁUPA I ZROBIC OBIOD A DZISIEJ MOM KLUSKI ROLADY I MODRO KAPUSTA.


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

26-11-2011 09:05:32

witajci z rana ja nieco nie wyspana,remek cos nie mogl zasnac(pielucha czysta,nowych zębów brak) jak sie obudzil o 23 to szarpal sie w lozeczku chyba z godzine..sad smileyale wstal tj wczoraj o 6:30 czyli nietragicznie.
marlenka88 nie bede Ci smucic ze to zle i bla bla..oprocz nabialu daj remkowi prawie wszystko wplacznie z kiszoną kapustą(ogorkow nie)jak ma gorsza skorę to leje wiecej emulsji do kapieli i kapie go wtedy codziennie.woda nie moz byc goraca bo to wysusza atopową skóre(tak czytalam)i daje syropy ale to objawowo jak sie wiecej drapie.moze to przez suche powietrze w domu?trzeba nawilżać,musze pomyslec o konkretnym nawilżaczu powietrza
paulinee przepraszam jsli Ci zdolowalam ze jestesmy bez pracy zarobkowej(bo zajec mamy sporo a Ty bedziesz miala jeszcze wiecej)
ale dzieki nam to forum jeszcze żyjewinking smiley
asik maz jest na chorobowym w styczniu jedzie do sanatorium,troche ciezko z kasą, dlatego musimy się pilnowac.
remek tez miewa humorki ,zalezy od fazy ksieżyca...ale jak jest zdrowy to wszystko da sie znieść.

Musze konczyc bo trzeba co nieco ogarnac poki remek spi a z nim mopowanie podlogi nie wchodzi w gre chyba ze chce miec jezioro na podlodze..znajoma ma wpaść, niech jakoś bedzie..


[link widoczny po zalogowaniu]

marlena88 (offline)

26-11-2011 09:37:54

Beatrix Dobra myśl z tym nawilżaczem! U nas okna wymienione więc suchota że nie wiem. Spoko dziś u mnie też wstała w środku nocy i stękała, a potem zaczęła się coś pytać po swojemu trwało to kilka minut i znów zasnęła ale o 6:30 też pobudkawinking smiley Może dziś jakaś noc dziwna byłagrinning smiley

Paulieee Faktycznie, musisz częściej apele stosowaćgrinning smiley Właśnie też się pocieszam tym że już mniej więcej wiadomo czego się spodziewać po cc a poród naturalny to zawsze wielka nie wiadoma:/ Ja miałam nawet znieczulenie za które zapłaciłam 600zł a wraz mnie bolało strasznie;/ Ciekawe co mi lekarz doradzi:/ Rodzinka super przyjęłagrinning smiley Najgorzej to ze mną ale już się jakoś z tym pogodziłam i robię plany na życie od nowawinking smiley M też w sumie normalnie przyjął, cieszy sięsmiling smiley

Marzenka Wow ale długo spałasmiling smiley Dobrze masz z niąsmiling smiley Co to się z tymi ludźmi porobiło że już nikomu ufać nie można ech?!:/ Dobrze że mama się zajmuje, że masz na kogo liczyć. Moje mamy są niestety pracujące.

Asik Też tak miałam i mam ze mi się ciągle chcetongue sticking out smileywinking smiley Widziałam fotkę Igusi super wygląda cała tysmiling smiley Już wygląda jak mały przedszkolaczeksmiling smiley

Dziś sobota, na szczęście nie mam zjazdu. Wykorzystam trochę rodzinkę do zajęcia się małą i biorę się za naukę ech:/ Wczoraj mówiłam że nie mam mdłości a dziś rano mnie wzięło i do tej pory mi niedobrze:/
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.